Užitočné nápady

Jednoduché, ale užitočné tipy, ktoré vám pri pohybe pomôžu ušetriť nielen majetok, ale aj nervy

Pin
Send
Share
Send
Send


Začali sa pohybovať, ale nevedia, kde začať, aby na nič nezabudli a nerozbili to?

Odložte rozruch. Všetko je jednoduché a jasné.

Berieme na vedomie niekoľko jednoduchých, ale efektívnych hackerov, s ktorými bude akýkoľvek pohyb ľahší ako kedykoľvek predtým a vaše veci zostanú v bezpečí a zdravý.

1. Malé a krehké

Jedlá balíme do mäkkých predmetov.

Jedlá a iné drobné predmety si vyžadujú osobitnú pozornosť. Preto je lepšie prepravovať ich v tesných škatuliach, zložených medzi uteráky, ale maličkosť by sa mala baliť do váz alebo pohárov. Pomôže vám to nestratiť ich na cestách a ušetriť miesto bez toho, aby ste museli odložiť ďalší box.

Do krabice sme vložili krehké veci.

2. Skladáme príslušenstvo

Len nezabudnite podpísať krabice s väčšími časťami.

Rozhodli ste sa prepravovať nábytok v rozloženej podobe? Potom nezabudnite zložiť príslušenstvo vo vrecku so sponou, pričom všetky z nich ste predtým podpísali. Nezabudnite uviesť počet skrutiek, upevňovacích prvkov a iných drobných predmetov, aby bolo jednoduchšie zostaviť a distribuovať všetko, čo potrebujete.

Doplnky na znamenie.

3. Prepravujeme kozmetiku

Bavlnené vankúšiky zabraňujú rozbitiu a vyrážkam tieňov, prášok z krabice.

Je tiež potrebné si uvedomiť, že kozmetika nie je menej krehká, a preto by sa mala starostlivo a starostlivo prepravovať. Môže byť zložený v malej kompaktnej taške, ktorú je možné držať. Ak sa však stalo, že je potrebné prepravovať tiene, rúže, krémy a iné veci pre ženy v samostatnej škatuľke, najlepšie je zabaliť každú fľašu, tubu a paletu do mäkkého materiálu, alebo posunúť tiene, prášok a iné voľné predmety pomocou vatových diskov tak, ako je znázornené na fotografii.

Druhým nie je menej vhodný spôsob prepravy.

4. Prepravujeme knihy

Takáto batožina ľahko prepraví aj dieťa.

Pre tých, ktorí sú staromódnymi snovými krabicami na prepravu kníh, je lepšie na ne zabudnúť a použiť kufrík alebo športovú tašku. Táto metóda je omnoho pohodlnejšia a ľahšia.

Namiesto ukladania kníh do škatule je lepšie dať ich do kufra.

5. Topánky

Takéto boxy je možné spýtať v každom obchode, kde predávajú alkohol.

Aby ste nestratili topánky, papuče, topánky a detskú obuv, zabaľte ich do fľaše vína. Tým sa uľahčí preprava a ušetrí sa priestor. K dispozícii budú aj všetky páry a nič sa nestratí.

Praktické, kompaktné a spoľahlivé.

Pin
Send
Share
Send
Send