Užitočné nápady

7 bežné chyby v oprave, ktorá robí väčšinu vlastníkov

Pin
Send
Share
Send
Send


Nič učí človeka tak veľa ako jeho vlastné chyby.

Pokiaľ však ide o opravy v obytnej štvrti, takmer každý vlastník nebude mať viac prostriedkov a času, aby umožnil aj tie najmenšie chyby.

Preto je lepšie poučiť sa z chýb druhých. Našťastie tí, ktorí už prešli negatívnou skúsenosťou, dobrovoľne zdieľajú svoje nehody.

1. Montáž „okom“

Nebuď tak sebavedomý.

Pokiaľ ide o opravy v dome, nemali by ste sa „merať očami“. Nezáleží na tom, aký druh práce prichádza. V každom prípade je potrebné sa vyzbrojiť meracími nástrojmi a odstrániť presné ukazovatele. Opatrenie nie je iba oblasť miestnosti. Je potrebné vykonať merania umiestnenia zásuviek a zapojenia, určiť rozmiestnenie a tiež zvážiť umiestnenie úložných systémov.

2. Úspory na všetko

Oprava je vykonaná pre vás?

Zišli ste sa opraviť svoje sny? Budete bývať v dome sami, a nie vaši susedia? Potom by ste nemali šetriť na materiáloch. Je lepšie tráviť viac času akumuláciou zdrojov a prípravou, ako uprednostňovať lacné a nekvalitné stavebné (dokončovacie) materiály.

3. Zakrytie nábytku

Pri mnohých opravách je lepšie vziať všetko preč.

Počas opravy nezakrývajte nábytok, aby sa neznečistil. Je lepšie ísť do inej miestnosti, kde momentálne nie je práca. To umožní, po prvé, zabezpečiť úplnú ochranu vecí, a po druhé, iba týmto spôsobom je možné vidieť celú miestnosť, vyhodnotiť „začiatok práce“ a urobiť správny výber.

4. Staré až nové

Niektoré veci je lepšie nahradiť.

Nespoliehajte sa na staré veci so zovretím smrti v snahe dať im druhý život. Ak už táto položka splnila svoje zdroje alebo sa nehodí k novej výzdobe miestnosti, oplatí sa ju zbaviť. Môžete jednoducho vyhodiť alebo dať niekomu, nakoniec si môžete vziať vec na chalupu a prispôsobiť ju niečomu, čo už existuje.

5. Tmavá farba a veľký vzor na tapete

Nie vždy to vyjde tak dobre.

Ak má miestnosť nízke stropy, nemali by ste zvoliť tapetu tmavej farby ani tapetu s veľkým vzorom. Spravidla by sa malo dodať, že túto chybu je možné stále napraviť minimalizovaním počtu kusov nábytku v miestnosti a dobre premyslieť prostredníctvom systému osvetlenia.

6. Nevhodné materiály

Hlavná vec sa nemá zamieňať s výberom.

Predtým, ako sa rozhodnete pre výzdobu miestnosti, mali by ste premýšľať o najrôznejších „núdzových možnostiach“. Napríklad sklenené prvky sú v detskej izbe určite nevhodné, v blízkosti kachlí by sa nemali používať horľavé materiály a materiály bez vlastností odolných voči vlhkosti určite nebudú fungovať v kúpeľni.

7. Nepozornosť k maličkostiam

Robte všetko rozumne.

Pamätajte, že malé veci sú dôležité. Avšak, aby ste vzali do úvahy všetko-všetko-všetko, musíte sa riadne pripraviť a preskúmať problém dokončenia konkrétnej miestnosti v dome.

Pin
Send
Share
Send
Send