Užitočné nápady

Brilantné nápady, ako premeniť starý sovietsky nábytok na moderný interiér.

Pin
Send
Share
Send
Send


Možno každý dnes v dome alebo v krajine udržuje starý nábytok - a je škoda ho vyhodiť a v modernom interiéri to vyzerá mizerne.

Tento problém sa však dá veľmi ľahko vyriešiť, existuje fantázia.

V tejto recenzii sú skvelé a ľahko implementovateľné nápady, ktoré vám pomôžu stať sa skutočným sprievodcom nábytkom.

1. Pohovka na chodbe

Pohovka zo starých skriniek.

Malá domáca podložka na matrac alebo mäkký nábytok a pár vankúšov na pohovky vám umožnia premeniť starú skrinku na pohodlnú a funkčnú pohovku s úložným priestorom pre topánky, ktoré sa dokonale zmestia do interiéru chodby.

2. Osviežená pohovka

Vylepšite starý gauč.

Čalúnenie vankúšov starej pohovky a maľovanie jej prvkov vám umožní vdýchnuť život starému opotrebovanému kusu nábytku a zmeniť ho na štýlový detail obývacej izby.

3. Tabuľka

Premena stola.

Biela farba, niekoľko ozdobných líšt a nové doplnky pomôžu transformovať stôl sovietskych čias. Najskôr je potrebné stôl rozobrať, jeho časti by mali byť zbavené laku alebo farby, prilepené na lišty posuvných skriniek, potom by mali byť všetky prvky opatrne natreté bielou farbou a upevnené pomocou rukovätí.

4. Svetlý maják

Lakovacie skrinky na mieru.

Mierna zmena a starostlivé vymaľovanie starého dreveného nočného stolíka nielen oživia jeho vzhľad, ale tiež ho premenia na veľkolepý interiérový detail.

5. Mini-kuchyňa

Štýlový kuchynský stojan zo starého bufetu.

Nenechajte sa ponáhľať, aby ste sa zbavili ťažkopádneho a úplne nevhodného, ​​na prvý pohľad bufetu. Nové farebné a bridlicové nálepky na dverách z neho urobia štýlový a moderný nábytok, ktorý sa dokonale zmestí do interiéru modernej kuchyne.

7. Svetlé stoličky

Nový druh starých stoličiek.

Presná maľba a nové svetlé čalúnenie umožnia premeniť mimo rozpoznania staré opotrebované stoličky, na ktoré sa predtým ani nechceli pozrieť.

8. Puzdro na hračky

Prepracovať staré puzdro na ceruzku.

Nudné úzke puzdro je vynikajúcou základňou na vytvorenie svetlého priestranného stojanu pre detské hračky. Na jej premenu budete potrebovať bielu a svetlú farbu a širokú dekoratívnu lištu.

9. Polica

Svetlá polica zo starého rádia.

Úžasná transformácia absolútne zbytočného vintage rádia vo svetlej poličke, ktorá sa uskutočnila pomocou kotúča farebného samolepiaceho papiera.

10. Lavica

Banket starých skriniek.

Starý kabinet, vymaľovaný v ľahkom tieni, ktorý osviežil jeho vzhľad, doplnený o čalúnené prešívané sedadlo, sa stane štýlovým a funkčným detailom modernej chodby.

11. Príborník novým spôsobom

Magická transformácia skrinky.

Biela farba a výmena drevených dverí za svetlé záclony umožnili vdýchnuť život starej príborníku, ktorú som predtým chcel poslať na odpadky.

12. Elegantná pohovka

Aktualizovaná pohovka.

Biela farba a nové čalúnenie nám umožnili vdýchnuť nový život zaujímavej, ale stratenej láskavej pohovke.

13. Regály

Policové dvere.

Staré drevené dvere je možné použiť na vytvorenie kreatívnych políc na knihy a ozdobné predmety.

14. Krb

Ozdobný krb zo skrinky.

Fantastická premena sovietskej skrinky na dekoratívny krb, ktorý sa stane jedinečným detailom mestského bytu alebo obývacej izby vidieckeho domu.

15. Palce oddeľovania

Dekadzh staré palce.

Biela farba a jednoduché obrázky pomocou techniky decoupage pomôžu transformovať starý nepopsaný kabinet. Aktualizovaná skrinka sa dokonale zmestí do interiéru modernej kuchyne a stane sa jej jedinečným detailom.

Video bonus:

16. Tabuľka

Stôl zo starého šijacieho stroja.

Natretie nôh a nová sklenená doska umožnili zmeniť stojan starého šijacieho stroja na veľmi originálny stôl.

17. Patchworkové stoličky

Aktualizujte staré stoličky.

Nové čalúnenie v dnešnom populárnom štýle patchworkov a maľovanie niektorých prvkov umožnilo nielen aktualizovať staré stoličky, ale aj zmeniť ich na ultramoderný nábytok.

18. Maľovaná hruď

Premenenie hrudníka.

Trocha úsilia, fantázie a svetlých farieb premení hruď starej mamy na svetlý kus nábytku, ktorý bude veľkolepým detailom interiéru a subjektom pre všetkých hostí.

Video bonus:

Pin
Send
Share
Send
Send