Užitočné nápady

18 nápadov, kde si môžete v byte nechať topánky

18 nápadov, kde si môžete v byte nechať topánky

Problém ukladania obuvi zaberá pravdepodobne všetky manželky. Topánky, čižmy, tenisky, čižmy - to všetko je ťažké umiestniť do úzkej chodby.

Existuje však východisko.

Zhromaždili sme 18 nápadov na racionálne (a nie také) umiestnenie obuvi v byte.

1. Háčiky

Háčiky na topánky.

Aby topánky neklamali na podlahe, nezaberali miesto a nevytvárali pocit zmätku, zavesili ho na stenu. Na tento účel používajte špeciálne háčiky. Je pravda, že táto možnosť uloženia nie je vhodná pre vysoké topánky, iba pre tenisky, topánky, baletné topánky a sandále.

2. Rebrík

Skladovanie obuvi na schodoch.

Bežný rebrík - originálna alternatívna verzia vešiaka na chodbe. Na horných schodoch môžete zavesiť šatky a kabelky a spodné môžete použiť na uloženie obuvi, sandálov a topánok na podpätkoch.

3. Regály

Drôtené police.

Minimalistické priehradové police pripevnené k stene spálne alebo predsiene, vhodné na ukladanie obuvi s pätami, taškami, klobúkami a poznámkami. Clothespins vám pomôže upevniť veci na stojan a kvôli väčšej príťažlivosti vám odporúčame ozdobiť girlandou.

4. Krabice

Úzke zásuvky.

Úzka polica z drevených debien je zaujímavým a spravodlivým rozpočtovým nápadom na organizovanie ukladania obuvi na chodbe.

5. Krásne detaily

Topánky ako ozdoba.

Ak máte topánky alebo sandále, ktoré máte radi z celého srdca, použite ich ako dekoráciu. Za týmto účelom zaveste rám na stenu, v strede, pribite malú poličku a umiestnite najlepší pár. Ak chcete, aby kompozícia vyzerala kompletne a kompletne, zaveste niekoľko obrázkov na stenu vo vhodných farbách.

6. Vstavaná skriňa

Vstavaný stojan na topánky.

Úzka vstavaná skrinka s krídlovými dverami sa ideálne hodí do interiéru malej chodby. Takéto riešenie by bolo vynikajúcou voľbou pre byt zariadený v modernom štýle.

7. Zdvíhacie taniere

Zdvíhacie taniere pre topánky.

Originálny organizér obuvi vyrobený z rôznych plochých drevených dosiek bude praktickou a štýlovou dekoráciou jednej zo stien domu.

8. Svetlé vrecká

Svetlé vrecká na obuv.

Svetlé silikónové pásky, podobné vreckám, upevnia niekoľko párov obuvi a ozdobia jednu zo stien chodby.

9. Kolíky

Horizontálne vešiak.

Kompaktný horizontálny vešiak, ktorý sa skladá zo sady drevených kolíkov, čo vám umožní pohodlne upevniť obuv a čižmy medzi nimi. Takýto vešiak bude užitočný najmä v krajine alebo v súkromnom dome, kde sa často nosia gumové čižmy a košele.

10. Zasúvateľná polica

Rozmiestnite skrinku pod posteľ.

Ak máte pod posteľou prázdnotu, odporúčame vyplniť tento priestor roletovou skrinkou na topánky.

11. Organizér na obuv

Mäkký organizér na topánky.

Na bočné steny postele je možné zavesiť lacný a mäkký organizér olejovej utierky, ktorý sa používa na uskladnenie tenisiek, obuvi a mokasínov.

12. Závesné

Topánky s háčikmi.

Niekoľko párov obuvi pre voľný čas môže byť uložených v zavesenom stave na tenkom zábradlí s háčikmi. Takýto skladovací systém odstráni topánky z podlahy a vyčistí chodbu.

13. Výklenok

Výklenok na obuv.

Malá výklenok, umiestnený za dverami spálne, vám umožní umiestniť celú kolekciu obuvi. Aby obsah nosiča obuvi nebol viditeľný, skryte ho za dlhú oponu.

14. Okrúhla polica

Okrúhla polica na obuv.

Ľudia, ktorí dokážu hospodáriť s drevom, môžu pre svoj dom urobiť okrúhlu poličku. Samozrejme, že taký produkt zaberá veľa miesta, ale topánky v ňom budú vyzerať ako múzeum.

15. Krabica na obuv

Malý box na obuv.

Na rozdiel od predchádzajúceho produktu bude táto krabica schopná vyrobiť aj teenager. Musíte len rozdeliť kartónovú škatuľu na bunky a vložiť do krásneho papiera. V závislosti od veľkosti škatule bude možné uložiť 2 až 4 páry obuvi.

16. Minimalizmus

Minimalistická polica.

Do interiéru modernej haly alebo spálne sa dokonale hodí univerzálny stojan v štýle minimalizmu, na ktorý bude možné umiestniť vrchné odevy, kabelku a niekoľko párov obuvi.

17. Oddelené nádoby

Textilné nádoby.

Otvorená skrinka a mnoho samostatných textilných obalov na obuv bude skvelým doplnkom domu, v ktorom ľudia milujú poriadok.

18. Koľajnice

Koľajnice na stene.

Niekoľko tenkých koľajníc priskrutkovaných k stene, a tu vaše topánky neklamú, ale krásne ozdobia jednu zo stien.

Video bonus: