Užitočné nápady

Keď malá kuchyňa - nezáleží: nápady vynikajúcich riešení pre "Chruščov"

Pin
Send
Share
Send
Send


Väčšina ľudí, ktorí majú vo svojom byte byt, jednohlasne povie:

„Som majiteľom malej kuchyne.“ Na prvý pohľad samozrejme „šťastie“ nestačí. Je to však naozaj také zlé?

Aj v takejto situácii nájdete elegantné riešenie, a pokiaľ ide o dizajn kuchyne, bude existovať viac ako jedno riešenie.

1. „Tajná“ urna a urna pod stolom

Najjednoduchšia vec.

Môže to byť takto.

Tu je skvelý nápad pre hostesky.

Odpadkový kôš v kuchyni je niečo, čo často zaberá neprimerane veľké množstvo voľného miesta. Najlepšie otváracie dvere je najlepšie niekde „schovať“. Existujú tiež zaujímavé možnosti na usporiadanie stolovej dosky, keď sa nad odpadkovou nádobou vytvorí malý poklop s tlačidlom: jedno stlačenie a všetky zvyšky jedla sú už v vedre.

2. "Krčiace sa" dosky

Stiahnuteľné dosky šetria miesto.

Skvelé riešenie pre malú kuchyňu.

Ušetrite priestor správne.

Sklopné pracovné dosky a skladacie pracovné dosky môžu byť vynikajúcou možnosťou, ako ušetriť miesto v kuchyni. Najdôležitejšie je, že je to jedna z tých oblastí, kde je fantázia obmedzená iba hrúbkou použitého stromu a peňaženky.

3. Rohové a výsuvné skrine

Je to veľmi pohodlné.

Rohy by mali fungovať.

Môžete to vložiť aj medzi chladničku a skrinku.

Zostávajúci priestor medzi položkami kuchynského nábytku, ako aj rohy, sa dá racionálne využiť inštaláciou rohových skríň a výsuvných skriniek. Je medzi nábytkom a chladničkou veľa priestoru? Možno tam bude skrinka na pár drobností. Nezabudnite na možnosť použitia políc, najmä v rohoch miestnosti.

4. Organizácia miesta okolo umývacej linky

Okolo umývadla by sa malo celé miesto používať rozumne.

Umývanie v kuchyni je jedným z tých miest, ktoré často používajú absolútne nie racionálne. Zapnite fantáziu, zoznámte sa s niekoľkými príkladmi, premýšľajte o tom, čo ešte môžete pridať, aby ste efektívne využili priestor.

5. Posuvné sekcie a plošiny

Tu môžete vložiť veľa vecí.

Vytvorenie takejto sekcie nebude ťažké.

To všetko vám umožní efektívne využívať každý centimeter.

Nábytok v kuchyni je vyrobený na zákazku? Potom nezabudnite na použitie takého konštrukčného prvku, ako sú výsuvné profily a plošiny. Umožnia vám nielen ukladať užitočné (a nie príliš) maličkosti, ak sú správne naplánované, dobrá platforma vám umožní ukladať domáce spotrebiče a odnášať ich niekde hlboko do kuchyne, čím uvoľní miesto.

Pin
Send
Share
Send
Send