Užitočné nápady

17 krémov pre domácnosť, ktoré zapôsobia na svoju jednoduchosť a genialitu

Pin
Send
Share
Send
Send


17 krémov pre domácnosť, ktoré zapôsobia na svoju jednoduchosť a genialitu

Každý deň má každý z nás malé úlohy, ktorých riešenie môže náladu pokaziť.

Ako rýchlo pracovať so slúchadlami, ako sa zbaviť prachu pri vŕtaní diery, ako rozbiť mačku v kvetináči - našli sme odpovede na tieto a ďalšie otázky.

1. chránime steny

Steny elegantne zdobíme.

Ak chcete ozdobiť steny plagátmi alebo fotografiami a zároveň nepoškodiť tapetu, použite tento jednoduchý trik s kancelárskou sponkou a magnetom. Ak chcete realizovať svoj nápad, musíte pripevniť kancelársku spinku na stenu pomocou lepiacej pásky a potom pomocou magnetu zavesiť obrázok.

2. Značky pre montáž

Vyrábame nenápadné značky pre príslušenstvo.

Aby ste na stenu nekreslili značky a nepoškodzovali ich, použite na tento účel maskovaciu pásku. Položte naň značku, vložte do nechtov a pásku opatrne odstráňte.

3. Kladivo na mäso

Kladivové kotlety.

Ak sa rozhodnete variť kotlety a dom nemá špeciálne kladivo na mäso, nezúfajte, použite zvyčajné. Nie, nie, my v redakcii nie sme blázni, obyčajné kladivo môže kuchyňu skutočne nahradiť, ak je mierne vylepšené. Jeho aktualizácia spočíva v tom, že zástrčku musíte navinúť na rukoväť, ale musíte ju dôkladne umyť.

4. Zobraziť značky

Nástroje na označovanie.

Odporúčame, aby ste si dobre prečítali značky na prístroji. Po zaschnutí laku povrch utrite acetónom. Lak priteká do drážok a značky budú ľahko prečítané.

5. Slúchadlá

Rýchlo rozlíšite slúchadlá.

Ak nechcete pochopiť na dlhú dobu, kde je správne, a kde je ľavý slúchadlo, použite rezinochki rôzne farby.

Oprava dočasného krytu notebooku.

Stáva sa, že mechanizmus, ktorý podporuje veko notebooku, sa náhle zlomí. Ako dočasné riešenie problému môžete použiť fotorámik. Prilepte ho na kryt a nespadne.

7. Balenie vecí

Balte rýchlo a kompaktne.

Ak musíte rýchlo premiestniť odev na prepravu, použite veľké vrecia na odpadky a laná. Balenie oblečte hneď spolu s ramienkami a rozdeľte ich na malé skupiny.

8. Chladená špongia

Stlačenie špongie.

Práve teraz vložte do mrazničky kuchynskú špongiu, zabalenú v obale na zips. Ak je to potrebné, môže sa použiť ako obklad, ktorý na rozdiel od ľadu pri roztavení netečie. Mrazenú špongiu môžete navyše použiť na udržanie chladu v obale s potravinami, ktoré beriete so sebou do práce alebo na cestovanie.

9. Veľkosť kľúča

Upravte veľkosť kľúča.

Ak potrebujete niečo odskrutkovať alebo skrútiť a kľúč, ktorý máte po ruke, je príliš veľký, upravte jeho veľkosť jednou alebo dvoma mincami.

10. Označte diery

Presne označte otvory.

Musíš zavesiť niečo malé na stenu? V takom prípade použite túto neštandardnú radu, ktorá čo najpresnejšie označí a vyvŕta otvory pre upevňovacie prvky. Aby ste to mohli urobiť, musíte ксkserokopirovat stranu s miestami na pripevnenie a potom priložiť kópiu k stene a vyvŕtať otvory.

11. Upevnenie tablety

Háčiky na tablety.

Pripevnite na stenu 3-4 háčiky pre domácnosť pomocou suchého zipsu a získate pohodlný držiak pre tablet. Mimochodom, týmto spôsobom môžete pripevniť svoj telefón. Takýto trik vám umožní pohodlne opraviť zariadenie v kuchyni alebo v kúpeľni pri podnikaní bez prerušenia vašej obľúbenej série.

12. Pozastavené skladovanie

Ušetrite miesto v chladničke.

Ak máte v chladničke priehradové police, použite ich na zavesenie obalov s baleným šalátom, chladenou zeleninou a polotovarmi. Tento trik vám umožní vyčistiť komoru a vyhrať viac odkladacieho priestoru.

13. Jeden namiesto dvoch

Použite jednu batériu.

Niektoré zariadenia dokážu pracovať z jednej batérie. Je pravda, že to bude musieť byť umiestnené diagonálne. Majte na pamäti, že batérie na dlhú dobu nebudú stačiť, takže tento trik použite iba v núdzových prípadoch.

14. Nádoba na prach

Vŕtať bez prachu.

Ak chcete vyvŕtať otvor nad hlavou a nie je pokrytý prachom, položte na miesto pripevnenia vŕtačky upravený plastový kelímok. Väčšina prachu sa do nej dostane a vaše oči a vlasy zostanú čisté.

15. Stojan na telefón v lietadle

Držiak na domáci telefón.

Vložte svoj telefón do balenia na zips a potom zaveste na háčik umiestnený na zadnej strane sedadla, ktorý je pred vami. Hotovo! Práve ste si postavili pohodlný stojan pre telefón, aby ste si počas letu mohli vychutnať svoj obľúbený film.

16. Alternatíva k nočnému stolíku

Miesto nočného stolíka.

Kompetentne zastretý plachta vám umožní umiestniť najdôležitejšie veci do blízkosti postele v prípade, že ste strávili noc v miestnosti, ktorá nemá nočné stolíky.

17. Ochrana izbových rastlín

Chránime rastliny pred mačkami.

Mnoho domácich mačiek vykopáva zem z kvetináčov izbovými rastlinami alebo sa tam stávajú labkami, aby sa mohli hodiť na svojich obľúbených kvetinách. Čistenie chvostov vtipákov pomôže špáradlám. Vložte 10 až 15 kusov a postupom času sa vaše zviera vzdá pokusu zničiť rastliny.

Pin
Send
Share
Send
Send