Užitočné nápady

18 úžasných vecí, ktoré z domu urobia najpohodlnejšie miesto

Pin
Send
Share
Send
Send


Mnoho majiteľov, ktorí často obracajú stránky lesklých časopisov alebo webových stránok o dizajne interiéru, často vzdychne.

Považujú za prakticky nemožné previesť predstavené myšlienky do reality.

Nie však všetko je také beznádejné.

Zhromaždili sme nápady na dizajn interiéru, ktoré vás inšpirujú k vytvoreniu niečoho takého.

1. Podlaha s optickými ilúziami


Optické ilúzie na podlahe.

Ak sa obávate, že miestnosť bude vyzerať nudne, zamerajte sa na podlahu. Samonivelačná podlaha s optickým klamom sa môže ľahko stať jasným prvkom každého priestoru.

2. Tajná miestnosť

Tajná miestnosť.

Mnohé sú inšpirované romantikou moderných filmov o mágii a čarodejníkoch, takže doma stavajú tajné miestnosti. Navyše to nie je vôbec ťažké, len zatvorte jeden z dverí dvojitou knižnicou. Za týmito dverami sa môže nachádzať útulná spálňa alebo pracovňa.

3. Krb

Krb pre dom alebo byt.

Pre mnohých je krb akýmsi symbolom tepla a pohodlia domova. Preto, ak máte to šťastie, že máte taký luxus, ako je krb, skúste ho urobiť originálnym a dobre sa hodiť do interiéru domu.

4. Dom

Detská izba s domom.

Kto z nás v detstve nesnil o vlastnom dome. A ak to skôr nebolo možné, teraz je to celkom možné. Na stránkach sme už písali o tom, ako z detskej izby urobiť rozprávku. Napríklad môžete vybaviť roh konštrukciou v tvare stromu malou útulnou dutinou, v ktorej môžete skryť, aby ste si ju mohli prečítať alebo hrať. V prípade dievčenských izieb sa postará o veľký dom so vstavanými posteľami a detský kútik.

5. Akvárium

Akvárium v ​​zábradlí.

Pozorovanie rýb slúži na upokojenie človeka a ak túto položku uzavriete do zábradlia malého schodiska alebo priečky, určite sa stane zaujímavou súčasťou domu alebo kancelárie.

6. Dom pod schodmi

Dom pre psov.

Priestor pod schodmi je možné využiť na usporiadanie pekného a veľmi útulného domáceho domu. Na implementáciu tejto myšlienky je potrebných niekoľko vankúšov, hračiek a špeciálne dvere. Takýto dom môže byť hodnotnou alternatívou klietky, ktorú mnohí majitelia používajú, takže domáce zviera nemá v neprítomnosti shkodnichal.

7. Konferenčný stolík

Konferenčný stolík s akváriom.

Jedinečný sklenený konferenčný stolík so vstavaným akváriom sa stane centrom prízvuku každej obývacej izby. V obývacej izbe s takým stolom budete vždy cítiť pokoj a pohodu.

8. Foto tapety

Nástenné maľby na záchode.

Dokonca aj taký skromný priestor, ako je toaleta, môže vyzerať štýlovo a originálne. Na to je potrebný len súbor kvalitných fotografických tapiet s vhodným 3D obrázkom. Táto technika rozšíri hranice kúpeľne a urobí ich takmer nekonečným.

9. Priestor pod schodmi

Prázdnota pod schodmi.

Nezanedbajte prázdny priestor pod schodmi. Neviete si však ani predstaviť, koľko možností je za tým. Pod schodmi môžete urobiť špajzu, vínnu pivnicu, trezor alebo tajnú miestnosť.

10. Hojdacia sieť

Sieťovaná hojdacia sieť.

Obrovská hojdacia sieť z mriežky pod stropom domu je ideálnym miestom pre tých, ktorí radi snívajú, čítajú alebo pozerajú domácnosť okolo domu.

11. Panoramatické okno

Veľké panoramatické okno.

Veľké panoramatické okno v jednej z miestností súkromného domu vám umožní pozorovať prírodu a vtáky, nechať sa inšpirovať krásou životného prostredia, inšpirovaní novými úspechmi.

12. Rohová skrinka

Pracovisko v rohu.

Malé, ale veľmi funkčné pracovisko v rohu, ktoré kombinuje malý stôl a veľa políc, vám umožní usporiadať pohodlnú kanceláriu aj v malom byte.

13. Strom

Strom vo vnútri domu.

Varujeme vás, pripravte sa, toto ste nevideli: útulné prímestské sídlo postavené okolo stromu. Takáto stavba je najlepším príkladom ekologickej architektúry.

14. Posteľ

Moderná a funkčná posteľ.

Kde začína spálňa? Samozrejme s výberom postele! Chcete, aby bola vaša dovolenka úžasná, vyberte si moderné moderné lôžko. Vývojári týchto postelí zohľadnili všetky potreby spotrebiteľa. Dokáže sa prispôsobiť polohe tela, zmeniť teplotu matraca a prehrávať hudbu. Pre lepšie pohodlie má zábradlie vstavané svetlá a niekoľko vstavaných políc.

15. Koberce

Koberce v ekologickom štýle.

Čo by mohlo byť príjemnejšie ako chôdza naboso po tráve? Pokiaľ nie, choďte na mäkkom koberci s imitáciou skutočného machu.

16. Tabuľka

Stôl s miestom na účtovanie.

Moderný konferenčný stolík s dotykovou obrazovkou, malou vstavanou chladničkou a otvorom na nabíjanie miniaplikácií sa dokonale zmestia do interiéru modernej obývacej izby.

17. Umývadlo

Originálne umývadlá.

Tieto úžasné mušle sú skutočným nálezom milovníka hudby. Vyrábajú sa vo forme gramofónových vinylových platní. Súčasťou je aj zrkadlo, ktoré simuluje zvukové frekvencie.

18. Rebrík so šmýkačkou

Posuvný rebrík.

Schodisko do druhého poschodia vybavené bočným skĺzavaním sa stane obľúbenou atrakciou detí, niekedy aj dospelých.

Video bonus:

Pin
Send
Share
Send
Send