Užitočné nápady

Interiérové ​​riešenia, vďaka ktorým je každý domov výnimočný

Každý, možno, sníva o tom, aby bol váš domov skutočne útulný.

A každý chce mať niečo nezabudnuteľné v interiéri domu.

Môžete to urobiť sami pomocou jedného z riešení interiéru, ktoré sme zhromaždili pre našich čitateľov.

Pozeráme sa!

1. Fascinujúce zloženie

Zloženie z veniec a bicyklov.

Nádherná skladba bicyklov a dlhá girlanda bude veľkolepou ozdobou chodby, spálne alebo verandy a vytvorí sviatočnú atmosféru, teplo, intimitu a pohodlie domova.

2. Magnetická doska

Magnetická doska na nože.

Originálny a praktický systém na skladovanie nožov, ktorý môže byť vyrobený z malej drsnej dosky a niekoľkých magnetov.

3. Doska na krájanie

Doska na krájanie z rezu.

Očarujúca doska na krájanie vyrobená z malého, starostlivo upraveného strihu bude vynikajúci kus kuchyne, zdobená vo vidieckom štýle, Provence alebo rustikálnom.

4. Skladacia lavica

Skladacia lavica z karosérie.

Pôvodná skladacia lavica vyrobená z dreva a časť karosérie bude originálnou ozdobou fasády vidieckeho domu, verandy alebo radnice.

5. Panel

Panel dosiek.

Fantastický panel, ktorý môže byť vyrobený z jednoduchých drevených dosiek, bude jedinečnou ozdobou každej steny a veľkolepým detailom interiéru mestského bytu alebo vidieckeho domu.

6. Regály

Kreatívny stojan z preglejky.

Neobvyklý stojan so svetlými bunkami, ktorý si môžete vyrobiť z preglejkových škatúľ, sa stane praktickou a štýlovou ozdobou každej miestnosti.

7. Nočné stolíky

Prípady z kufrov.

Vintage kufre sa dajú použiť na vytvorenie jedinečných nočných stoličiek. K tomu musia maľovať a priskrutkovať nohy k nim. Hotové výrobky môžu byť umiestnené do postele v spálni, blízko pohovky v obývacej izbe alebo na chodbe.

8. Ombre

Zloženie papiera s efektom ombre.

Výzdoba jednej zo stien papierovými štvorcami podobných odtieňov je skvelým spôsobom, ako osviežiť interiér a skryť existujúce nedostatky v dekorácii.

9. Skrinka s tajomstvom

Skrinka s nádobou na nápoje.

Vysoká drevená skrinka so vstavanou nádobou na ľad a nápoje sa stane nevyhnutnou vlastnosťou každej strany a dokonale zapadne do interiéru vidieckeho domu.

10. Háčiky

Háčiky na kabáty.

Odpadové kľúče sa dajú použiť na vytvorenie originálnych háčikov na kabáty. Tento vešiak bude veľkolepým detailom chodby v štýle rustikálneho alebo priemyselného.

11. Rámy

Fotorámčeky.

Z častí starej palety si môžete urobiť úžasné tabule na umiestnenie vašich obľúbených fotografií na steny. Takýto dekor bude obzvlášť vhodný v interiéri, zariadený v štýle Provence, rustikálny alebo vidiecky.

12. Rámová dekorácia

Kvetinová dekorácia rám pre zrkadlo.

Zrkadlo v ráme, zdobené lampami a umelými kvetmi, bude očarujúcou dekoráciou interiéru dievčenského bytu.

13. Stojany

Stojan na horúce.

Svetlé horúce tácky, ktoré si môžete šiť vlastnými rukami z malých svetlých bambuliek, sa stanú úžasnými a praktickými detailami v kuchyni.

14. Zástera

Zástera, ozdobné disky.

Staršie disky CD je možné použiť na dekoráciu kuchynskej zástery. Ich lesklý povrch bude odrážať svetlo a vyplní do kuchyne magickými prvkami.

15. Stojan

Obrubník z tvárnic.

Štýlový nočný stolík zostavený z niekoľkých škvárových blokov sa stane nielen praktickým detailom spálne, ale aj jej skutočnou výzdobou.

16. Spáč

Útulné miesto na pobyt vo valci.

Šťastní majitelia veľkých drevených sudov by sa mali zamyslieť nad usporiadaním útulnej postele. Takýto detail nepochybne zmení spálňu a stane sa skutočným vrcholom bývania.

17. Organizátor

Organizér zo zásobníka.

Originálnym organizátorom, ktorý môže byť vyrobený z nepotrebného podnosu zdobeného v decoupage štýle, bude praktický úložný systém a nádherná dekorácia steny.

18. Sviečka

Sviečka z plechovky.

Fantastické svietniky, ktoré sa dajú ľahko vyrobiť vlastnými rukami z obyčajných sklenených nádob zdobených stránkami kníh alebo novín, sa stanú útulným detailom kuchyne alebo obývacej izby.