Užitočné nápady

11 argumentov v prospech balzamu na pery, ktoré vyriešia mnohé domáce problémy

Pin
Send
Share
Send
Send


Balzam na pery je často jednou z tých vecí, ktoré sa nevyhnutne ukladajú do hlbín dámskej kabelky alebo domácej kozmetiky. Aj keď sa používa zriedka, nie je to dôvod považovať ho za zbytočný.

Existuje najmenej 11 argumentov, ktoré presvedčia každého o potrebe balzamu na pery. Dokonca ani po lehote splatnosti by sa nemali vyhodiť.

S ním môžete vyriešiť mnoho nepríjemných problémov, a napriek tomu nezaberá veľa miesta - solídne klady.

1. Pán prsteňov

Balzam na pery dokonale pomáha odstraňovať zaseknuté krúžky.

Naše telo je niekedy veľmi citlivé na účinky počasia alebo fyzickej námahy. Toto je viditeľné najmä v lete, po tréningu v telocvični alebo po tvrdej práci. Ruky napučiavajú a môžu sa vyskytnúť ťažkosti s odstránením prsteňa z prsta. Ak však okolo krúžku rozmazávate balzam na pery, problém sa vyrieši na dvoch účtoch.

2. Dobrá spoločnosť pre nové topánky

Neočakávaný únik z rohov sa často ukladá do peňaženky.

Nové topánky takmer vždy utierajú chodidlá, čo spôsobuje mnoho nepríjemných následkov. Aj veľmi pohodlné topánky, ktoré sa na prvý pohľad zdali dokonalé, môžu prekvapiť prekvapivo. S dôstojnosťou a úsmevom sa z ťažkej situácie dostane balzam na pery. Ak aplikujete malé množstvo tohto nástroja na zadnú časť päty alebo prstov, podľa toho, kde sa trie, môžete to urobiť bez rohov a zranení.

3. Zips udržiavajte v tóne

Problémy so zipsom na akomkoľvek oblečení sa ľahko riešia balzamom.

Známe ľudové lieky na rýchlu opravu blesku: vosk alebo mydlo. To všetko uľahčuje trenie. Balzam na pery je v tomto prípade tiež skvelý. Ak je zips zle zapnutý alebo diverguje, musíte ho niekoľkokrát jemne držať v kozmetike. Takéto rady sú dôležité najmä pre veci po chemickom čistení, často s nimi vznikajú problémy.

4. Spoľahlivá ochrana v zime

Balzam na pery chráni pokožku pred trhlinami nielen na perách.

Chladné zimné počasie, najmä s vetrom, vždy negatívne ovplyvňuje pokožku tváre. V prvom rade ide o zvlášť zraniteľné oblasti: pery, nos, líca. Nos často trpí skutočnosťou, že musí byť neustále vymývaný kvôli prirodzene sa vyskytujúcej nádche. Pomocou hygienickej rúžu môžete zvlhčovať a chrániť jemnú pokožku pred začervenaním a prasklinami.

5. Sanitka na porezanie

Ak nie je po ruke žiadna náplasť alebo lekárnička, balzam na pery sa tiež zmestí.

Môžete sa oholiť počas holenia alebo napríklad hárkom papiera. Na rýchle zastavenie krvi, keď z lekárničky nie je nič vhodné, môžete použiť hygienickú rúž. Uzatvorí rez a pomôže rýchlo odstrániť bolesť. Je však lepšie použiť balzam na pery bez mentolovej zložky.

6. Creak?

Vytiahneme zo vzdialenej skrinky fondán a pre jeho príčinu.

Vŕzgané dvere alebo zásuvka môžu dráždiť rohovky na nohách. Aby ste sa zbavili tohto nepríjemného problému, musíte namazať zdroj opačného zvuku balzamom na pery. Skvelá a bezpečná alternatíva na ukladanie nákupov.

7. Pokročilý make-up

Hygienická rúž môže byť použitá ako fixačný prostriedok na líčenie.

Ak na pokožku okolo očí nanesiete malý balzam, dodá jej svieži a žiarivý vzhľad. Po chôdzi ponad horné viečka a mihalnice môžete dosiahnuť neuveriteľnú odolnosť voči tieňom a maskarom, ktoré sa počas dňa nerozpadnú.

8. Zlepšenie vzhľadu nechtov

Život hacking pre tých, ktorí majú zlý zvyk kousať kožu na prsty.

Balzam na pery pomôže hydratovať pokožku okolo nechtov a okamžite zmäkne, čím získa dobre upravený vzhľad. Chráni tiež pred chladom a chemickými látkami. Samozrejme, pre svoje vlastné dobro je lepšie zbaviť sa zlých návykov hryzenia kutikuly, chôdze v chlade alebo práce bez rukavíc, ale ak niet cesty, rúž vám pomôže.

9. Lesk pre vaše obľúbené topánky

Kožené topánky vám ďakujú.

Hygienická rúž na pery sa považuje za najlepší zvlhčovač pokožky. Vrátane toho, ktorý je na našich topánkach. Preto, ak potrebujete náhle uložiť svoju obľúbenú obuv pred poveternostnými alebo inými poškodeniami, môžete použiť kozmetiku, ktorá je vždy po ruke. Balzam na pery dokonca dodáva topánke svieži vzhľad a jemne vyhladzuje záhyby.

10. Asistent obočia

Balzam na pery, ako dobyvateľ neposlušných obočí.

Namiesto drahých gélov na obočie môžete vždy vyskúšať alternatívne prostriedky. Napríklad, upratané obočie balzamom na pery. Všetko, čo potrebujete, je jednoducho položiť rúž na obočie po tom, ako boli očistené kefou.

11. Farbenie vlasov

Rady pre tých, ktorí radi farbia vlasy sami.

Ak chcete farbiť vlasy v žiarivom odtieni, určite sa stretnete s problémom, keď je spolu s prameňmi zafarbená pokožka blízko koreňov. Na zachovanie prirodzenosti pokožky pod vlasovou líniou ju zakryte balzamom na pery. Chráni pred farbou, takže pred prvým plávaním nemusíte schovať nový účes pod čiapku.

Pin
Send
Share
Send
Send