Užitočné nápady

Užitočné nápady, ktoré uľahčia život a pomôžu vyriešiť jednoduché problémy v domácnosti.

Pin
Send
Share
Send
Send


Užitočné nápady, ktoré uľahčia život a pomôžu vyriešiť jednoduché problémy v domácnosti.

Náš každodenný život je plný malých problémov a problémov.

A niekedy ich rozhodnutie trvá veľa času a nálada kazí.

Dnes sme zhromaždili niekoľko užitočných rád, ktoré tiež umožnia, aby obrazovka smartfónu bola v prípade núdze utretá, aby sa lepidlo chránilo.

1. Horúce lepidlo

Suché lepidlo.

Tavné lepidlo je dnes jedným z najobľúbenejších materiálov na lepenie dielov. Avšak tí, ktorí často používajú horúce lepidlo, vedia na vlastnej koži, aké ťažké je čistenie z povrchov. Tento postup často končí kúskami poťahu, ktoré sú odtrhnuté spolu s tvrdeným lepidlom. Existuje však spôsob, ako zabrániť zničeniu. Potrebujete na to alkohol, ktorý sa musí aplikovať na problémovú oblasť. Po niekoľkých minútach sa lepidlo ľahko presunie z povrchu.

2. Jediný upgrade

Protišmyková obuv.

Ak chcete vyriešiť problém s klzkou podrážkou, pomôže bežná zošívačka a zošívačky. Vyhoďte niekoľko desiatok svoriek do chrániča obuvi a môžete bezpečne chodiť po ľadovej chodníku a jesenných kalužiach.

3. Vyrovnávacia pamäť

Vyrovnávacia pamäť.

Neviete kam schovať peniaze doma? Zložte účty v samostatnom obale jednej z hygienických vložiek a umiestnite ich na koniec balenia. Takýto trik ochráni vaše peniaze pred zásahmi zlodejov a zvedavých domácností.

4. Sušená pizza

Sušte znovu pizzu.

Dokonca aj tá najchutnejšia pizza po noci na stole bude vyzerať smutne a jej chuť sa sotva uspokojí. Nie je však ťažké ho oživiť. Jednoducho ju zohrejte v mikrovlnnej rúre pohárom vody.

5. Ochrana rúk

Ochrana rúk pred lakovaním.

Pri práci s aerosólovými farbami buďte pripravení na to, že vaše ruky budú beznádejne zafarbené farbou, ktorú nebudete čoskoro môcť drhnúť. Gumové rukavice vám môžu pomôcť vyhnúť sa tomu, alebo ak nie, mastnému krému. Liberálne si namažte ruky a pokračujte v maľovaní. Po zákroku krém umyte farbou.

6. Kľúče na laptop

Demontujte klávesnicu notebooku.

Ak ste prenosný počítač nikdy nerozobrali, nemôžete si ani predstaviť, koľko úlomkov sa skrýva pod jeho kľúčmi. Pravidelné čistenie zariadenia je zárukou jeho správnej činnosti a zdravia. Predtým, ako pristúpite k analýze klávesnice, odfoťte ju. Rozloženie fotografií je pre vás užitočné vo fáze jeho zostavenia. Potom vyzbrojené špachtľou na manikúru, kancelárskou sponkou alebo plastovou kartou opatrne zdvihnite kľúče jeden po druhom. Potom pomocou suchej kefy alebo zubnej kefky očistite prach a prejdite ťažko prístupnými miestami bavlneným tampónom namočeným v lekárskom alkohole.

7. Obrazovka smartfónu

Chráňte obrazovku telefónu.

Aby ste zabránili poškriabaniu na obrazovke smartfónu, odstráňte kryt zo zadného krytu a položte ho na displej. Samozrejme, že robiť taký trik zakaždým, keď potrebujete dať telefón do kabelky, nie je príliš pohodlné, ale ako núdzové opatrenie sa úplne vypne.

8. Zapečatené balenie

Spájkujte okraje obalu.

Na to, aby ste obal spájali, nepotrebujete špeciálne vybavenie, stačí len obyčajný nôž a horák. Stačí zabaliť potrebné veci do vrecka, nôž dobre zohrejte a pomaly ho zasuňte cez spodnú časť balenia.

9. Fľaša na horúcu vodu

Teplejšie zo šrotu.

Zrná ryže alebo akýchkoľvek iných obilnín zahrievajte do mriežky a vložte ju do vlny alebo froté ponožky. Výsledkom bude malý ohrievací vankúšik, ktorý sa dá vložiť do postele pre dieťa, do mačacej postele alebo do teplomilného šteniatka.

10. Dlhé šnúrky

Príliš dlhé šnúrky.

Riešenie problému s čipkami nie je vôbec ťažké. Stačí len prevliecť všetky otvory tenisiek. Hovoríme o bočných dierach a očkach na jazyku.

11. Stojan na telefón

Samoobslužný stojan pre smartfón.

Praktický stojan pre smartfón, ktorý môže byť vyrobený z dvoch spojív rovnakej veľkosti, pripevnených na bokoch nepotrebnej plastovej karty.

Video bonus:

Pin
Send
Share
Send
Send