Užitočné nápady

9 dôvodov, prečo nevyhodiť staré vankúše, ale je lepšie požiadať pár viac o svokra alebo svokru

Pin
Send
Share
Send
Send


Dokonca aj veľmi opatrné a pozorné ženy v domácnosti sa skôr či neskôr stanú nefunkčnými. Pri dlhodobom používaní, aj keď vankúš často vymieňate a pravidelne vankúš periete, dôjde k jeho znečisteniu alebo strate chmýří.

Mnohí okamžite vrhnú vankúše a veria, že nie sú pre nič dobré. Prekvapivo sú schopní vyriešiť veľa problémov v akomkoľvek dome. Pomocou týchto hackerských aktivít v oblasti kreatívneho života nájdete nové príležitosti na aplikáciu starých, ale stále užitočných vankúšov.

1. Staré vankúše idú na výlet

Na opasku s bežným vankúšom je možné pohodlne spať.

Z zastaraného vankúša môžete urobiť pohodlný doplnok k výletu. Má dokonalý tvar a hustotu, takže sa dá omotať okolo bezpečnostných pásov, čo umožňuje pohodlný spánok a zároveň bezpečnejší spánok.

2. Modernizácia stoličiek

Staré stoličky + starý vankúš = úplne nové sedadlá.

Namiesto toho, aby ste sa zbavili starého vankúša, môžete ho poslať s výhodou na poslednú cestu. Vnútorná výplň vankúša je celkom vhodná na použitie ako materiál na aktualizáciu mäkkej časti stoličiek vo vašom byte, súkromnom dome alebo vidieckom dome.

3. Časť vankúša ide do kuchyne

Jasná lepivosť z improvizovaných prostriedkov.

Vankúš výplň môže byť použitý na vytvorenie veľmi užitočné veci. Napríklad pre podložky pre držiaky horúcich alebo hrncov v kuchyni. Ak bol vankúš naplnený čalúnením, plsťou alebo odpaľovaním, potom sú tieto materiály ideálne na plnenie kuchynského riadu.

Batohy si často vyžadujú upgrade, ale ich vytvorenie je veľmi jednoduché a lacnejšie ako nákup. Túto vzrušujúcu aktivitu je možné vykonávať aj s deťmi. Ako hlavnú látku si vyberte akékoľvek staré veci. Je žiaduce, aby boli prírodné (ľan, bavlna alebo chintz). Hrubé tkaniny vydržia dlhšie, takže môžete použiť dokonca orezávanie starých džínsov.

4. Vankúš pre dokonalú relaxáciu

Bude to výhodné pre všetkých.

Ak máte nejaké staré vankúše, môžete z nich urobiť jedinečnú vec. Ak to chcete urobiť, zoberte výplň a naplňte ju dlhším vankúšom alebo kombinujte niekoľko starých vankúšov. Bude veľmi pohodlné ležať s takým objatím na vašej strane. Starý vankúš môžete tiež použiť na jeho držanie medzi nohami alebo pod nohami, a nie pod hlavou.

5. Domáce zvieratá sú vítané

Vaša starostlivosť a pozornosť budú príjemné pre vašich milovaných.

Starý vankúš môžete skutočne použiť na vytvorenie pohodlnej postele pre vášho domáceho maznáčika. Len jej dajte nový vankúšový obal vyrobený z jej vecí, alebo pomocou výplne vytvorte pre svojho domáceho maznáčika plnohodnotnú pohodlnú posteľ.

6. Izolácia

Teplé, ekonomické a pohodlné.

Je celkom možné používať staré vankúše ako izoláciu v každodenných alebo núdzových situáciách. Príkladom stavu núdze je únik nádrže na teplú vodu. Staré vankúše sú tiež veľmi dôležité, keď potrebujete izolovať potrubia v chladnej noci, v blízkosti kúpeľa alebo zbaviť prievanu v podkroví. Keď ste ich prekrížili do tenkých dlhých vankúšikov, môžete miestnosť dokonale zahriať odstránením medzery pod dverami.

7. Balenie a preprava

Vankúš je vynikajúci na balenie krehkých predmetov.

Starý vankúš je možné použiť na ochranu krehkých predmetov pri preprave poštou. Výplň aj celý vankúš budú úplne vyhovovať v závislosti od veľkosti a tvaru predmetov.

Staré vankúše sú tiež dobré pri pohybe. Pomôžu bez námahy a bez poškodenia majetku pohybovať veľkým nábytkom a tiež zabránia poškriabaniu a odieraniu vecí počas prepravy.

8. Práca na záhrade

Podšívka pod nohami môže byť vykonaná nezávisle.

Starý vankúš je ideálny ako podšívka pre vaše kolená alebo nohy, keď potrebujete urobiť nejakú prácu na záhrade, v záhrade alebo okolo domu. Prečo zažiť nepohodlie, ak môžete prácu zjednodušiť a spríjemniť?

9. Premeníme staré vankúše na jedálenské stoličky.

Krásne a pohodlné dekoratívne prvky.

Ďalšou užitočnou aplikáciou pre starý vankúš je mäkké kreslo. Ak to chcete urobiť, nakrájajte ho na polovicu, odstráňte asi polovicu plniva a potom okraje otvorte. Z jedného starého možno získať niekoľko širokých vankúšov, vďaka ktorým budú stoličky s tvrdším povrchom mäkšie a pohodlnejšie. Svetlé obaly pomôžu vylepšiť a skompletizovať aktualizáciu.

9. Využite na záhradu

Úroda môže byť lepšia.

Perie je vynikajúce hnojivo. Preto, namiesto toho, aby ste hodili svoj starý vankúš priamo do koša, je lepšie vyzdvihnúť jeho obsah do záhrady. Samozrejme, ak má prirodzený obsah. Zamyslite sa nad výhodami pre životné prostredie a rastliny vo vašom dome.

Pin
Send
Share
Send
Send