Užitočné nápady

16 kuchynských postieľok, vďaka ktorým sa budete cítiť ako profesionáli

Pin
Send
Share
Send
Send


16 kuchynských postieľok, vďaka ktorým sa budete cítiť ako profesionáli

Priznajte, že z času na čas máte otázky týkajúce sa trvanlivosti výrobkov alebo doby varenia obilnín.

Nie je možné uložiť všetky informácie do hlavy, takže sme zhromaždili užitočné podvádzače, vďaka ktorým sa budete cítiť takmer ako profesionáli.

1. Krájanie kurčiat

Ako znížiť kuracie mäso.

Ak neviete, čo robiť s celými jatočnými telami, vyzbrojte si špeciálne nožnice a postupujte podľa cheatového listu. Po ruke s dobrým nástrojom a podrobnou fotografickou inštrukciou rýchlo zvládnete postup, ktorý by za iných okolností mohol trvať hodinu alebo viac.

2. Skladovanie mäsa

Mäso v mrazničke.

Mnoho žien v domácnosti nakupuje mäso do budúcnosti a okamžite ho odosiela do mrazničky bez toho, aby malo podozrenie, že každý druh mäsa má svoju vlastnú trvanlivosť. Medzitým bude narušenie teplotného režimu a skladovateľnosti viesť k zhoršeniu chuti produktu. Takže, ak máte pochybnosti, pozrite sa na cheat sheet, ktorý redakčná rada pre vás pripravila.

3. Varené vajcia

Varené vajcia v rôznych formách.

Ak varíte svoje vajcia zakaždým, keď získate iný výsledok, použite túto jednoduchú inštrukciu. Dodržiavaním týchto tipov týkajúcich sa času dostanete vždy vajcia vo forme, v ktorej boli naplánované.

4. Druhy kávových nápojov

Odrody kávových nápojov.

Ak plánujete doplniť rad milovníkov kávy, ale sotva odlíšite cappuccino od USA, stačí túto inštrukciu. S ním môžete ľahko zistiť zložky a proporcie všetkých zložiek a ľahko pripraviť rôzne kávové nápoje.

5. Nastavenie tabuľky

Správne nastavenie tabuľky.

Prestieranie vám už nebude báť strach, pretože redaktori pre vás pripravili vynikajúci a zrozumiteľnejší cheatový list, ktorý pomôže položiť všetko na police alebo presnejšie na stôl.

6. Okuliare a poháre

Okuliare a ich poslanie.

Snívate o tom, že budete mať toto leto najlepšiu párty roka? Potom by ste mali porozumieť typom pohárov. Pomocou tohto obrázka môžete presne vedieť, ktoré sklo nalejte tropický kokteil a ktoré šampanské.

7. Stupeň praženia

Teplota a stupeň praženia.

Určite ste už počuli o rôznych stupňoch pečenia mäsa. Osvojenie si zručností pri profesionálnom pečení mäsa nie je vôbec ťažké. Stačí si len zvoliť správnu teplotu a presne uvariť načas.

8. Škvrny zo značky

Ako odstrániť škvrny zo značiek.

Ak máte deti a tie zase majú značky, skôr alebo neskôr nájdete informácie v tejto príručke užitočné. Ponechajte si ho pre seba, aby ste v prípade, že sa nebudete naštvaní, okamžite začali problém riešiť.

9. Kombinácia nápojov a jedla.

Jedlo a pitie.

Schopnosť kombinovať jedlo a pitie je skutočný talent, ktorý nemá každý. V tom čase, ako dobre vybraný nápoj, je schopný odhaliť, predtým neznáme, poznámky o jedlách. Ak ste o takýchto jemnostiach nikdy nepremýšľali, prečítajte si túto poznámku a skúste.

10. Manipulácia s príbormi

Príbory.

Ukázalo sa, že pomocou príborov môžete hovoriť s personálom. Pomocou tohto oznámenia môžete čašníkovi reštaurácie oznámiť svoju náladu.

Poznámka: V japonskej kultúre sú podobné pravidlá, nevzťahujú sa iba na vidlice, vidlice, ale aj na paličky. Napríklad, ak hosť drží palice v pästi, ostatní si budú myslieť, že je nahnevaný. Tyčinky uviaznuté v potravinách sa všeobecne považujú za zlé znamenie spojené s obeťami mŕtvych.

11. Rezanie zeleniny

Odrody pestovania zeleniny.

Málokto vie, že zelenina nakrájaná na kúsky alebo kocky má určité názvy. Ak ste tiež medzi nezasvätenými, toto znamenie zmení všetko. Po preštudovaní tejto podvádzacej listiny sa budete môcť predviesť pred priateľmi a príbuznými so svojimi kulinárskymi znalosťami.

12. Výber zeleniny

Známky stojatej zeleniny.

Niektoré cenné tipy, ktoré vám pomôžu odlíšiť dobrú zeleninu od zastaraných. Po prečítaní tejto príručky začnete podrobnejšie prehliadať zakúpené produkty, pričom budete venovať pozornosť ich stonkám a farbe.

13. Chladenie

Skladovanie potravín v chladničke.

Toto malé oznámenie vám umožní skontrolovať obsah vašej chladničky práve teraz. Sme pripravení tvrdiť, že je tu niečo, čo je čas odísť do dôchodku. Nezabudnite na tieto informácie, pretože aj malé porušenie trvanlivosti môže viesť k vážnemu otrave.

14. Kashi

Pokyny na varenie obilnín.

Varenie obilnín je celkom jednoduché, ak viete, koľko vody sa má pridať a koľko času sa má variť. S týmto jednoduchým fotografickým sprievodcom sa môžete ľahko vyrovnať s kašou.

15. Huby

Druhy húb a vlastnosti ich kombinácie.

Huby ... Je ich toľko a sú chutné. Ak chcete maximalizovať ich chuť, musíte ich samozrejme kombinovať a variť. Potom príďte na pomoc tejto jasnej postieľky.

16. Cukor

Obsah cukru.

Ľudia, ktorí sledujú svoje zdravie, sa snažia obmedziť príjem cukru. Pre tých, ktorí ešte nevedia, koľko cukru je obsiahnuté v konkrétnom produkte, existuje špeciálna inštrukcia. Všimnite si, koľko kociek je blízko coly, skladujte šťavu a bary.

Pin
Send
Share
Send
Send