Užitočné nápady

Praktické nápady na použitie perforovaných panelov

Pin
Send
Share
Send
Send


V interiéroch sa čoraz viac začali objavovať perforované dosky, navyše v najrozmanitejších a štvorcových izbách, ako aj v mnohých rôznych spôsoboch kŕmenia. V zásade nie je nič prekvapujúce, že tieto panely nie sú len originálnou výzdobou priestoru, ale tiež chladným úložným systémom (a celkom multifunkčným), vďaka čomu je výborným pomocníkom v malom priestore.

Najčastejšie sú vyrobené z kovu, preglejky alebo MDF, sú namontované v priebehu niekoľkých sekúnd a súčasne sú lacné. Teraz sa pozrime, ako môžete stále používať perforované panely v interiéri.

1. Displej

Displej na kuchynské náčinie.

Dva perforované pozinkované kovové panely umožňujú, aby sa na malú stenu v kuchyni umiestnili malé hrnce, panvice, panvy, zberače, odmerné nádoby a ďalšie malé kuchynské potreby.

2. Police na riad

Drevená doska s policami.

Úžasná doska z drevotriesky s veľkými otvormi pre drevené kolíky a police je ideálna na uloženie šálok, korenín, odmerných nádob a iných drobných predmetov, ako aj skutočnej dekorácie modernej kuchyne.

3. Zástera

Kuchynská zástera z dierovaných panelov.

Svetlá kuchynská zástera vyrobená z perforovaných oranžových panelov vám umožní získať pohodlný úložný systém a stať sa originálnou interiérovou dekoráciou.

4. Prírodné materiály

Dierované panely z preglejky odolnej proti vlhkosti.

Malé perforované panely s veľkými otvormi a drevenými kolíkmi, vyrobené z ľahkej preglejky odolnej voči vlhkosti, dokonale zapadajú do interiéru kuchyne a vďaka tomu sú štýlové a funkčné.

Kriedová doska pegboard v interiéri kuchyne.

Štýlová kriedová doska z pegboardu sa stane veľkolepým úložným systémom a kontrastným detailom každej kuchyne a umožní vám krásne umiestniť veľa užitočných vecí.

6. Otvorte úložný systém

Originálny skladovací systém perforovaných panelov.

Niekoľko malých perforovaných panelov s háčikmi a policami vám pomôže pohodlne umiestniť malé kuchynské potreby a bude skvelou ozdobou jednej z prázdnych stien v kuchyni.

7. Regálový oddiel

Masívna priehradka na stojan.

Veľkolepá knižnica z čiernych dierovaných panelov pomôže zóne obytného priestoru a stane sa viditeľným detailom interiéru.

8. český štýl

Tenká doska z pegboardu v bohémskom štýle.

Očarujúci pegboard v bohémskom štýle je ideálny na umiestnenie malých kvetináčov, fotografií a iných dekoratívnych predmetov a bude vynikajúcou ozdobou pracovnej plochy alebo steny pri posteli.

9. Organizácia vnútorného priestoru

Dierovaný panel vo vnútri skrinky.

Malý perforovaný panel z tenkej preglejky preglejky pripevnenej k jednej zo stien kúpeľňovej skrinky je ideálny na ukladanie hrebeňov, stylingových nástrojov, výrobkov osobnej starostlivosti, sponiek do vlasov a iných drobností.

10. Funkčná stena

Dierované panely zdobiace celú stenu v spálni.

Ľahko perforované panely, ktoré zdobia jednu zo stien spálne, sa stanú ďalším miestom na ukladanie vecí v pozastavenom stave a pôvodným ohniskom v strede miestnosti.

11. Dekoratívne detaily

Drevené steny perforované panely.

Prízvuková stena zdobená perforovanými panelmi zo svetlého dreva je ideálna na pripevnenie obrazov a dekoračných predmetov a bude nezvyčajnou ozdobou akéhokoľvek priestoru.

12. Materiály pre kreativitu

Pegboard na skladovanie materiálov pre kreativitu.

Z drevotrieskovej dosky, natretej vo svetlej farbe a ozdobenej rámom ozdobných líšt, bude ideálnym miestom na ukladanie pások, roliek z tkaniny, nožníc, nití a iných materiálov pre kreativitu.

13. Organizátor garáží

Systém na uloženie náradia.

Niekoľko perforovaných panelov, pripevnených k jednej zo stien garáže, umožní jej premenu na pohodlný skladovací systém pre ručné náradie a náhradné diely.

14. Rada pre poznámky

Tabuľa pre poznámky nad pracovnou plochou.

Malý perforovaný panel pripevnený k stene nad stolom je ideálny na pripevnenie dôležitých poznámok, pamätných pohľadníc, kancelárskych potrieb a ďalších drobností.

15. Jasný prízvuk

Úzka perforovaná doska v interiéri spálne.

Dierovaný panel jasne modrej farby s háčikmi na tašky, oblečenie, šperky a drobné ozdobné drobnosti bude veľkolepým detailom interiéru spálne.

16. Organizátor

Organizér pre kancelárske potreby.

Štýlový čierny organizér s drevenými kolíkmi na uloženie škótskej pásky, nožníc, kontajnerov a políc bude vynikajúcou ozdobou pracovného priestoru.

17. Záves

Vešiak na chodbe.

Stena v chodbe zdobená čiernymi perforovanými panelmi s drevenými kolíkmi na oblečenie a tašky a malými policami na šatky a klobúky.

18. Na dne

Dierovaný panel v spodnej časti skrinky.

Dierovaný panel pripevnený k spodnej časti kuchynskej skrinky s drevenými kolíkmi, ktoré umožňujú jeho delenie.

19. Kruh

Okrúhly perforovaný kovový panel.

Malý perforovaný panel vyrobený z kovu a maľovaný ružovou farbou, s niekoľkými malými policami na ukladanie fotografií a drobnými drobkami, sa stane skutočným vrcholom detskej izby, obývačky alebo spálne pre ženy.

20. Dekoratívne detaily

Drevená doska s policami.

Očarujúci detail detskej izby môže byť malý drevený pegboard s veľkými otvormi a malými policami.

Video bonus:

Pin
Send
Share
Send
Send