Užitočné nápady

20 elegantných príkladov, ako vizuálne zväčšiť malú toaletu

Pin
Send
Share
Send
Send


WC je najmenšia izba v byte a zdá sa, že s tým nie je možné nič urobiť.

Ale so správnym prístupom a znalosťami niektorých prefíkaných techník je možné vizuálne zväčšiť aj najmenšiu toaletu.

Ako urobiť vizuálne toaletu viac, ako v skutočnosti je? Zdieľame tajomstvá v recenzii!

Nech je tam farba!

Najprv musíte venovať pozornosť dokončeniu miestnosti, presnejšie jej farbe. V malej miestnosti nie je miesto pre ťažké tmavé odtiene, príliš svetlé a neónové farby. Klasická možnosť je biela úprava, ale pre niektorých sa to môže zdať príliš nudné. Preto sa nemusíte báť pracovať s farbami, riediť bielou farbou s inými príjemnými farbami. Napríklad kombinácia bielej s modrou, tyrkysovou, svetlozelenou a ... čiernou bude vyzerať dobre v malej kúpeľni! Áno, aj keď ide o najtmavšie farby, je dôležité ich použiť na podlahy. Po prvé, je to praktické, a po druhé, pomocou tejto pomoci získate potrebný prízvuk a rozriedite snehobielu sterilitu.

Skvelé príklady dizajnu kúpeľne.

Farebné akcenty na malom záchode.

Modrá - vhodná farba pre návrh malej toalety.

Viac svetla

Bez ohľadu na to, aká farba sa používa na dekoráciu toalety, bez dobrého osvetlenia to nebude fungovať úplne. A v malej miestnosti sa bez nej neobíde. Svetlo je hlavou všetkého, čo sa týka dizajnu interiéru. Ak máte viac ako jednu žiarovku, automaticky sa pridá štvorcový meter. Svetlo zapĺňa miestnosť, vytvára vnútorné svetlo a atmosféra je príjemná.

Skvelá voľba pre malú miestnosť - bodové osvetlenie a svietidlá. Tá je mimochodom veľmi módna a svieža, čo automaticky vyzdobí izbu a vylepší interiér.

Osvetlenie na malom záchode.

Malá svetlá kúpeľňa.

Dobré osvetlenie v malej kúpeľni.

Zrkadlové triky

Možno neexistuje taký interiér, ktorý by mohol pokaziť zrkadlo. Z nejakého dôvodu sa však zriedka spomína na dekoráciu toalety a tu je tento prvok viac ako vhodný. Do interiéru toalety namontujte tenké a podlhovasté zrkadlá bez rámu alebo s malým lakonickým rámom. Takéto príslušenstvo bude pozitívne hrať na premene priestoru, vytvorí ilúziu pokračovania v miestnosti.

Existuje jeden trik, ktorý vizuálne zdvihne vysoké stropy: musíte nainštalovať zrkadlo priamo pod strop. V tomto prípade by to samozrejme malo mať neštandardnú veľkosť.

Zrkadlové triky v malej kúpeľni.

Zrkadlo v malej kúpeľni.

Dynamika a perspektíva

Recepcia, ktorú je možné použiť v každej malej miestnosti vrátane toalety: na ozdobenie časti steny alebo všetkých stien fotografickými tapetami s perspektívnym obrázkom. Napríklad to môže byť výhľad na oceán alebo na Cote d'Azur, rovnako ako v malej miestnosti bude vyzerať tapeta s obrázkom cesty, stepi, mosta, opúšťajúceho vodu.

Ďalšia vec, ktorá vizuálne rozšíri priestor - vodorovné čiary. Môžu zdobiť tapety, ozdobné dlaždice a tiež drevené dosky sú vhodné ako zaujímavý a nie banálny povrch.

Dynamika bude daná akýmikoľvek obrázkami geometrických tvarov. Táto technika je najlepšie poraziť na zemi. Ak je dlaždica monotónna, položte na podlahu malý koberec s kosoštvorcami alebo kľukatými predmetmi. Tento malý trik okamžite premení priestor.

Vizuálne rozšírenie priestoru.

Drevené dosky ako dekor na stenu v malom záchode.

Správne akcenty

Kedy získať maximum z malej miestnosti nie je také ľahké, musíte použiť jeden dizajnérsky trik - odvrátiť pozornosť od niečoho iného. Nie je ich toľko možností. Môže to byť dekorácia steny alebo neobvyklá dlaždica, voliteľne - svetlý koberec.

Nebojte sa experimentovať! Ošetrite časť steny krásnymi návrhárskymi dlaždicami. Mnoho obchodov ju rozdáva s veľkou zľavou na križovatke ročných období alebo v prípade, že sú takéto dlaždice na sklade vzácne. Ako sa hovorí, zvyšky sú sladké. Týmto spôsobom posuniete zaostrenie na stenu a odkloníte pozornosť od skutočnej veľkosti miestnosti. Pri veľkých výkresoch a výtlačkoch buďte opatrní. Uprednostnite geometrické vzory a dlaždice.

Zamerajte sa na stenu v malom záchode.

Štýlový dekor v malom záchode.

Svetlý krásny dizajn malej toalety.

Laconic inštalatérske práce

Chytrá triky, ale pravda nemôže uniknúť. Ak je miestnosť malá, musíte si nielen vybrať ten pravý povrch, ale aj nainštalovať vhodné vodovodné príslušenstvo. Vyberte si stručné a kompaktné možnosti. Pokiaľ ide o toaletu, potom bez zbytočných detailov, v minimalistickom štýle. Ak je umývadlo malé a pokiaľ možno hranaté. Vyhnite sa veľkému inštalatérstvu, iba vizuálne zmenší už aj tak malý priestor.

Laconic inštalatérske práce pre malé WC.

Vhodné inštalatérske práce pre malú kúpeľňu.

Pin
Send
Share
Send
Send