Užitočné nápady

Triky, ktoré vám pomôžu vyčistiť dom a zvýšiť šancu v šatni

Pin
Send
Share
Send
Send


Triky, ktoré vám pomôžu vyčistiť dom a zvýšiť šancu v šatni

V novej recenzii sú čitateľom predstavené neskutočne užitočné triky, ktoré pomôžu zvýšiť možnosti jeho šatníka a na jednej strane to prinesie poriadok.

Vezmite tieto tipy na ruky je všetko bez výnimky.

1. Letné tričká

Skladovacie tričká.

Na uskladnenie letného a spodného prádla nie je potrebné v skrini vyhradiť osobitnú poličku. Stačí si kúpiť obaly najlacnejších prsteňov, na ktorých sú zvyčajne zavesené záclony v kúpeľni, pripevniť ich k závesu a zavesiť na nich všetky tričká.

2. Baseballové čiapky

Uskladnenie šiltoviek.

Na jednu alebo viac koľajníc pripevnených k stene skrinky v priehradke pomocou vešiakov je možné umiestniť veľkú kolekciu šiltoviek. Udržiavanie čiapok týmto spôsobom je oveľa pohodlnejšie ako ich nasadenie na seba.

3. Vrecká

Skladovacie tašky.

Namiesto skladovania vriec v škatuliach alebo ich skladovania na policiach ich zaveste na háčiky. Ak je zbierka kabeliek dostatočne pôsobivá, je lepšie získať niekoľko háčikov naraz, ktoré sa dajú pripevniť na stenu, koniec alebo dvere skrinky.

4. Podprsenky

Úložné podprsenky.

Samostatná skrinka s podprsenkami, zloženou šálkou od šálky, vyzerá elegantne iba v deň čistenia a vo všetkých ostatných dňoch je tu chaos. Riešenie tohto problému pomôže malému vešiaku s háčikmi pripevnenými k stene alebo dverám skrinky. Tento úložný systém uľahčuje vyhľadanie a získanie správnej podprsenky bez narušenia objednávky.

Vertikálne skladovanie odevov.

Použite veľkú retiazku alebo bežné cínové kľúče, ktoré držia spolu niekoľko vešiakov a získajú zvislú kolekciu oblečenia. Tento jednoduchý, na prvý pohľad trik, zvýši kapacitu šatníka najmenej dvakrát.

6. Papuče a Vietnamci

Úložné papuče a žabky.

Na skladovanie plážových papúč a žabiek možno použiť zbytočné drevené stojany. Takýto trik umožní ušetriť veľa miesta v skrinke na topánky, obnoviť poriadok a nakoniec sa zbaviť tisícov škatúľ.

7. Pletené svetre

Skladovanie pletených a vlnených svetrov.

Pletené a vlnené svetre je možné držať zavesené a ovinúť ich okolo závesu, ako je to znázornené na obrázku. Tento trik zachová tvar produktu a ušetrí značný priestor na policiach.

8. Ochrana sezónnych predmetov.

Skladovanie sezónnych predmetov.

V špeciálnych prípadoch je lepšie uchovávať drahé a sezónne veci alebo, ak nie sú, zakryť ich domácou handričkou s otvorom pre vešiak uprostred. Tento trik bude chrániť veci, ktoré sa dočasne nenosia pred prachom a špinou.

9. Vešiaky na šaty

Aktualizujte vešiak na šaty.

Prúžky horúceho lepidla na vešiakoch zabránia skĺznutiu oblečenia. Na vyriešenie tohto problému môžete použiť aj gumu za peniaze pripevnenú na okrajoch vešiakov.

10. Ďalšie police

Ďalšie police v skrini.

Namiesto skladovania piknikových tašiek alebo nákupných tašiek ich pripevnite na vešiaky a používajte ich ako ďalšie police na ukladanie starých odevov, hračiek, dáždnikov alebo akýchkoľvek iných vecí.

11. Výsuvné police

Výsuvné police v skrini.

Milovníci všetkých druhov šperkov a doplnkov by mali premýšľať o konštrukcii niekoľkých posuvných políc v skrini. Takéto police nezaberajú veľa miesta a sú ideálne na ukladanie šperkov a šperkov.

12. Šály a kravaty

Skladovanie šatiek a kravat.

Aby šály a kravaty neváhali, nenechajte sa zmiasť a zároveň nezaberali veľa miesta na policiach, skladujte ich na koľajničkách pripevnených k bočnej stene skrinky.

13. Opasky

Skladovanie pásov.

Aby sa pásy a pásy nestratili v skrini, neskĺzajte z háčikov a v dôsledku toho nekončia na spodku skrine, uložte ich v zavesenom stave na špeciálny závesný krúžok.

Video bonus:

14. Domáce odevy

Skladovanie domácich odevov.

Športové a domáce oblečenie je možné uložiť na špendlíky pripevnené k jednej zo stien skrinky. Takáto originálna myšlienka výrazne zvýši kapacitu skrinky a mierne vyloží police.

15. Aroma čerstvosti

Voňavý šatník.

Aby oblečenie vždy zapáchalo sviežosťou a nepríjemný zápach sa neúmyselne usadil v skrini, vložte do skrinky niekoľko vreciek jemnej textílie naplnených práškovým osviežovačom bielizne.

16. Rifle

Skladovanie džínsov.

Aby ste ušetrili miesto na policiach, je lepšie skladať zložené džínsy skôr ako vo vodorovných zväzkoch, ktoré sú pre väčšinu ľudí známe.

17. Ponožky a pančucháče

Skladovanie ponožiek a pančúch.

Ponožky a pančucháče stočené do elegantných roliek sa dajú skladovať v čistej plechovej krabičke so sušienkami.

Video bonus:

Pin
Send
Share
Send
Send