Užitočné nápady

Elementárne spôsoby transformácie interiéru, nie spletité cesty do obchodov s dizajnérmi

Jesenný čas je čas, keď chcete do života pridať viac zábavy a jasu.

Kľúčom k dobrej nálade môže byť aj krásne a pozitívne prostredie.

Obnovenie interiéru domu je možné bez veľkého úsilia - niekoľko kreatívnych a jednoduchých nápadov môže zmeniť každú miestnosť.

1. Bežná polica je tiež umením.

Krása je v detailoch.

Steny môžete transformovať pomocou nezvyčajnej police. Ak je prezentovaný vo forme stromu, bude to nielen prínos a funkčnosť, ale aj estetický vzhľad, ktorý ohromí všetkých hostí. Strom môže byť veľký alebo rozvetvený, celá stena alebo skromnejšia. Pre inšpiráciu môžete použiť nielen drevené motívy. Vyzerá skvele v modernom interiéri: veľké písmená, abstrakcia, police z nezvyčajných materiálov.

2. Rýchle riešenie pre každú miestnosť.

Krása bez problémov.

Ak sa nechcete obťažovať s výberom doplnkového nábytku alebo sa znečistíte farbou, môžete si kúpiť niekoľko kreatívnych nálepiek. Môžu byť malé a ozdobia iba určité položky interiéru, ako sú zásuvky, polica alebo čelo postele. A môže zaberať polovicu steny. Štýl a farbu si môžete zvoliť podľa vlastného uváženia: trh ponúka veľa možností.

3. Originálna dekorácia

Dosky budú užitočné nielen v kuchyni.

Všetci sa už dlho naučili zdobiť steny výberom fotografií v rámcoch rôznych veľkostí, ktoré spolu vytvárajú podobu panela. Ale zloženie dosiek na stene - to je nezvyčajné a krásne. Môžete ich usporiadať v ľubovoľnom poradí, ozdobiť jednu časť steny alebo zvýrazniť jednotlivé zóny. Kreslenie, farby - možnosti hmotnosti.

4. Srdce

Láska je v detailoch. / Photo: avatars.mds.yandex.net

Na veľa fotografií sa na polici nezhromažďuje prach, preto je lepšie ich krásne vystaviť na displeji. Perfektný tvar pre túto úlohu je srdce. Z tohto pohľadu je lepšie zbierať nezabudnuteľné chvíle s blízkymi a blízkymi.

5. Svetlé maľby na stene

Originálny, štýlový a vytvára dobrú náladu. / Foto: borneopulsa.net

Prečo zavesiť banálne maľby na stenu, ak dokážete urobiť niečo podobné? Krásny obraz girlandy zabíja dvoch vtákov jedným kameňom: dodáva ďalšie osvetlenie a dodáva kreativitu. Tento dizajn je navyše dôležitý nielen pre nový rok. Komplexné maľby v podobe budov, zvierat alebo veľkých kvetov sa stanú skutočnou ozdobou v každom ročnom období.

6. Kreatívne hodiny

Vyzerajte skvele v každej miestnosti. / Foto: selfllery.com

Už dávno zabudnuté v skrini si domino nájdu druhý život. V interiéri to bude skvele vyzerať, ak ho použijete na ozdobenie hodín. Hodnotiaca tabuľka si môžete kúpiť alebo vybrať sami, napríklad zo starého záznamu.

7. Krása zo zvyškov toaletného papiera

Nikto by netušil, že na stene je kartón z toaletného papiera.

Kartónový základ z toaletného papiera by sa mal narezať na kruhy rovnakej hrúbky. Potom maľte v jednej alebo viacerých farbách, ktoré vyhovujú interiéru vybranej miestnosti. Pre návrh zapadajú obvyklé farby. Šesť vecí prilepených horúcou lepiacou pištoľou, takže sa ukáže jedna kvetina. Vyrobte správne množstvo a vytvorte kompozíciu, teraz môžete dekor zavesiť na stenu.