Užitočné nápady

16 zariadení, ktoré získajú srdcia všetkých milovníkov varenia

Pin
Send
Share
Send
Send


Návrhári a výrobcovia kuchynských zariadení neustále prichádzajú s niečím, čo prekvapí potenciálneho klienta.

Meria lyžice s futuristickým dizajnom a valček s pôvodným vzorom.

Snažili sme sa vybrať z odrody iba ten najoriginálnejší a najužitočnejší.

Pozeráme sa.

1. Odmerná lyžica

Nastaviteľná odmerná lyžica.

Toto zariadenie, podobne ako záložka, môže nahradiť celú sadu odmerných lyžičiek. Stačí len spočítať značky požadovanej veľkosti. Odmerná lyžica vyrobená v štýle origami, nezaberá žiadny priestor v skrinke a dá sa ľahko umývať.

2. Multitool pre avokádo

Multitul pre prácu s avokádom.

Avokádo je stále niečo exotické pre obyvateľov našich zemepisných šírok. Napriek tomu sa stále viac používa pri varení. Rýchlo pripravte ovocie na použitie, čo pomôže tomuto univerzálnemu zariadeniu. S jeho pomocou je možné rezať avokádo, odstrániť kosť a oddeliť mäso od šupky.

3. Zásobník oleja

Dávkovač na maslo.

Redaktori sú oboznámení so situáciou, keď potrebujete rýchlo pripraviť sendvič, ale maslo je príliš studené. Tento problém pomôže vyriešiť špeciálny dávkovač, ktorý premieňa maslo na sprej, ktorý sa dá ľahko striekať na chlieb alebo iný povrch.

4. „Vrecká“ na prísady

Nádoby na zeleninu.

Pohodlné malé nádoby, do ktorých je vhodné vložiť nasekané prísady. Pomocou takýchto kontajnerov môžete vykladať doštičku a udržiavať poriadok na pracovnej ploche.

5. Ručný mixér

Malý ručný mixér.

Zariadenie, ktoré dokáže rozomieľať rôzne ingrediencie ako mixér. Na tento účel je potrebné do zariadenia umiestniť jemne nasekané výrobky a niekoľkokrát ťahať za povraz.

6. Zariadenie na čistenie rýb

Automatické zariadenie na čistenie rýb.

Nikto nemá rád ryby, pretože to je veľmi únavná úloha. Týmto automatickým čistením však môžete filé ľahko oddeliť od pokožky a extrahovať väčšinu kostí. Redaktori sú si istí, že takéto zariadenie sa stane nepostrádateľným pomocníkom pri príprave ideálnych rybích steakov.

7. Rukavice

Svetlé silikónové držiaky.

Namiesto klasických handier sa dostali jasné vzorky silného silikónu. Perfektne chránia ruky pred vystavením vysokým teplotám, neroztrhajú sa a dajú sa ľahko umyť pod tečúcou vodou.

8. Šalátová miska

Jedlo vo forme lode.

Veľká šalátová misa v tvare člna s dvomi upevneniami po stranách na riad. Takáto šalátová miska sa ľahko stane stredobodom každého stola.

9. Halo

Kompaktná metla.

Moderný spotrebiteľ je natoľko pokazený, že výrobcovia musia urobiť maximum, aby získali jeho pozornosť. Príkladom toho je metla. Zdalo by sa, ako sa dá vylepšiť? Výrobcovia však našli spôsob, ako ho urobiť zložiteľným a ergonomickým.

10. Trepačka na vajcia

Viacúčelové zariadenie na prácu s vajcami.

Toto originálne zariadenie vám umožní veľa manipulovať s vajcami. Napríklad pomocou tejto pomoci môžete ľahko oddeliť bielu od žĺtka, rýchlo zbiť vajíčka na omeletu alebo hovorcu a tiež dať elegantné guľaté vajcia.

11. Kefa

Štetce na príbory.

Pohodlný prípravok s tuhými kefami na rýchle a efektívne čistenie príborov. Pomocou takejto kefy sa hosteska ľahko zvládne aj so zvyškami sušeného jedla.

12. Lis na cesnak

Moderný lis na cesnak.

Podľa nášho názoru sú staré cesnakové lisy hrozné. Našťastie existujú nové zariadenia. Sú ľahko použiteľné a čisté.

13. Tolkushka

Tolkushka pre mäkké potraviny.

Originálna tolkushka, ktorá jemne zamiesi zemiaky, avokádo, tvaroh, syr alebo detskú výživu a zmení výrobok na hladké zemiakové kaše.

14. Doska na rozmrazovanie

Doska pre rýchle rozmrazovanie.

Pri rozmrazovaní v mikrovlnnej rúre strácajú výrobky výživovú hodnotu a rozmrazovanie pri izbovej teplote trvá viac ako jednu hodinu. Rýchle rozmrazenie požadovaného produktu umožní tejto modernej doske vyrobenej väčšinou z kovu, ktorá má vysokú tepelnú vodivosť. Materiál je zahrievaný vzduchom a pomáha urýchliť rozmrazovanie potravín.

15. Valček

Originálny valček.

Fanúšikovia domácich cookies určite ocenia tento originálny valček s trojrozmernými vzormi. S jeho pomocou bude možné pripraviť nielen chutné, ale aj veľmi krásne cookies.

16. Zariadenie na výrobu raňajok

Multifunkčné zariadenie na prípravu raňajok.

Vyzerá to ako mikrovlnná rúra, ale v skutočnosti je toto zariadenie schopné viac. Môže sa napríklad použiť na zahrievanie raňajok, vyprážanie párkov a prípravu kávy súčasne - úžasná vec pre tých, ktorí sú v zhone vždy v zhone.

Video bonus:

Pin
Send
Share
Send
Send