Užitočné nápady

10 kuchynských pomôcok, ktoré vyhovujú aj tým, ktorí sa narodili bez schopností varenia

Pin
Send
Share
Send
Send


V kuchyni je dielňa chuti a vône, v ktorej sa dejú zázraky.

Samozrejme, za predpokladu, že všetko leží na zemi, existujú čerstvé chutné výrobky a rôzne druhy užitočných pomôcok, pomocou ktorých sa výrobky môžu zmeniť na kulinárske majstrovské dielo.

Moderný trh je plný rôznych ponúk kuchynských spotrebičov a spotrebičov, ale iba niektoré z nich si zaslúžia pozornosť.

1. Zariadenie na čistenie granátového jablka

Už žiadne trápenie, iba rýchly dokonalý výsledok.

Každý, kto niekedy zje granátové jablko, pozná ťažkosti, ktoré vzniknú pri jeho očistení. Najprv musíte dôkladne rezať, potom odstrániť kôru, oddeliť každé zrno od vnútornej fólie a až potom prejsť na príjemné. Celý postup trvá najmenej pol hodiny alebo aj viac. Moderné kuchynské technológie však ponúkajú jednoduchšiu a rýchlejšiu možnosť.

Pri čistení granátového jablka nemusíte trpieť vôbec, ak si kúpite také úžasné zariadenie. Miniaplikácia pomáha šetrne narezať šupku granátového jablka (existuje špeciálny vstavaný nôž z nehrdzavejúcej ocele), takže sa dá ľahko rozdeliť bez poškodenia vnútorných semien. Potom s pomocou každej polovice granátového jablka poklepaním vyrazte všetok jedlý obsah v dolnej časti zariadenia, ktorý je vo forme nádoby s gumovými držadlami.

2. Rýchly grilovanie v mikrovlnnej rúre

Kuchynský spotrebič na varenie.

Varenie nikdy nebude rovnaké, keď sa pokúsite použiť obvyklý recept v tomto úžasnom kuchynskom prístroji. Gril MicroPro je určený na varenie rôznych výrobkov v mikrovlnnej rúre. Znie to trochu prekvapivo, ale zvyšuje účinok mikrovlnných vĺn a zvyšuje teplotu varenia, čo výrazne zjednodušuje proces varenia a tiež znižuje jeho čas takmer o polovicu. Prístroj sa zahreje až na 220 stupňov, po čom automaticky udržuje túto teplotu, s výnimkou spálenia. Chutný vyprážané mäso, ryby alebo iné výrobky poteší aj tých, ktorí nemajú rúru.

S takýmto zariadením bude veľká spoločnosť určite dobre nasýtená a spokojná.

Štýlový, rýchly a pohodlný - takto úžasný prístroj na výrobu párkov v rožku. Malé zariadenie je schopné súčasne pripraviť až 12 kusov. Má dva oddiely, z ktorých jeden je pripravený na párky a druhý mäkký chutný koláč. Celý proces je značne zjednodušený vďaka prítomnosti nastaviteľného časovača varenia.

Výrobca sa tiež staral o veľké množstvo receptov nazývaných „párky v rožku z celého sveta“, ktoré vám umožnia vyskúšať rôzne možnosti vytvorenia takého jednoduchého jedla na prvý pohľad, aby ste si mohli vybrať ten najchutnejší pre seba a svojich blízkych.

4. Krájač rúk na zeleninu a ovocie

Úžasná úspora času.

Úžasné zariadenie, ktoré je užitočné v každej kuchyni. Pomocou tohto modulu gadget môžete rezať zeleninu a ovocie 5-krát rýchlejšie ako nožom. Pohodlná rukoväť dobre padne do ruky, priemer otvoru je takmer 4 cm, takže môžete rezať takmer akékoľvek jedlo. Môžete ich zbrúsiť priamo na doštičku, tanier, panvicu alebo na panvicu. Ručný krájač sa ľahko používa a udržuje čistotu.

5. Unikátna doska na krájanie 3 v 1

Pôsobivá univerzálnosť.

Doska na krájanie pozostáva z podložky na morenie a rozmrazovanie, ako aj z odnímateľného povrchu so smaltovanou vrstvou. Všetky komponenty sú pevne spojené k sebe, ale v prípade potreby sa tiež dajú ľahko oddeliť pri umývaní a sušení.

Doska na krájanie 3 v 1 je vynikajúca na rozmrazovanie všetkého mäsa, rýb, zeleniny, ovocia a bobúľ a ešte oveľa viac. V podnose môžete variť marinádu pre rôzne výrobky a tiež ukladať akékoľvek iné jedlo. Pretože doska na krájanie je pokrytá špeciálnym smaltom, ktorý odstraňuje studený vzduch z potravy, čas rozmrazovania sa výrazne skracuje. Nepotrebujete mikrovlnnú rúru, elektrinu, batérie ani žiadne chemikálie. Výnimočne izbová teplota a rýchly výsledok.

6. Digitálne multifunkčné kuchynské váhy

Dokonale presné váženie v sekundách.

Kontrastný LCD displej a vysoko precízny elektronický senzor fungujú hladko. Do odnímateľnej misky pripevnenej k váham môžete vložiť akékoľvek výrobky, aby ste okamžite zistili ich presnú hmotnosť. Príprava podľa receptu bude jednoduchá a cenovo dostupná, pretože bude možné presne dodržať všetky potrebné proporcie. Tieto váhy majú obvykle kapacitu až 5 kg s presnosťou váženia 1 gram. Akákoľvek hostiteľka bude s takouto akvizíciou potešená.

7. Kuchyňa Multivarka

Rýchlosť a kvalita vo výške takejto techniky nie je hriech a zamilovanie.

Multicooker s tromi nádobami na varenie - ideálne riešenie pre veľkú rodinu a tých, ktorí radi varia. Takéto úžasné kuchynské zariadenie vám umožňuje uvariť chutnú večeru pre veľký počet ľudí bez toho, aby ste celý deň strávili v kuchyni. Pre každú panvicu so zatvoreným vekom je navrhnutý samostatný časovač, takže môžete variť úplne iné pokrmy, rôzne v programe a čase varenia. Prítomnosť automatického ohrevu vám umožní udržiavať jedlo teplé až 6 hodín. Vo vstavaných drážkach sú rozdelené lyžice, ktoré sa veľmi dobre používajú pri varení. Na poťahy existuje špeciálny držiak.

8. Odšťavovač Citrus

Ľahko sa umyje a pohodlne sa skladuje a ešte lepšie - čerstvú šťavu môžete získať v dvoch účtoch.

Odšťavovač má dve vymeniteľné dýzy s rôznym priemerom vyčnievajúcej časti. Sú vynikajúce na vylisovanie šťavy z rôznych druhov ovocia: vápno, grapefruit, pomaranč, jablko, citrón atď. Používanie gadgetu je veľmi pohodlné vďaka nekĺzavej základni a ergonomickej rukoväti. Šťava vstupuje do spodnej časti odšťavovača pomocou výlevky, cez ktorú je možné tekutinu okamžite naliať do pohára alebo misky.

9. Trojnásobný časovač

S týmto časovačom bude čas vždy pod kontrolou.

Digitálny časovač má niekoľko rôznych jedinečných zvukových signálov. Je užitočné synchronizovať krátke a dlhé udalosti (až 100 hodín). Ak sa čas nedotkne, LCD displej funguje ako hodiny. Obrazovka je zreteľne viditeľná aj na lesklých povrchoch. Pre stabilitu sú protišmykové nožičky. Napájanie z batérií.

10. Keramický stojan na chladenie nápojov

Nápoje zostanú chladné aj bez mrazničky.

Vynikajúce riešenie pre príjemnú večeru alebo obed s občerstvením, ako aj pre rekreáciu vonku. Keramická kapacita sa prirodzene chladí. Stačí to na niekoľko minút držať v studenej vode. Materiál ochladzuje a chladí fľašu, pričom udržuje teplotu počas celého jedla.

Pin
Send
Share
Send
Send