Užitočné nápady

Aký darček k novému, aby sa v skrinke nikdy nezaprášil

Pin
Send
Share
Send
Send


Housewarming sa vzťahuje na tie udalosti, ktoré novoprijatí majitelia bytov slávia veľkým spôsobom. Zvyčajne sú na túto dovolenku pozvaní priatelia a príbuzní, s ktorými si môžete posedieť v dobrej spoločnosti a osláviť úspešný nákup.

Nie je zvykom prísť na takúto oslavu prázdnymi rukami, pretože sa to považuje za zlú formu. Zároveň je veľmi ťažké vybrať darček, ak neviete o potrebách vlastníkov bytov. Aby ste neboli uväznení a nepredstavovali zbytočnú vec, ktorá bude zhromažďovať prach na polici, pozrite sa na zoznam lacných a originálnych darčekov, ktoré môžu byť predložené na párty v domácnosti.

Klasické darčeky

Predtým, ako idete do obchodu, nezabudnite na nasledujúce faktory: veľkosť bývania, stav bytu (zakúpeného alebo prenajatého), vek majiteľov preferencií a rodinný stav. Po analýze týchto informácií si môžete vybrať darček. Existujú však univerzálne veci, ktoré budú vhodné v každej situácii. Medzi ne patrí:

1. Koláč alebo bochník

Pie symbolizuje šťastie a prosperitu.

Každý pozná ruskú tradíciu privítania hostí chlebom a soľou. Avšak tí, ktorí boli pozvaní na párty v domácnosti, môžu majiteľom dať chutný chlieb alebo bochník. Takýto dar bude vynikajúcim symbolom prosperity a pohody v dome.

2. Kuchynský riad

Drevený riad je vždy v móde.

Zvyčajne v nových bytoch nie sú prakticky žiadne taniere, panvice, hrnce a iné kuchynské zariadenia. Preto bude podobný dar vždy „v predmete“. Môžete ponúknuť pekáč, súpravu hrnčekov, súpravu krájacích dosiek, šalátových misiek a mnoho ďalšieho. Dobrá voľba - poháre, poháre na víno alebo poháre. Nebudú zbytočné na polici. V obchode si tiež môžete vybrať dobrý príbor. Ak však túto možnosť zastavíte, nezabudnite požiadať majiteľov o malú mincu. Faktom je, že podľa znakov nie je možné dať ostré a prenikavé predmety - povedie to k hádke. A ak za dar zaplatíte, povery sa dá obísť.

Skvelý darček - obrus na stole neutrálnych farieb.

Do nového bytu sa tiež zmestia záclony, prikrývky, obrusy, uteráky a iné textilné výrobky. Najdôležitejšou vecou je jednoznačný výber produktov pre interiér, aby bolo všetko harmonické.

4. Kuchynské spotrebiče

Malé domáce spotrebiče budú potrebovať akúkoľvek hostiteľku.

V dome je vždy potrebná technika ako mixér, hriankovač, rýchlovarná kanvica. Okrem toho moderný trh vždy ponúka veľa zaujímavých nových produktov, takže nájdenie vhodnej možnosti nie je ťažké. Predtým, ako urobíte posledný výber, premýšľajte o preferenciách majiteľov. Ak milujú osviežujúci nápoj, choďte do obchodu na kávovar. Ak máte radi pečenie - kúpte si mixér.

5. Hodiny

Stolné hodiny budú tiež vykonávať dekoratívnu funkciu.

Samozrejme, že hodiny sú v každom telefóne, ale stále oveľa krajšie, ak je byt vyzdobený stenami, podlahami alebo stolnými modelmi. Po prvé, nebudú vybité v najvhodnejšom okamihu, napríklad ako smartphone, a po druhé, budú vynikajúcim doplnkom do interiéru.

6. Osvetlenie

Stolová lampa bude ďalším zdrojom osvetlenia.

Krásny luster, stolová lampa alebo nástenné svietniky umožnia majiteľom apartmánov rozdeliť miestnosti na zóny alebo vybaviť útulný kútik na čítanie a relaxáciu. V každom prípade, na akékoľvek účely sa používajú osvetľovacie zariadenia, vždy sú relevantné.

7. Nábytok

Obuvnitsa pomáhajú udržiavať poriadok na chodbe.

Ak to finančné prostriedky umožňujú, môžete si ako prezentáciu zvoliť akýkoľvek kus nábytku. Pokúste sa vybrať niečo, čo nie je príliš drahé a ťažkopádne, ale nemenej potrebné. Napríklad, krabica na topánky, konferenčný stolík, nočná skrinka, puzdro na chodbe. Mimochodom, v predchádzajúcich materiáloch si môžete prečítať, ako vyrábať takéto interiérové ​​predmety vlastnými rukami. V takom prípade sa váš darček ocení ešte viac.

8. Koberce

Koberce dodajú pohodlie miestnosti a v zime chránia chodidlá pred chladom.

Nie všetci ľudia radi umiestnia koberce do svojich bytov, pretože vždy nahromadia veľa odpadu. Zvážte tento bod skôr, ako pôjdete do obchodu. Ak vaši priatelia proti týmto výrobkom nemajú nič, potom si neváhajte vybrať malý koberec v kúpeľni alebo plnohodnotný koberec, ktorý vám môže priniesť pohodlie v každej miestnosti.

9. Posteľná bielizeň

Posteľná bielizeň sa musí vyberať podľa veľkosti postele.

Ďalším univerzálnym darčekom, ktorý bude vyhovovať manželským párom aj osamelému človeku, je posteľná bielizeň. Najdôležitejšie je vedieť, aká veľká posteľ sa nachádza v spálni a aké farby prevládajú v miestnosti. Na základe týchto informácií nájdete dobrú verziu bielizne.

10. Osvedčenie

Osvedčenie umožní, aby každú položku kúpil nový osadník na jeho žiadosť.

Ak máte pochybnosti o výbere darčekov, predložte potvrdenie o predajni nábytku alebo domácich spotrebičov pre párty v domácnosti. V takom prípade si bude môcť majiteľ bytu vybrať tú správnu vec pre seba.

Originálne pomôcky ako darček

V moderných obchodoch nájdete množstvo zaujímavých a multifunkčných zariadení, ktoré uľahčia začiatočníkom nové čistenie, varenie alebo umývanie. Spomedzi týchto pôvodných zariadení je možné identifikovať:

1. Vysávač robotov

Vysávač robotov je užitočný pre majiteľov, ktorí v práci neustále miznú.

Táto možnosť je nevyhnutná, ak sú v byte domáce zvieratá alebo ak sú majitelia veľmi zaneprázdnení ľudia, ktorí nemajú dostatok času na úplné vyčistenie. Robot môže nezávisle čistiť koberce a podlahy v určenom čase a na vami určenom území. U väčšiny modelov je k dispozícii suché a mokré čistenie.

2. Elektróda

Elektrická sušička vám umožní rýchlo vysušiť bielizeň a nezaberá veľa miesta.

Ak je byt malý a nemá balkón, musíte sa postarať o kúpu zariadenia, ktoré dokáže kompaktne umiestniť a vysušiť mokré oblečenie. Dobrá voľba - elektrický sušič. Vyberte skladacie modely, ktoré je možné po operácii uložiť do skladu. Venujte pozornosť aj skutočnosti, že zariadenie by si mohlo dať do poriadku nielen oblečenie, ale aj obuv.

3. Monitor kvality ovzdušia

Monitor kvality ovzdušia je vynikajúcou voľbou pre páry s deťmi.

Takéto zariadenie je zvlášť vhodné pre páry s malými deťmi. Monitor kvality ovzdušia bude schopný ukazovať úroveň vlhkosti, znečistenia a množstvo ďalších parametrov.

4. Multivarka

V pomalom hrnci môžete variť veľa jedál.

Všestranný kuchynský spotrebič, ktorý dokáže súčasne vykonávať aj rúru a aerogrill, fritézu a jogurtovač. Pomalý sporák zabezpečí rýchle, pohodlné a príjemné varenie a hotové jedlá budú chutné.

Darčeky pre interiér a pohodlie

Relevantné sú vždy takzvané „útulné darčeky“. A niekedy zasiahli cieľ natoľko, že v dome mohli začať s tvorbou nového interiéru. Úspešnými prvkami dekorácie môžu byť:

1. lightbox

Lightbox vyzdobí interiér a poskytne ďalší zdroj osvetlenia.

Lightbox je fotorámik, ktorý je tiež zdrojom svetla. Zariadenie môže mať akýkoľvek tvar, farbu a veľkosť, v závislosti od vašich preferencií. Pokiaľ ide o fotografiu, ktorá bude umiestnená v lightboxe, môže to byť akákoľvek: fotografia vlastníkov, fotografia zvierat, krásna abstrakcia atď.

2. Prehoz a vankúše

Prehoz a vankúše dodajú pohodlie a dodajú teplo.

Na chladnom zimnom večere nie je nič lepšie, ako sedieť na stoličke, zabaliť sa do teplej prikrývky a pozerať film s šálkou horúcej kávy v rukách. Aby majitelia apartmánov mohli tráviť čas takto v zime, dajte im mäkkú prikrývku. Darček môže byť doplnený svetlými vankúšmi na pohovky, ktoré budú vynikajúcim prvkom výzdoby a dekorácie obývacej izby.

Tip: Osamelý človek alebo tehotné dievča bude mať radi objatie v objatí. Tento darček je roztomilý aj útulný.

3. Maľovanie alebo panel

Obrázok ozdobí stenu a doplní interiér.

Vyplňte prázdne steny v byte budú môcť maľovať alebo panel. Pokúste sa vybrať neutrálnu verziu s obrázkom kvetov, zvierat, krajiny. Ak vaši priatelia milujú všetko neobyčajné, môžete si vybrať abstrakciu. Skvelá voľba - obrázok, ktorý ste sami vytvorili. Ak máte talent umelca, choďte za ním. Dar, ktorý ste si sami vytvorili, sa vždy cení oveľa vyššie.

4. Elektrický krb

Elektrický krb - drahý, ale dobrý darček.

Krb je ten kus nábytku, ktorý dokáže z toho najskromnejšieho bytu urobiť útulné hniezdo. Je úplne ohňovzdorný, má kompaktnú veľkosť a môže byť umiestnený kdekoľvek pozdĺž steny.

5. Fazuľa na fazuľa

Taška na stoličky bude vynikajúcim doplnkom k kútiku na čítanie.

Podobné kreslo alebo akýkoľvek iný bezrámový nábytok dodáva miestnosti pohodlie. V tejto „taške“ môžete relaxovať, relaxovať v spoločnosti svojej obľúbenej knihy a čaju, pozerať televíziu alebo hrať s priateľmi v konzole.

Zdroj

Pin
Send
Share
Send
Send