Užitočné nápady

17 nezabudnuteľných dekoratívnych prvkov, ktoré môžu z domu urobiť vysnívaný domov

Pin
Send
Share
Send
Send


Každý majiteľ pravdepodobne chce, aby bol jeho dom výnimočný.

Niektorí sa snažia kúpiť neobvyklý nábytok, iní sú zasielaní do obchodov s návrhármi na špeciálne prvky dekorácie, zatiaľ čo iní sa môžu pýšiť inovatívnym vybavením.

Zhromaždili sme 17 ilustratívnych príkladov, ktoré budú inšpirovať k získaniu niečoho podobného.

1. Mikrovlnná rúra s tajomstvom

Mikrovlnná rúra s integrovaným hriankovačom.

Možno teraz nebudete nikoho prekvapiť bežnou mikrovlnnou rúrou. Ale mikrovlnná rúra s ďalšími funkciami - môžete. Napríklad mikrovlnná rúra s hriankovačom zabudovaným v bočnom paneli umožní nielen zahriať raňajky, ale aj opečieme chrumkavý toast na čaj.

2. Pohovky so zdvíhacím mechanizmom

Sedačky so sklápacím mechanizmom.

Najčastejšie je priestor pod pohovkami zarastený troskami, ktoré čakajú na veľmi všeobecné čistenie, ktoré sa uskutočňuje každých pol roka. A to všetko preto, že často nie všetci môžu pohybovať pohovkami. Vynaliezaví návrhári však prišli s chytrým spôsobom, ako vyriešiť problém s čistením. Na tento účel vybavili pohovky a stoličky zložitým mechanizmom, ktorý vám umožňuje zložiť nábytok späť a odhaliť tak priestor pod nimi.

3. Skrinka na riad

Skrinka na riad s dnom zo sieťoviny.

Mnoho žien v domácnosti čelí otázke, ako uchovávať iba umyté riady. Niektorí opatrne utierajú taniere, iní ich uschnú na špeciálnom stojane a iní ich pošlú mokro priamo do skrinky a potom na svojich stenách bojujú proti hubám. Raz a navždy vyrieši táto dilema uzavretú skrinku s mriežkovým dnom. Mal by sa zavesiť na umývadlo tak, aby kvapky vody z riadu postupne prúdili do umývadla.

4. TV v kúpeľni

Obrazovka v kúpeľni.

Moderné technológie zašli tak ďaleko, že umožňujú umiestnenie televízorov a obrazoviek aj v miestnostiach s vysokou vlhkosťou. Na stenu je možné pripevniť malú vodotesnú obrazovku a vychutnať si svoje obľúbené filmy, namáčať v horúcom kúpeli alebo sa pripravovať na prácu.

Multifunkčný kuchynský drez.

Môže byť umývadlo kuchynským pomocníkom? Je to ľahké, ak je moderné a multifunkčné. Napríklad kruhový kovový drez s pohyblivými sekciami, vrátane dvoch doštičiek, cedníka a niekoľkých nádob, pomôže ušetriť miesto a umožní hostiteľke vykonávať niekoľko procesov súčasne.

6. Swing

Jedálenský stôl s hojdačkami.

Masívny snehobiely dizajn, ktorý pozostáva z veľkého stola a rôznych zavesených sedadiel. Takáto časť interiéru určite nie je vhodná pre každý byt, ale tí, ktorí sa odvážia získať úžasnú príležitosť cítiť sa ako dieťa každý deň, neopatrne kývajú nohami do vzduchu a kývajú sa merateľným spôsobom na hojdačke.

7. Posuňte rebrík

Rebrík s kopcom.

Nie všetci ľudia sú ohromení klasickými schodmi, pomysleli si dizajnéri a rozhodli sa spojiť tradičné kroky so skĺzavkou. Výsledkom bolo pôvodné dvojité schodisko, ktoré sa dá nainštalovať v súkromnom dome alebo v krajine. V priebehu mnohých experimentov sa preukázalo, že je oveľa zaujímavejšie zostúpiť dolu ako zostupovať.

8. Transformátorový koberec

Transformácia koberca.

Každý roh tohto obyčajného koberca sa na prvý pohľad môže zmeniť na nezvyčajný stôl alebo skrinku. Za týmto účelom jednoducho ohnite roh. Tajomstvo tohto „magického“ produktu je v neobvyklom materiáli, ktorý, rovnako ako drôt, môže mať a udržiavať rôzne formy a polohy.

9. Dizajnové podlahy

Dizajn podlahovej podlahy.

Život v strede oceánu, na oblohe alebo na zelenom trávniku - ľahký. Uvedomte si, že všetky fantázie pomôžu pri hromadných podlahách. Všetko, čo sa od vás vyžaduje, je nájsť požadovanú krajinu a kvalifikovaného pána.

10. Hojdacia sieť na strope

Hojdacia sieť, natiahnutá pod stropom.

Veľká mriežka, natiahnutá vo výške okna, vám umožní získať izolovaný kútik na čítanie, relaxáciu a pozorovanie domácnosti. Realizovať takúto myšlienku môže každý majiteľ súkromného domu so schodiskom a vysokými stropmi.

11. Život vo vode

Bazén s pohovkou.

Veľký bazén s okrúhlym ostrovom v centre. Na malom ostrove je niekoľko kompaktných pohoviek a stôl. Takáto obývacia izba v strede bazéna je snom každého majiteľa vidieckeho sídla.

12. Brilantné schody

Blikajúce schody.

Fantastické schodisko, ktorého kroky zdobia tisíce sklenených častíc. Slnko sa láme v zrkadlových úlomkoch, čo spôsobuje, že kroky sa žiaria ako drahé kamene.

13. Mini-pláž

Malá pláž pri dome.

Letná terasa s krbom, lavičkou a čistým pieskom je skvelým nápadom pre tých, ktorí milujú pobrežie z celého srdca. Implementovať takúto myšlienku na základe moci každého majiteľa dacha alebo súkromného domu, hlavná vec je udržať piesok čistý a chrániť ho pred vlhkosťou.

14. Hviezdna obloha

Hviezdna obloha v spálni.

Rád sa pozeráte na hviezdnu oblohu? Moderné technológie a stavebné materiály pomôžu splniť sen a zmeniť vašu spálňu na observatórium. Môže to byť odolná sklenená alebo plastová vložka v streche alebo konštrukčný projekt s použitím špeciálnych materiálov.

15. Dizajnové poschodie

Dizajn podlahovej podlahy.

Podlaha, ktorá vyzerá ako horúca láva, sa stane veľkolepým detailom modernej obývacej izby a zmení vaše predstavy o tom, ako by mala podlaha vyzerať.

16. Krmítko pre vtáky

Nezvyčajné krmítko pre vtáky.

Krmivo pre vtáky, jedinečný dizajn, ktorý umožní vtákom vtáky preniesť do vášho domu. S takým kŕmidlom každý deň sledujte, ako vtáky jedia pri pohári.

17. Treehouse

Dvojúrovňový dom na strome.

Dom na strome je nedosiahnuteľným miestom pre tínedžerov 90. rokov. Potom mohli také domy obdivovať iba na televíznych obrazovkách. Ale teraz, keď máme možnosť kúpiť si rôzne stavebné materiály, sa sen dá zrealizovať a postaviť ten istý dom na vašej záhrade.

Pin
Send
Share
Send
Send