Užitočné nápady

17 jednoduché hackovanie života, ktoré je aspoň raz v živote užitočné

Pin
Send
Share
Send
Send


17 jednoduché hackovanie života, ktoré je aspoň raz v živote užitočné

Vynaliezavá hosteska má vždy niekoľko užitočných rád, ako zjednodušiť svoj život.

A keď sa o nich dozvedeli, iní premýšľajú o tom, ako sa im neopakovalo.

Zhromaždili sme 17 jednoduchých hackovaní do života, ktoré aspoň raz za život sa hodia.

1. Primitívne žehlenie

Žehlenie bez železa.

Ak náhle zistíte, že sú vaše odevy veľmi pokrčené a že nemáte po ruke žiadne železo, pomôže vám jednoduchá panvica. Naplňte ju vodou, prevarte ju a potom ju v horúcej panvici presuňte cez veci, vyhladte záhyby.

2. Nags na špajle

Kuracie nugetky v hriankovači.

Najjednoduchší a najrýchlejší spôsob, ako uvariť kuracie nugety, je dať ich na špajdle a upiecť ich v bežnom hriankovači.

3. Bezpečné

Bezpečné pre cenné veci.

Existuje malý trik, ktorý pomôže chrániť niektoré veci pred zásahmi do domácnosti. Na tento účel odporúčame použiť prázdnu plastovú tortu. Je jednoducho nemožné ho ticho otvoriť, čo znamená, že vždy budete vedieť, že vaša vec je v bezpečí.

4. Ochrana rastlín

Ochrana pred mačkou.

Mnoho majiteľov mačiek určite čelí problému sabotáže vo vzťahu k izbovým rastlinám. Aby vaše domáce zviera nepostupovalo ďalej do kvetináčov a určite nepoložilo svoje mŕtve telo na kvetinu, prilepte čo najviac špáradiel do zeme.

5. Plnená vedro

Ako naplniť vedro do drezu.

Je nesmierne ťažké zbierať vedrá v dreze, ale čo keď nie je iná cesta von? V takom prípade je užitočná plastová odmerka. Vložte ju do umývadla a nechajte vodu tečúcou nad rukoväťou priamo do vedra.

6. Upevnenie krytu

Upevnenie veka panvy.

Na pevné zaistenie veka misky odporúčame používať kancelársku gumu. Takýto trik je užitočný pri preprave hrnca s polievkou alebo prílohou.

7. Stojan na laptop

Stojan na notebook

Väčšina používateľov vie, že prehriatie prenosného počítača môže byť spojené s vážnymi poruchami. Nerobte si starosti, ak nemáte stojan, použite obyčajné vidlice.

8. zámok kábla

Upevňovacie káble na stole.

Používajte bežné spojivá, aby ste držali po ruke všetky potrebné šnúry a aby ste neliezali vždy pod stôl.

9. Uzatvárací ventil

Západka v kabíne toalety.

Niektorí ľudia so sebou vždy prinesú cukrové tyčinky, špáradlá a čínske tyčinky. Takže ten môže jedného dňa slúžiť v dobrom mieste. Použite ich namiesto zámky, ak je rozbitá v záchodovej komore, do ktorej ste vstúpili.

10. Stojan na cestoviny

Stojan na zubnú pastu.

Ďalším spôsobom, ako používať kancelárske spojivá, je stojan, ktorý umožňuje vytlačiť všetok obsah z trubice zubnej pasty.

11. Špendlík na záclony

Spona na závesy.

Svetlo prenikajúce medzerou medzi záclonami môže byť ráno nepríjemné. Ak vás takýto problém predstihol v hoteli a nemáte k dispozícii žiadne kolíky na šaty, použite vešiaky so svorkami.

12. Sušička bielizne

Domáce sušička.

Na nedostatku sušičky nezáleží, položte dve stoličky, ako je to znázornené na obrázku, a povlečte na to bielizeň.

13. Držiak telefónu

Závesný držiak pre váš telefón.

Módne elastické pásky sú dnes dobré nielen preto, že nie sú zapletené do vlasov, ale aj kvôli ich multifunkčnosti. Napríklad ho možno použiť na opravu telefónu počas nabíjania.

14. Označenie slúchadiel

Identifikačné značky.

Každý milovník hudby musí každý deň uhádnuť, kde je správne slúchadlo a kde je ľavica a nie vždy intuícia funguje správnym smerom. Aby ste nestratili čas na takom maličkosti, používajte gumové pásy rôznych farieb.

15. Špargľa

Plátky špargle.

V skutočnosti je drvenie špargle veľmi ľahké, hlavnou vecou je správne opraviť stonky. Len ich pripevnite gumovými pásikmi a nebudú sa plaziť.

16. Bezpečné nechty

Bezpečne kladivo klinec.

Nevystavujte prstom žiadne nebezpečenstvo, zatĺkajte ďalší klinec. Za týmto účelom pripevnite klinec hrebeňom alebo špendlíkom.

17. Bezpečné elektrické spotrebiče

Zaistite elektrickú zástrčku.

Zaveste stodolový zámok na zástrčku elektrických spotrebičov tak, aby dieťa nemohlo k zásuvke nič pripojiť.

Pin
Send
Share
Send
Send