Užitočné nápady

17 dômyselných trikov testovaných modernými rodičmi

Pin
Send
Share
Send
Send


Každý rodič povie, že s príchodom dieťaťa do jeho domu sa jeho život dramaticky mení.

Rozptýlené hračky, veci, ktoré boli vytiahnuté zo šuplíku, sa rozliali ... Toto nie je úplný zoznam problémov, ktorým treba čeliť.

Deti však potrebujú stály dohľad. Zhromaždili sme 17 dômyselných trikov testovaných modernými rodičmi.

1. Ochrana sedadla

Ochrana zadných sedadiel vo vozidle.

Ak idete na výlet s malými deťmi, zakryte zadné sedadlo automobilu veľkou nepremokavou plienkou. To vám umožní vyhnúť sa suchému čisteniu a ľahko odstrániť neporiadok vo forme rozliatej šťavy, omrvinky, rozpustenej čokolády a iného potravinového a nepotravinárskeho odpadu.

2. Ochrana toaletného papiera

Odvíjacie bezpečnostné zariadenie.

Väčšina rodičov vie, že odvíjanie toaletného papiera je pre deti mimoriadne atraktívnym procesom. Neexistuje žiadne vysvetlenie tohto javu, existuje však spôsob, ako zvládnuť všetky barbarské útoky. Stačí položiť kancelársku gumu na kotúč toaletného papiera a zavesiť na držiak.

3. Vzrušujúca lekcia

Neškodné maľovanie plotov.

Byť v krajine, ponúknuť dieťaťu maľovať plot. Iba namiesto farby mu dajte vedro s vodou. Zaručené je minimálne poškodenie, maximálna kreativita a 30-60 minút ticha.

4. Ochrana kníh

Reštriktívna páska pre knihy.

Aby dieťa nepoškodilo vašu domácu knižnicu alebo aby ste ju náhodou nezranili zväzkom, ktorý spadol z police, vytvorte niečo ako obmedzujúcu pásku. Na tento účel natiahnite jednu alebo viac šnúrok pozdĺž police.

5. Cestovná súprava

Cestná sada dobrôt.

Výlet bude omnoho pokojnejší a príjemnejší, ak sa o dieťa postaráte o chutné jedlo. Aby ste so sebou niesli veľa balíkov so sladkosťami a sušienkami, odporúčame vám používať nádoby typu Kinder a podnos na vajíčka.

Vylepšujte hračky do kúpeľa.

Ak vaše dieťa rád pláva s gumovými hračkami, rodičia by mali dôkladne sledovať ich stav. V dôsledku vlhkosti vo vnútri kačíc, prasiatok a myší sa plesne tvoria pomerne rýchlo. Aby ste tomu zabránili, spodný otvor hračky utesnite silikónovým lepidlom.

Poznámka: Prostredníctvom malých otvorov v hračkách na plávanie a zubárov vstupuje voda, ktorá sa v horúčave veľmi rýchlo stáva plesňou. Spóry plesní a húb s častým kontaktom môžu byť pre dieťa nebezpečné. Časom môžu spôsobiť alergie, stomatitídu, nazálnu mykózu a množstvo respiračných chorôb.

7. Vyčistite šálku

Púzdro na šálku.

Aby ste zabránili znečisteniu vodného skla počas kreslenia, položte dovnútra tenkú handričku a potom vylejte vodu. Rovnakú utierku možno použiť niekoľkokrát, kým sa nerozbije.

8. Hry v lietadle

Pokojné hry v lietadle.

Ak chcete pobaviť dieťa počas letu, môžete použiť prísavky alebo postavičky na prísavkách. Navrhnite dieťaťu, aby ozdobilo okienko spolu, a potom sledujte, ako vaše obľúbené postavy preskakujú cez oblaky.

9. Dôležité informácie

Dočasné tetovanie.

Idete so svojím dieťaťom na preplnené miesto? Z dôvodu pokoja a bezpečnosti vám odporúčame, aby sa vaše dieťa stalo dočasným tetovaním. Na pero napíšte svoje telefónne číslo a adresu. Aby ste zabezpečili nápis, pripevnite ho páskou.

10. Vreckové peniaze

Prvé zárobky.

Vysvetlite dieťaťu, že peniaze sú výsledkom práce, a ponúknite mu, aby si zarobil malé rozmary. Zaveste na chladničku niekoľko účtov s úlohami: vysávanie, zbieranie hračiek, umývanie riadu atď

11. Držiak na fľaše

Originálny držiak na fľašu.

Zlomená guľa hrkálky sa môže zmeniť na veľmi praktický držiak na fľaše. Pravda pred tým sa bude musieť zlomiť trochu viac.

12. Separátory

Deliče zadných sedadiel.

Cestovanie s niekoľkými deťmi sa dá porovnať s apokalypsou. Malí lupiči občas tvrdia, rozdeľujú hračky a zdvíhajú. Oddelenie zadného sedadla pomôže vyriešiť problém. Na to môžete použiť hrubú lepenku, plast alebo iný ľahký materiál, ktorý je potrebné upevniť medzi detskými autosedačkami, aby ste ich od seba oddelili.

13. Sieťovaná taška

Taška na hračky.

Mesh taška je skutočnou nevyhnutnosťou tohto leta pre tých, ktorí chodia na dovolenku s deťmi. Tieto vrecká sú veľmi priestranné a vďaka mnohým dieram sa po ceste vyleje všetok piesok.

14. Ľadový obklad

Pôvodná komprimácia.

Balíček marshmallow vložte do mrazničky práve teraz. V prípade zranenia ho použite ako studený obklad. Marshmallow nezmrzne úplne a neprináša dieťaťu nepríjemné pocity. Po použití obkladu nezabudnite potešiť dieťa príjemným darčekom z balenia.

15. Špongiu lepidlom

Prefíkaný pre aplikácie.

Každý, kto sa zapojil do aplikácie s malými deťmi, vie, že po skončení tejto fascinujúcej hodiny sa lepidlo dá nájsť kdekoľvek. Tento malý trik s kuchynskou špongiou pomôže zmierniť následky. Naneste naň nejaké lepidlo a vložte ho do plastovej nádoby, ktorá nie je škoda. Aby dieťa nalepilo požadovanú časť, bude ju musieť pripevniť iba na špongiu.

16. Vyrovnávacia pamäť

Cache pre sladkosti.

Ak sa vášmu dieťaťu vždy podarí nájsť sladkosti, kdekoľvek ich skryjete, budete sa musieť uchýliť k trikom. Vložte cukríky do balenia mrazenej zeleniny alebo do škatule s obilím. Takéto obaly sa nemôžu zvlášť ukrývať, pretože takýto výrobok nezaujíma dieťa.

17. Nádoba na pero

Nádoba na kľučku dverí.

Na zakrytie kľučiek dverí pomocou zámkov použite malý plastový kontajner. Týmto spôsobom zabránite situácii pri náhodne zatvorených dverách.

Video bonus:

Pin
Send
Share
Send
Send