Užitočné nápady

Nápady na skladovanie, ktoré vyzdobia interiér a pomôžu obnoviť poriadok.

Pin
Send
Share
Send
Send


Ako ukazuje prax, bez ohľadu na to, ako je byt priestranný, a vždy je málo miesta na uloženie vecí.

A záležitosť nie je vôbec štvorcová, ale neschopnosť prakticky všetko distribuovať na miestach.

18 neobvyklých nápadov na uskladnenie vám pomôže vyčistiť dom a dokonca ozdobiť interiér.

1. Police na dverách

Výklopná polica na vnútorné dvere.

Lacná sklopná polica priskrutkovaná k vnútorným dverám pomôže výrazne zvýšiť jej funkčnosť. Keď sú dvere otvorené, takéto police sa stanú takmer neviditeľnými a môžete ich použiť na ukladanie peňaženiek, kabeliek, dáždnikov, šatiek, pohárov a iných drobností.

2. Preglejkové rúry

Role preglejky pod posteľou.

Role tenkej preglejky sa môžu použiť na vytvorenie pôvodného úložného systému pod posteľou. Takéto neobvyklé potrubia sú ideálne na ukladanie kotúčov tapiet, ktoré zostali po opravách, časopisoch, ako aj na umiestnenie malých kvetináčov so živými rastlinami.

3. Otvorte skrinku

Otvorená šatňa vo voľnom rohu.

Prázdny roh miestnosti je skvelým miestom pre usporiadanie módnej, teraz otvorenej šatne. Realizácia takejto myšlienky si okrem toho nevyžaduje vysoké výdavky. Všetko, čo potrebujete, je pár koľajníc, na vešiaky, rohová polica, na klobúky a ozdobné predmety a niekoľko háčikov na tašky a vrchný odev.

4. Aktualizácia police

Vylepšenie priehradových políc.

Mriežkové police sú rozpočet a veľmi praktický úložný systém, pomocou ktorého môžete výrazne rozšíriť možnosti existujúcej skrinky. Tieto police sú vhodné na uloženie oblečenia, obuvi, klobúkov a škatúľ. A aby malé veci neprekĺzli cez mriežku, zakryte police plachtami z hrubej handričky.

Stojan na schody.

Rebrík na odpad alebo jeho rám sa dajú použiť na vytvorenie očarujúceho a štýlového regálu, ktorý sa stane skutočnou ozdobou kuchyne a je vhodný na skladovanie riadu, korenín a kuchárskych kníh.

6. Nádoby na zeleninu

Organizér pre zeleninu.

Neobvyklý organizér vyrobený z hlbokých prútených košov bude veľmi praktickým a originálnym riešením na skladovanie ovocia a zeleniny v kuchyni.

7. Textilná polica

Nezvyčajná polica na knihy a časopisy.

Kreatívna polica, ktorú je možné vyrobiť ručne z dreva, dvoch kolíkov a hrubej látky, sa stane štýlovou ozdobou jednej zo stien spálne alebo obývacej izby a dá sa použiť na ukladanie kníh, novín, časopisov a korešpondencie.

8. Poličky na obuv

Kompaktná polica na obuv.

Úzky drevený stojan od podlahy po strop je vynikajúcim riešením na organizovanie ukladania obuvi v malej chodbe.

9. Vešiak na vrchný odev

Podlahový stojan na kabáty.

Ručne vyrobený podlahový vešiak vyrobený z prírodných materiálov sa stane štýlovým a funkčným prvkom interiéru haly.

10. Pegbord

Pegboard s policami.

Pegboard s malými policami, ktorých poloha sa môže podľa jeho uváženia meniť, je ideálny pre návrh pracoviska.

11. Drevené škatule

Stojan z drevených škatúľ.

Malý stojan, ktorý bude vyžadovať niektoré z najbežnejších drevených škatúľ a dve malé plechovky od farby. Výsledný produkt sa môže použiť na uloženie uterákov a kúpeľňových doplnkov v kúpeľni.

12. Hore nohami

Panvy na zábradlie.

Aby masívne panvice a odmerné nádoby nezaberali celý priestor v skriniach, skladujte ich v zavesenom stave na zábradlí, ktoré je možné pripevniť k oknu, na jednej z voľných stien alebo pod samotný strop.

13. Vešiak na klobúky

Nezvyčajné vešiak na klobúky.

Ohromujúci vešiak, vyrobený z kovovej trubice, lán a drevených špáradiel, krásne položí pokrývku hlavy na stenu.

14. Pomenované bunky

Štvorcové nominálne police.

Oddelené predmety osobnej hygieny pomôžu očarujúcim štvorcovým poličkám s otvormi pre zubné kefky a úložným priestorom pre malé toaletné potreby.

15. Univerzálny organizátor

Univerzálny organizátor dosiek.

Nádherný organizátor vyrobený z drevených dosiek sa zmestí do každého priestoru a uloží množstvo vecí. Stojí za zmienku, že existuje veľa možností montáže: veci sa dajú položiť na dosky, zavesiť pomocou háčikov, vložiť medzi dosky a tiež si môžete vymyslieť svoje vlastné spôsoby.

16. Čelo police

Malá polica v čele postele.

Majitelia malých spální, kde sa počíta každý meter štvorcový, by mali venovať pozornosť posteli s policami na čelnej doske. Takýto systém samozrejme nebude schopný pojať veľa, ale je vhodný na ukladanie najnutnejších maličkostí a vylučuje potrebu kúpiť nočný stolík.

17. Funkčná tabuľka

Stôl s originálnymi policami.

Originálny a funkčný stôl s neobvyklými úložnými systémami po stranách a police na poschodí je vynikajúcim riešením pre návrh pracoviska v malej miestnosti.

18. Organizér police

Organizér na dekorácie.

Tenké koľajnice, pripevnené k spodnej časti konvenčnej drevenej police, poskytnú pohodlný organizér na ukladanie šperkov.

Video bonus:

Pin
Send
Share
Send
Send