Užitočné nápady

Efektívne spôsoby riešenia neporiadku v dome

Najdôležitejšou a najúčinnejšou metódou riešenia porúch v dome je skryť všetky rozptýlené veci mimo dohľadu.

Je to však často veľmi ťažké, pretože nie je dostatok miesta na ich uloženie.

Ponúkame 10 miest, kde môžete bezpečne a ľahko skryť všetky nepotrebné momentálne.

1. Uzavreté skrinky

Samozrejme, je pekné pozerať sa na otvorené police, kde sú všetky veci pod tikotom. Úprimne povedané, takýto ideálny poriadok sa často nerieši. Uzatvorené stoly a skrinky sú oveľa praktickejšie.

2. Kuchyňa

Dosky v kuchyni by mali byť prázdne. Namiesto toho musíte nájsť miesto aj pre malé kuchynské náradie, kde ich ľahko nájdete. Výsuvné police sú ideálne pre ťažké domáce spotrebiče, ako sú kávovary alebo kuchynské roboty.
Ak nie je možné priradiť k zariadeniu samostatný nočný stolík, musíte na dosku stola vytvoriť špeciálny roh, v ktorom bude všetko možné elegantne položiť.

3. Rebrík

Pod schodmi je zvyčajne prázdny obrovský priestor. Ak ju však necháte otvorenú, zmení sa na čiernu dieru, kde všetko zmizne a nič sa nenájde. Preto stojí za to tu vybaviť skrinky alebo zásuvky.

4. Aplikované

Toto je jediné miesto v dome, kde sú otvorené otvorené police: obuv a odev sa dajú ľahko vetrať a vysušiť.

5. Kúpeľňa

V kúpeľni je potrebné dodržiavať rovnaký princíp ako v kuchyni. Povrchy musia byť prázdne. Inštalácia nočného stolíka pod umývadlo so zásuvkami a policami je jednoduchšia a praktickejšia. A nebuďte na to obmedzení. Zväčšite užitočný úložný priestor napríklad pomocou nástenných skriniek. Môže to byť lekárnička so zrkadlom.

6.Baby izba

Tisíckrát môžete dieťaťu pripomenúť, že je potrebné umiestniť hračky, ale často to nefunguje. Každopádne vyhodené niekde vo zväzku vyzerajú úplne nevzhľadne. Preto je potrebné vybaviť špeciálne boxy, napríklad pod posteľ.

7. Izba pre hostí

Keď sa pokúsite vyčistiť obývaciu izbu, všetky nepotrebné veci sa „presunú“ na iné miesto a vytvoria sa tam nepořádky. Ak do obývacej izby vložíte nočný stolík s hlbokými zásuvkami, môžete ho skryť jedným pohybom ruky.

8. Garáž

Ak má dom garáž, máte šťastie. Môže dôjsť k migrácii väčšiny vecí, z ktorých sa ruka nevzdá a zbaví sa. Pravda, av tom je potrebné vybaviť šatník alebo nočné stolíky na uloženie.

9. Okno

Ak je v dome vyčnievajúce okno, potom je hriechom nevytvoriť tam obrovskú krabicu, ktorá na jednej strane skrýva veľa vecí a na druhej strane bude slúžiť ako vynikajúca pohovka.

10. Suterén

Toto je ďalšie miesto, kde nie je potrebné vybavovať uzavreté skrinky a stojany, ktoré môžete obísť s otvorenými policami. Tu môžete uložiť všetko, čo v súčasnosti nikto nepoužíva.