Užitočné nápady

Organizujeme priestor v malej kuchyni

Pin
Send
Share
Send
Send


Organizujeme priestor v malej kuchyni

Ako dať všetko, čo potrebujete, do malej kuchyne a správne usporiadať priestor? Najbežnejšie uhly pomôžu pri riešení týchto zložitých úloh.

Ak kompetentne používate aj malý uhol, kuchyňa sa zmení na nepoznanie a stane sa priestrannejšou. Čo je to kuchynská súprava, kde je to vhodné a ako ju správne vybrať?

Uhlová náhlavná súprava

Kuchyňa v tvare R (l)

Jedným z najobľúbenejších malých kuchýň je dispozičné riešenie v tvare písmena L (nazývané aj usporiadanie L), ktoré umožňuje kompaktné rozdelenie nábytku medzi niekoľko susedných stien a vyriešenie problému so skladovaním.

Vynikajúcim pomocníkom v tejto kuchyni bude rohový stojan. Vďaka svojej priestrannosti v nej môžete skryť veľa vecí. Ale niekedy v tom nájdete veľa úsilia a času, aby ste v tom našli všetko, čo potrebujete. Ako vyriešiť tento problém?

Kompaktná rohová kuchyňa

Optimalizácia priestoru

Ergonomické skladovacie systémy

Výrobcovia moderného nábytku vedia, ako z malej kuchyne vyrobiť skutočný cukrík. Nájdu originálne riešenia a vedia, ako usporiadať kuchynský priestor s nesprávnym rozložením. Napríklad vytvorte ergonomické vzory určené na umiestnenie do rohových podstavcov. Zoberme si ich hlavné.

Originálne riešenia pre malú kuchyňu

Vyberateľná časť

Dizajn s rozvinutím

Aby priestor spodnej rohovej skrinky nebol „zbytočne zbytočne zbytočný“, výrobcovia nábytku vymysleli zázračný dizajn, ktorý sa tiež nazýva „kolotoč“. S jeho pomocou je ľahké vybrať všetok obsah z police, pretože sa dá rozšíriť o 270 stupňov. Z dôvodu pohodlia sa odporúča pripevniť takúto konštrukciu na dvere.

Ľahko extrahovať obsah

Posuvná konštrukcia

Stiahnuteľný dizajn

Pri nákupe nábytku môžete uprednostniť zasúvateľné konštrukcie. Hostiteľke dávajú možnosť pohybom zápästia otvoriť dvere a vidieť celý obsah skrinky alebo skrinky. Nemusíte sa ohýbať a hľadať potrebnú panvicu alebo panvicu.

Takéto vzory sa vyrábajú v najrozmanitejších prevedeniach. Sú vhodné na použitie v obrubníkoch so skosenými alebo pravými uhlami. Stiahnuteľné koše sa líšia v tom, že sa nepripevňujú k stene dverí, musia sa sami ťahať.

Nie je potrebné sa ohýbať a hľadať potrebnú panvicu alebo panvicu

Stiahnuteľné koše sa líšia v tom, že sa nepripevňujú k stene dverí, musia sa sami ťahať

Rohové ergonomické zásuvky

Rohové boxy

Ďalšou „záchranou“ vzácneho priestoru sú rohové boxy. Sú pohodlné, pretože umožňujú ľahký prístup aj do najodľahlejšieho rohu náhlavnej súpravy a v nej nájdete všetko, čo potrebujete. Zvyčajne sú také boxy rozdelené do sekcií, kde môžete prehľadne zložiť svoje obľúbené kuchynské potreby a kuchyňa bude vždy v poriadku.

Krabica je rozdelená do sekcií, kde je všetko prehľadne zložené a dá sa ľahko vytiahnuť

Pohodlné a štýlové!

Originálne vzory

vlak

Je tu ďalší asistent zázrakov moderných domácnosti. Skladá sa z niekoľkých navzájom spojených obdĺžnikových košov. Jedna časť konštrukcie odchádza, keď sú dvere otvorené, a druhá polovica je vytiahnutá za nimi. Vzhľadom na to, že koše sú vzájomne spojené otočnými časťami, sa tento mechanizmus nazýva „vlak“. Občas uľahčuje proces varenia a čistenia.

Kruhové zariadenie

Je veľmi výhodné, keď je vo vnútri rohovej skrinky nainštalovaný otočný mechanizmus. Vzhľadom k tomu, že sa ľahko otáča, môžete vždy rýchlo vziať to alebo o kuchynské náčinie. Pohodlné a kompaktné!

Spinningový mechanizmus

Pozrite si video: Loose Change - 2nd Edition HD - Full Movie - 911 and the Illuminati - Multi Language (August 2020).

Pin
Send
Share
Send
Send