Užitočné nápady

Originálne nápady na renováciu interiéru, ktoré môžu nahradiť vymaľovanie.

Pin
Send
Share
Send
Send


Príde čas, keď skutočne chcete niečo zmeniť vo svojom vlastnom dome, ale zastaví to nedostatok času, potom nedostatok finančných prostriedkov. Medzitým sú staré, matné steny depresívne a môžu viesť k depresii.

Aby ste tomu zabránili, mali by ste využiť osviežujúce myšlienky interiéru, ktoré vám umožnia radikálne zmeniť prostredie s minimálnymi finančnými a časovými stratami.

1. Kvetinové maľby

Usporiadanie kvetín v ráme.

Krásna kompozícia čerstvých alebo umelých kvetov upevnená v krásnom ráme obrazov bude veľkolepou ozdobou jednej zo stien obývacej izby alebo spálne a do interiéru vnesie nádych čerstvosti a jari.

2. Kreatívne police

Polica v rustikálnom štýle.

Kreatívna polica v rustikálnom štýle, ktorú je možné vyrobiť nezávisle od drôtených košov, háčikov a dreveného stola, sa stane atmosférickou a funkčnou ozdobou jednej zo stien chodby.

3. Výzdoba spínača

Prepnite do rámu.

Bridlica v ráme ozdobných líšt pomôže skryť nevzhľadné spínače, pulty a ďalšie dôležité, ale nie príliš krásne detaily.

4. Maľovanie

Ručne maľované steny.

S pomocou originálnej, svetlej nástennej maľby môžete nielen oživiť niektoré časti stien, ale tiež ich zmeniť na skutočné umelecké diela.

5. Natiahnutý stôl

Zloženie zo suchých rastlín v ráme.

Nádherná kompozícia suchej vetvy v ráme z hrubého dreva, ktoré nie je vôbec ťažké robiť vlastnými rukami, sa stane originálnou ozdobou akéhokoľvek priestoru.

7. Alternatívne použitie

Alternatívne použitie starých žalúzií.

Pomocou maľby a ďalších prvkov výzdoby môžete poraziť staré žalúzie a žalúzie a zmeniť ich na jedinečné dekorácie stien.

8. Dekoratívna polica

Dekoratívna polica do kúpeľne.

Elegantná a funkčná polica, ktorá sa dá vyraziť z ľubovoľných dosiek a ozdobiť širokými ozdobnými lištami okolo okrajov.

9. Motivujúce ponuky

Obľúbená ponuka v rámčeku.

Vďaka obľúbeným cenovým papierom vytlačeným na umelo starnutom papieri a uzavretým v krásnych rámoch bude interiér útulný, zmysluplný a jedinečný.

10. Ročníková kompozícia

Nádherná kompozícia v retro štýle.

Vynikajúca kompozícia pozostávajúca z masívnej drevenej police, sklenených fliaš s kyticami divokých kvetov, vinobraného rámu a vence je dokonalým príkladom použitia starých zbytočných vecí na vytvorenie pohodlia vo vašom vlastnom dome.

11. Závesné kvetináče

Drevené tácky na kvetináče.

Malé plastové kvetináče umiestnené v elegantných drevených stojanoch, pripevnené k stene, budú ohromujúcou dekoráciou interiéru v škandinávskom štýle a do miestnosti prinesú poznámky o živote a sviežosti.

12. Zrkadlá

Nezvyčajné zrkadlá a závesné kvetináče.

Zrkadlá nezvyčajného tvaru sú ideálne na zdobenie steny alebo jej samostatnej časti. Táto technika vám umožní naplniť miestnosť svetlom a zviditeľniť priestor.

13. Rohové police

Nezvyčajné rohové police.

Originálne rohové police na knihy a roztomilé knick-knacks oživia a spestria miestnosť na akýkoľvek účel.

14. Knihy

Nárazová stena zdobená knihami.

Prízvuková stena zdobená otvorenými knihami pomôže skryť existujúce nedostatky vo výzdobe a bude veľkolepou ozdobou interiéru.

15. Rada pre poznámky

Pôvodná tabuľa.

Vývesná tabuľa vyrobená z kovového držiaka pripevneného k stene a kotúčik papiera sa stanú originálnou ozdobou pracovne, spálne alebo kuchyne.

16. Zber pohárov

Nástenný organizér pre šálky.

Malý nástenný organizér so závesnými pohárikmi bude skvelou ozdobou kuchyne.

17. Rustikálne detaily

Polica v rustikálnom štýle.

Veľkolepá a nezvyčajná polica, vyrobená z nepotrebného hliníkového žľabu, vhodná na ukladanie uterákov a iných malých kúpeľňových doplnkov a stane sa atmosférickou ozdobou kúpeľne.

18. Kalendár

Nádherný nástenný kalendár.

Očarujúci domáci kalendár s kartami na poznámky bude zaujímavým a praktickým detailom kancelárie alebo spálne.

19. Ozdobné dvere

Stojan od starých dverí.

Úžasný stojan vyrobený zo starých dverí a niekoľkých drevených políc, vhodný na ukladanie kníh a stane sa skutočným vrcholom spálne.

Video bonus:

Pin
Send
Share
Send
Send