Užitočné nápady

14 nápadov, ako kvalifikovane využívať malú plochu pri vytváraní štýlovej obývačky v „Chruščov“

Pin
Send
Share
Send
Send


Väčšina z nás vie o malých rozmeroch Chruščov.

Obmedzený priestor a stiesnené podmienky - to všetko nedisponuje prejavom kreativity pri navrhovaní interiéru.

Nezúfajte však. Moderní dizajnéri pracovali na malých obývačkách a ponúkali svoje možnosti dokončenia týchto miestností. Možno sa vám jeden z nich bude páčiť.

1. Minimalizmus

Obývacia izba v minimalistickom štýle.

Biela farba je nesporným lídrom vo dekorácii obývacej izby a v komplexe s minimálnym súborom jednoduchého a výstižného nábytku tvorí ideálne riešenie pre malú obývačku pre modernú rodinu.

2. Námorné motívy

Pokojná obývacia izba s prvkami morského štýlu.

Modré odtiene pomôžu priniesť do interiéru čerstvé tóny a vytvoriť príjemné spojenie s letným chladom a morským vánkom. Stačí sa pozrieť na dizajn tejto malej obývačky, v ktorej je iba šedá pohovka a stena s televízorom vyrobené z nábytku, a modré záclony a prímorská krajina na stene sa stali kľúčovými akcentmi.

3. Ľahké chladenie

Moderný interiér v chladných odtieňoch.

Moderný interiér je celkom multifunkčná obývacia izba zariadená v chladných svetlých odtieňoch, v ktorej bolo miesto pre veľkú pohovku, police, konferenčný stolík a kompaktný pracovný priestor. Avšak aj pri takom rušnom nábytku sa dizajnérom podarilo zachovať pocit voľného miesta.

4. Hranica svetla a tmy

Kontrastná obývacia izba.

Interiér tejto malej obývačky je založený na kontrastoch. Dizajnéri riedili tmavé čalúnenie stenou s prízvukom. V centre pozornosti je jasne žltá pohovka, ktorá sa hodí k nábytku a podlahe z prírodného dreva.

5. Klasické nastavenie

Obývacia izba v klasickom európskom štýle.

Malá útulná obývacia izba zariadená v klasickom európskom štýle je podľa nášho názoru najlepšou voľbou pre milovníkov elegancie a pohodlia.

6. Pohodlný priestor

Obývacia izba, zameraná na pohodlie.

Predtým, ako pristúpime k návrhu obývacej izby, redaktori odporúčajú starostlivo zvážiť účel, na ktorý sa bude táto miestnosť používať. Najčastejšie je hlavnou funkciou obývačky prijímanie hostí a pohodlný odpočinok pre všetkých členov rodiny. Dizajn tejto malej svetelnej miestnosti úplne spĺňa vyššie uvedené požiadavky: veľká pohovka je mäkká pohovka a kreslá s kapacitou pre 5 osôb, sklenený stôl, polica s veľkou TV a stojaci lampa pre prípad, že si ju chcete prečítať.

7. Loft

Svetlá obývacia izba v podkroví.

Útulná a moderná obývacia izba, v ktorej sú zreteľne viditeľné hlavné súčasti podkrovia: imitácia tehly, detaily z hrubého dreva, jednoduchý nábytok na kolieskach. Osobitná pozornosť sa venuje veľkej šatníku so zrkadlami, elegantnému luster a svetlej pohovke.

8. Priestor na rekreáciu

Svetlý obývacia izba s pohovkami.

Hlavnou súčasťou tejto obývačky boli malé pohovky umiestnené oproti stenám. Priestor v strede teda zostal voľný, čo je dobré v prípade malej miestnosti.

9. Interiér ženy

Interiér obývacej izby pre ženy.

Očarujúci interiér obývacej izby, vyzdobený v šedej a bielej farbe, s náznakmi ženskosti, vyjadrený nádhernou ružovou pohovkou, stojanovou lampou a malými malými knickknacks.

10. Čiernobiele kino

Obývacia izba v čiernej a bielej.

Kombinácia čiernej a bielej je vždy štýlová. Jediná vec, ktorú musíte postarať - ak hovoríme o malej miestnosti, biela farba by mala mať prednosť pred čiernymi detailmi.

11. Moderný interiér

Moderná obývacia izba bez ohľadu na štýl.

Ak nechcete byť pripútaní k určitému štýlu, konajte intuitívne. Akýkoľvek svetlý povrch a lesklý strop - možnosti obojstranne výhodnej úpravy pre malú miestnosť. Moderný obývacia izba je pripravená na použitie, moderný obývacia izba je vybavená Laconic, moderným nábytkom a elektrickým ohňom, originálnym lustrom, jasnými závesmi a všetkým.

12. asketický interiér

Drobná obývacia izba v jasných farbách.

Táto malá obývačka s bielymi stenami a krásnymi sivými závesmi, kde je nábytok iba pohovkou a nočným stolkom pod TV - skvelý príklad kompetentného využitia štvorcových metrov.

13. Optické ilúzie

Obývacia izba s prízvukovou stenou.

Tajomstvom tohto magického interiéru je optická ilúzia, ktorá bola vytvorená pomocou prízvukovej steny s geometrickou potlačou a kompetentného viacúrovňového osvetlenia. A samozrejme, kúzlo tejto obývacej izby dalo veľkolepú zelenú pohovku.

14. Pozor na podrobnosti

Dynamická obývacia izba s jasnými detailami.

Klasický interiér tejto svetlej obývacej izby s moderným nábytkom bol zriedený jasne žltými škvrnami. Tento priestor je dokonalým príkladom toho, ako malé detaily dokážu nastaviť náladu pre celú miestnosť.

Pin
Send
Share
Send
Send