Užitočné nápady

10 smiešne jednoduchého hackovania života, ktoré pomôže rýchlo vyčistiť dom

Pin
Send
Share
Send
Send


Prečo strácať čas nudným čistením, ak vám život uľahčí?

Správna organizácia domu pomocou prekvapivo jednoduchých tipov pomôže zachrániť nervy, zredukovať zoznam úloh a pridať voľný priestor pre každú izbu.

Ideálna objednávka pred sviatkami a všednými dňami je balzamom pre dušu každej domácnosti.

Veci na chodbe alebo hale

Na výzdobu chodby bude mať autorské police dosť úsilia a kreativity.

Úzka chodba, malý priestor a stála prítomnosť veľkého množstva vecí? Sú tu uložené čiapky, vrchné odevy, topánky, dáždniky a ďalšie veci potrebné na vychádzanie von. Ako rýchlo dať všetko do poriadku? Stavať jednoduché nástenné police alebo bunky, ktoré pomôžu zefektívniť veci a dodajú originálu každému interiéru. Na samostatných policiach si môžete vytvoriť nápis pre každého člena rodiny - takže budú mať osobný úložný priestor. Vyzerá tiež celkom roztomilo.

2. Koše na vianočné ozdoby

Kompaktný, pohodlný a veľmi jednoduchý dizajn.

V predvečer nového roka a po ňom vyvstáva primeraná otázka: ako ukladať ozdoby na vianočný stromček a iné atribúty dovolenky s pohodlím a minimálnymi nákladmi na priestor? Vynikajúcim riešením by bolo kúpiť ozdobné koše alebo vyrobiť podobné nádoby. Vianočné hračky by mali byť zavesené na drevenom držiaku a pripevnené k hornej časti plastovej nádoby, potom bude na spodku miesto pre veci, girlandy, dážď a ďalšie vianočné ozdoby.

3. Všetky drôty sú pod kontrolou

Ach, aké je dobré, keď sú všetky káble uložené kompaktne.

Na tvári je úsmev a pokoj, ale v duši takmer každý zápasí s podráždením kvôli drôtom ležiacim kdekoľvek. Ventilátor, rýchlovarná kanvica, kúrenie alebo aj predlžovací kábel - vodiče sú všade a vždy rušia. Ak chcete tento problém raz a navždy ukončiť, použite suchý zips. Jeden taký pás by mal byť pripevnený k stene alebo k samotnému zariadeniu a druhý k drôtu, potom môže byť v správnom čase ľahko zložený a kompaktne pripevnený. Voila, objednaj znova s ​​nami.

4. Všetky malé veci - na stene

Jedna drevená doska a malé čipkové pracovné zázraky.

Malý drevený panel, nepotrebný kus laminátu alebo niečo iné, čo by sa vám mohlo vyskytnúť, aby sa pôvodný držiak stal na stene. Ku každému okraju dreveného panelu je potrebné pripevniť silnú šnúru alebo lano, ktoré je možné pribiť. Teraz sa na ňom ľahko zavesia početné body, šatky, opasky, slúchadlá alebo iné doplnky.

5. Reformy v detskej izbe

V byte nie sú žiadne nehody.

Od okamihu narodenia dieťaťa až do jeho relatívnej dospelosti nie sú matky poistené proti ničomu. V každom okamihu môžu vstúpiť na hračky roztrúsené po zemi a zložiť skúšku ich trpezlivosti. Aby sa minimalizovalo riziko poranenia na minimum, pre niektoré hračky je možné usporiadať pôvodné skladovacie miesto. Niektoré magnetické pásy je potrebné pripevniť na stenu, potom k nim môžu byť pripevnené všetky železné autá a ďalšie malé predmety. Dieťaťu sa bude páčiť neštandardná myšlienka a objednávky rodičov.

6. Drevené mriežky

Kreatívne riešenie pre mäkkých alebo vzdušných zločincov.

Ďalším užitočným tipom pre detskú izbu, ktorý je tiež vhodný na čistenie voľného priestoru v garáži. Kto má veľa plyšových hračiek alebo športového vybavenia, skvelým riešením by bolo vytvoriť malý plot z drevených tyčí. Plot je ľahké vyrobiť a môžete do neho vložiť čokoľvek. Nájsť veci bude oveľa pohodlnejšie.

7. Skladacia stena

Pohodlné a multifunkčné riešenie pre každú miestnosť.

Špeciálny stôl na stene vám pomôže ušetriť viac miesta v malých miestnostiach. V skutočnosti ide o malú krabičku so sklopnými dverami, ktoré sa premenia na pracovnú plochu. Na policiach vo vnútri môžete ukladať potrebné veci. Túto myšlienku je možné použiť v kuchyni na korenie, v detskej izbe na kreslenie, v spálni na uchovávanie kozmetiky atď.

8. Organizácia nosičov diskov CD

Všetko pohodlné nové je dávno zabudnuté staré.

CD sú už dávno preč, ale tácky pre nich sú stále uložené v mnohých domácnostiach. Aby ste nezhromaždili prach niekde v podkroví alebo v ďalekom rohu miestnosti, nájdete užitočné aplikácie. Konkrétne: pošlite do kuchynskej skrinky, kde bude možné uložiť viečka na plastové nádoby alebo taniere. Správne usporiadajú priestor a pomôžu vám rýchlo nájsť potrebné náradie.

9. Počet políčok

Stále hádzate boxy? Potom získate užitočnú radu.

Prázdne škatule z obilnín, obilnín alebo iných voľne ložených výrobkov by sa nemali vyhadzovať. Ak sú nastrihané a vložené do škatule, môžete ľahko a pohodlne umiestniť všetky malé veci. Rozdelením položiek do rôznych kategórií môžete výrazne ušetriť čas na nájdenie správnej veci. Áno, a všetko bude vyzerať omnoho úhľadnejšie.

10. Kniha pre karty

Užitočné vynálezy na ukladanie pamätných predmetov.

Ak chcete pohľadnice, ceny a iné roztomilé gizmy, nezhromažďujú prach v rôznych rohoch miestnosti, môžete na ne myslieť na krásny kontajner. Zmestí sa niekoľko lepených krabíc alebo špeciálna kniha s obálkami.

Pin
Send
Share
Send
Send