Užitočné nápady

20 krásnych nápadov na zdobenie spálne kombinovanej s obývacou izbou

Pin
Send
Share
Send
Send


Niekedy môžete skombinovať dve zdanlivo úplne nekompatibilné miestnosti.

Bude ťažké uveriť, ale tento trik môžete urobiť aj z obývacej izby a spálne. Ako to urobiť, aby nedopustili chyby, ktoré môžu zničiť atmosféru pohodlia a pohostinnosti, s konkrétnymi príkladmi ukážu novú recenziu. Možno, že niektoré z ponúkaných možností budú užitočné vo vašej domácnosti!

1. Podmienené vymedzenie

Obývacia izba a spálňa oddelené policami.

Originálny dizajn miestnosti, ktorý spája obývaciu izbu s svetlou stoličkou a originálnym konferenčným stolíkom a spálňu s lakonickým nízkym lôžkom, sa nachádza za štýlovým kovovým policom s knihami.

2. Čiernobiely dizajn

Čiernobiely priestor na spánok a odpočinok.

Priestranná izba s čiernymi a bielymi stenami, z ktorých jedna je spálňa s veľkou luxusnou posteľou, mäkká lavica na chodníku a obrubník z tmavého dreva a druhá je útulná obývacia izba s malou bielou pohovkou a skleneným stolom.

3. Multifunkčný priestor

Štýlový apartmán.

Štúdio, ktoré bolo úspešne zónované pomocou kučeravých podhľadov a sadrokartónových priečok.

4. Útulný moderný

Spálňa a obývacia izba v modernom štýle.

Malá izba zariadená v neutrálnej šedej, bielej a čiernej farbe, ktorá kombinuje priestor na posedenie s jednoduchou samostatnou posteľou a originálnym čelným sklom a obývaciu izbu s pohovkou z tmavého rohu, konferenčným stolíkom a kreatívnym dekorom.

5. Kreatívny priestor

Obývacia izba, spálňa a jedáleň v rovnakej miestnosti.

Priestranná izba so svetlými stenami a parketovými podlahami, ktorá je tiež jedálňou s masívnym dreveným stolom, obývacou izbou s kompaktnou bielou pohovkou, našuchoreným kobercom a malým stolom a spálňou s plnou manželskou posteľou, elegantným obrubníkom a otvorenou šatňou.

Izba oddelená malou drevenou priečkou.

Krásna vyrezávaná priečka, ktorá oddeľuje spálňu od obývacej izby s bielym gaučom, TV a jedálenským stolom.

7. Odľahlé miesto

Útulná obývacia izba spojená so spálňou.

Svetlý útulný obývacia izba so snehovo bielou pohovkou, skleneným stolom a posteľou ukrytou za pôvodnou priečkou z drevených dosiek.

8. Efemérna hranica

Spoločenská miestnosť s jasnými akcentmi.

Spoločenská miestnosť so svetlými stenami, množstvo jasných detailov veselej oranžovej farby a polica pre TV, ktorá oddeľuje obývaciu izbu od odpočinku.

9. Praktické riešenie

Sklenená priečka v interiéri jednoizbového bytu.

Štýlová pohodlná obývacia izba so sivými stenami, luxusným koženým nábytkom, priehľadným stolom a sklenenou priečkou so závesmi, za ktorou je malá útulná spálňa.

10. Lekcia rozdelenia

Spálňa je oddelená od obývacej izby sklenenou stenou.

Svetlá izba, rozdelená na dve časti, pomocou priečky zo skla a sadrokartónu, ktorá majiteľom jednoizbového bytu umožnila získať útulnú spálňu a pohodlnú obývaciu izbu.

11. Škandinávsky štýl

Obývacia izba s spálňou v škandinávskom štýle.

Nádherná miestnosť so snehovo bielymi stenami a štýlovou priehradkou, v ktorej bolo možné skombinovať spálne s priestrannými šatníkovými skriňami, čitáreň s elegantným šedým kreslom a obývaciu izbu s koženou pohovkou a veľkým jedálenským stolom z ľahkého dreva.

12. Slnečná miestnosť

Bielooranžová izba, slepá zóna.

Úžasná priľahlá izba s malou ľahkou pohovkou, priehľadným stolom, stoličkami, vypchávanou stoličkou a malou posteľou skrytou pred zvedavými očami za jasne oranžovou oponou.

13. Modré odtiene

Spálňa priliehajúca k obývacej izbe.

Očarujúci priestor v bielej a modrej farbe s veľkou posteľou, bočnými stolíkmi, rohovou pohovkou, stolom a konzolou, ktorý oddeľuje obývaciu izbu od spálne.

14. Jeden pre všetkých

Nádherný dizajnový byt.

Štúdio je zariadený v neutrálnych svetlých odtieňoch, s kuchyňou po jednej zo stien, priestrannou posteľou, originálnou policovou jednotkou, ktorá slúži ako priečka a pohodlná pohovka.

15. Správne osvetlenie

Malá miestnosť s príslušným osvetlením.

Malá svetlá miestnosť s kobercom, bielym gaučom, konferenčným stolíkom, konzolou, ktorá slúži ako jedálenský stôl, malou posteľou pre jedného, ​​ako aj množstvom rôznych lámp a originálnych dekoratívnych predmetov.

16. S tajomstvom

Izba s posteľou ukrytou na pódiu.

Priestranná svetlá izba kombinovaná s obývacou izbou s nádhernou hnedou pohovkou a stolom, pracovnou časťou s písacím stolom a knižnicou a plnou posteľou ukrytá na pódiu.

17. Horná vrstva

Obývacia izba s podkrovím a šatníkom.

Svetlá izba s veľkou bielou pohovkou, ľahkou stoličkou, dreveným stolom, vintage skrinkami, podkrovnou posteľou a šatňou skrytou za hustou zelenou oponou.

18. Neštandardné riešenie

Snehobiela izba s dreveným pódiom.

Neštandardný priestor so snehovo bielymi stenami, svetlé miesto na spanie umiestnené na štýlovej drevenej pódiu, vybavené výsuvným stolom a priestrannými šatníkmi na uskladnenie.

19. Výklenok

Svetlá izba s posteľou vo výklenku a šedou pohovkou.

Priestranná izba so snehovo bielymi stenami, posteľou ukrytou vo výklenku za oponou, rohovou pohovkou v ušľachtilej šedej farbe, nízkym konferenčným stolíkom, vstavanými šatníkmi a jedálenským kútom.

20. Sofistikovaný dizajn

Malá funkčná miestnosť.

Malá svetlá izba s veľkou zrkadlovou skrinkou, obývacia izba s kompaktnou pohovkou a TV, otvorená policová miestnosť skrývajúca posteľ a kompaktný pracovný priestor.

Pin
Send
Share
Send
Send