Užitočné nápady

Nápady, ktoré vám pomôžu transformovať nudný interiér s minimálnymi nákladmi

Pin
Send
Share
Send
Send


Dokonca ani zhotovenie face-lift alebo renovácia interiéru nie je lacným potešením.

Dizajnéri sú však presvedčení, že existuje východisko. Môžete zmeniť svoj vlastný dom na nepoznanie a minúť minimum finančných prostriedkov.

Výsledkom bude aktualizovaný a štýlový interiér.

Táto recenzia obsahuje zaujímavé nápady, ktoré pomôžu v tejto zložitej úlohe.

1. Nástenné dekorácie

Mapa sveta na rovnej stene.

Mapa sveta, vyrezaná z novín, sa stane štýlovým prízvukom interiéru, pomôže skryť nepresnosti na jednej zo stien alebo premení nudnú obyčajnú tapetu.

2. Nezvyčajné police

Police so širokými lištami.

Niekoľko políc vyrobených zo širokých dekoratívnych lišt je ideálnych na umiestnenie obrazov a fotografií, stane sa originálnou ozdobou stien a dodá dotyk individuality do interiéru.

3. Nový poťah na kúpeľ

Nový smaltovací kúpeľ.

Revitalizácia starého smaltovaného kúpeľa pomôže novému pokrytiu. Špecializované predajne ponúkajú obrovský výber špeciálnych farieb a emailov pre každý vkus. Takýto postup je samozrejme pomerne časovo náročný, ale výsledkom je nový krásny kúpeľ.

4. Kuchynský ostrov

Kuchynský ostrov starého komoda.

Obdivujete fotografie európskych kuchýň a chcete získať štýlový ostrov, ale nemôžete si dovoliť kúpiť? Môžete si vyrobiť módny kus nábytku zo starej, mierne pozmenenej a čerstvo maľovanej komody.

Aktualizácia pultu.

Vinylový film pomôže osviežiť pekne zbitý a opotrebovaný pracovný stôl kuchynskej jednotky. Takéto krytie sa samozrejme nemôže nazvať trvanlivé a malo by sa s ním zaobchádzať opatrne, je to však vynikajúce dočasné riešenie pre ľudí s obmedzenými finančnými zdrojmi.

6. Nárazová stena

Nárazová stena zdobená drevom.

Osviežiť znudený záujem spálne alebo obývacej izby pomôže recepcii, ktorá zahŕňa výber jednej steny pomocou neobvyklého dizajnu. Napríklad jednu zo stien miestnosti môžete vyzdobiť pomocou drevených dosiek, ktoré je možné získať rozobratím niekoľkých drevených paliet.

7. Nová fasáda

Horná časť betónu.

Chcete úplne zmeniť vzhľad vane? Nepoužívajte ponáhľať, aby ste vyhodili starý nábytok. Zamerajte sa na malé detaily: vymeňte dosky dosiek a drez na konkrétny model, kúpte alebo vyrobte nový zrkadlový rám a vráťte oponu. Takéto jednoduché techniky vám umožnia šetriť energiu a peniaze pri veľkých opravách a vytvoriť štýlový interiér v súčasnom štýle podkrovia.

8. Dôraz na detaily

Elegantné detaily maľby.

Ak chcete vymeniť krb alebo kachle, môžete maľovať niektoré z jeho prvkov. Stačí si vyzdvihnúť víťazný tieň a vhodnú farbu, aby sa obvyklý nábytok transformoval a potešil oko.

9. Svetlé riešenie

Výzdoba jedálenského stola.

Niekoľko zvitkov škótskej farby v rôznych farbách pomôže premeniť neobvyklú dosku jedálenského stola na svetlý interiérový detail. Jednoducho vyberte dosku a ozdobte ju farebnými lepiacimi prúžkami. Navyše, vyzbrojení maskovacou páskou a niekoľkými plechovkami farieb, môžete z vopred brúsenej pracovnej dosky urobiť niečo jedinečného a štýlového.

10. Nástenné dekorácie

Časopisy na vešiakoch v ženskom interiéri.

Neštandardný prístup a pozornosť k maličkostiam pomôžu vytvoriť skutočne jedinečný interiér s minimálnymi nákladmi. Napríklad niekoľko svetlých lesklých časopisov zavesených na bežných drôtených vešiakoch pomôže ozdobiť jednu z prázdnych stien v ženskej izbe, obývacej izbe alebo na chodbe, ako aj zakryť nevzhľadné oblasti a existujúce chyby v obložení stien.

11. Kreatívne vešiak

Vešiak na vešiaky.

Z drevených alebo plastových špendlíkov pripevnených k stene získate vynikajúci vešiak, ktorý harmonicky zapadá do interiéru chodby alebo spálne. Jednoducho natierajte špáradlá na prádlo vo farbe, ktorá zodpovedá celkovej situácii, a priskrutkujte ich na stenu.

12. Nový nábytok

Maľovanie stoličky.

Veľké množstvo farieb na súčasnom trhu môže maľovať takmer čokoľvek. Napríklad pomocou aerosólovej farby na látky môžete aktualizovať čalúnenie látok starých sedadiel.

13. Zátvorky

V zátvorkách sú vnútorné zátvorky.

Hranaté konzoly nainštalované v spodnej časti nástenných skriniek pomôžu zamaskovať možné chyby dokončenia a dodajú kuchyni rafinovanejší a ušľachtilejší vzhľad.

14. Drevené škatule

Drevené skrinky v interiéri.

Jednoduché drevené debny môžu byť štýlovými a funkčnými detailmi interiéru. Môžu byť maľované, pripevnené na steny ako police a môžu byť tiež použité na stohovanie rôznych zaujímavých políc a priečok, ktoré sa nepochybne stanú viditeľným detailom každého priestoru.

15. Tkaniny a výlisky

Nástenné dekorácie s textíliami a lištami.

Dekoratívne neobmedzené lišty a tkaniny pomôžu transformovať nerozpoznateľné nudné monochromatické steny miestnosti. Proces premeny stien netrvá príliš dlho. Stačí zmerať požadovaný kus látky, prilepiť na stenu a uzavrieť ju do rámu výliskov.

16. Modernizácia dverí

Výzdoba interiéru.

Ploché a úplne bez tváre vnútorné dvere je možné transformovať pomocou tenkých preglejkových dosiek. Preglejku jednoducho prilepte okolo okrajov a v strede dverí a potom zakryte plachtu niekoľkými vrstvami požadovanej farby.

17. Jasný dotyk

Skrinka so svetlými stenami.

S pomocou svetlej farby alebo látky môžete transformovať vnútorné časti otvorených políc, skriniek, príborníkov a políc. Túto myšlienku by mali vziať na vedomie ľudia, ktorí túži po zmene, ale nechcú sa zapojiť do rozsiahlej opravy.

18. Nové tóny

Nová kľúčová miestnosť.

Zmeňte farbu jednej zo stien a vymaľujte všetky jej komponenty v novej farbe. Táto technika umožní drasticky zmeniť štýl a typ životného priestoru.

Video bonus:

19. Rebrík

Výzdoba schodov.

Schodisko v interiéri je obrovským priestorom pre kreativitu. Preto by ste to nemali nechať monotónne a nudné. Svoje kroky transformujte samolepiacimi nálepkami, farbami a kobercami. Aktualizované schodisko bude žiariť novými farbami a osviežiť interiér.

20. Vzory

Aktualizovaný dizajn podlahy.

Šablóna a plechovka farby navrhnutá pre dlaždice pomôžu chladne transformovať jednofarebnú kúpeľňu alebo toaletu.

Video bonus:

Pin
Send
Share
Send
Send