Užitočné nápady

10 domácich čistiacich nástrojov, ktoré uľahčujú život hosteske

Pin
Send
Share
Send
Send


Čistenie - ak to nie je denne, určite každý týždeň bolesť hlavy. Zvyčajne trávi veľa času a úsilia a výsledok aj napriek tomu nie je vždy dobrý.

Aby ste pre vás život uľahčili a aby toto ťažšie cvičenie bolo čo najpríjemnejšie, nie je hriechom používať malé každodenné triky. Ako sa hovorí, ak jedna inteligentná žena v domácnosti prišla s niečím, malo by sa to zdieľať so všetkými.

1. Vyčistite záchod

Je pekné, keď toaletná kefa udržuje čistotu a sviežosť.

Aby sa udržala toaletná kefa vždy čistá, do držiaka sa môže pridať malé množstvo čistiaceho prostriedku. Na tieto účely je vhodné vhodné tekuté mydlo, všetky druhy káčacích záchodov a príjemne ochutené prostriedky s belosťou. Prítomnosť tekutej arómy zabezpečí, že celá toaleta bude mať príjemnú vôňu a kefa bude vždy dezinfikovaná a pripravená na použitie. Tesne pred použitím nemusíte zabúdať, že v držiaku je tekutina. Je vhodné jemne natrieť okraje tak, aby sa prebytočný čistiaci prostriedok najskôr vysypal do držiaka a nestriekal na podlahu.

2. Vyčistite škáry medzi dlaždicami

Vynikajúce riešenie častých bolestí hlavy.

Osobitne opatrné sú ťažko prístupné miesta, ako sú spoje medzi dlaždicami alebo medzery medzi laminátmi. V priebehu času sa môžu hromadiť nečistoty, ktoré je veľmi ťažké prať konvenčnými prostriedkami. Na uľahčenie tohto postupu pomôže čistič kobercov. Má tlačné vlastnosti, takže sa perfektne hodí.

3. Pohodlné plnenie vedra

Extra vlnitá trubica sa hodí na rýchle naplnenie vedra mopom.

Na rýchle a bezproblémové naplnenie vedra vodou môžete použiť ďalší inventár. Napríklad odpadové potrubie na čistenie odpadových vôd. Pozdĺž vlnitej rúry bude vedro rýchlo plniť vodu, ktorá môže zostať priamo na podlahe. Preto ho nebudete musieť zdvíhať a prenášať ďaleko.

4. Vylepšite vysávač

Dokonalé čistenie bez dodatočných nákladov.

Nefunguje alebo nefunguje vysávač? Aby ste nestratili peniaze za drahý nový, môžete sa dostať zo situácie pomocou dostupných nástrojov. Nasaďte starú vákuovú dýzu na štandardnú dýzu vysávača a pokračujte v čistení. Konštrukčná tkanina v kombinácii s účinnou indukčnou silou vytvára zázraky - prach sa dostane do vrecka vysávača a vlasy, zvieracie chlpy a ďalšie veľké zvyšky sa dokonale zhromaždia pomocou látky.

5. Čistenie na ťažko prístupných miestach

Aké milé, že niekto prišiel s tým.

S trochou triku čistenie môže byť vykonané naozaj bezchybne. Po odstránení všetkých veľkých dýz sme nasadili na skúmavku vysávača improvizovanú dýzu vyrobenú z lepenky. Na jednej strane by mal byť guľatý a mal by mať vhodný priemer a na druhej strane čo možno najužší, aby prenikol do všetkých trhlín a vzdialených rohov miestnosti.

6. Výherná ruka

Dokáže to, čo nedokáže vysávač.

Z vlasov a zvieracích chlpov, ktoré padli na koberec alebo čalúnený nábytok, vysávač pomôže slabo. Na opravu svojich chýb môžete použiť univerzálne gumové rukavice. Zhromažďujú všetky odpadky v mihnutia oka.

7. Stratili ste niečo?

Kapron vám pomôže nájsť čokoľvek.

Ak sa v dome stratí malá, ale veľmi potrebná vec, na záchranu prídu pančucháče z nylonu. Je potrebné pripevniť malý kúsok na rúru vysávača a vykonať čistenie vo všetkých rohoch bytu. Bude ľahšie nájsť maličkosti s vysávačom, takže ho už nemusíte hľadať medzi odpadmi v sáčku na prach, potom budete používať „ľudové sito“ vo forme nylonu.

8. Ako zabiť zlý dych?

Aromaterapia je potrebná aj pre vysávač.

Ak hlavný pomocník pri čistení - vysávač - vyžaruje nepríjemný zápach, je čas zariadiť jeho terapiu. Aromaterapia je v tomto prípade najlepšia. Je potrebné umožniť, aby vysávač absorboval zakúpené zapáchajúce granule alebo nejaký druh korenia, napríklad mletú škoricu. Po určitom čase získa vzduch vychádzajúci z vysávača príjemnú vôňu.

9. Prírodný lesk drevených podláh

Neočakávané riešenie banálneho problému matného dreva.

Na to, aby podlahy žiarili, nie je potrebné kupovať drahé špecializované nástroje. Stačí zvládnuť trvalú ľudovú múdrosť, ktorú dokázala viac ako jedna generácia hostesiek. Zhromažďujeme vodu na umývanie podláh v vedre, musí byť teplá alebo dokonca horúca a namočíme do nej čajový sáčok. Keď dáva vode všetku svoju farbu, moje riešenie umyje podlahy. Lesk a krása!

10. Zlepšenie lopatky

Nikde odo mňa neodídete.

Aby nečistoty a zvyšky neutiekli, musíte vykonať jednu jednoduchú akciu. Je vhodný pre tých, ktorí používajú metlu a lopatku. Pred čistením musí byť lopatka navlhčená vodou. Bude držať všetky odpadky, kým nebude hodený do koša. Ak chcete túto operáciu vykonať ľahko, musíte použiť papierovú utierku.

Pin
Send
Share
Send
Send