Užitočné nápady

Nápady dekor, ktorý je sila, aby sa každá žena cez víkend

Pin
Send
Share
Send
Send


Ženy, ako je známe, povahy sú premenlivé, spontánne.

Dnes sa mi interiér miestnosti páči, ale zajtra chcem niečo zmeniť. Niekedy na transformáciu miestnosti stačí len pár ťahov.

V tomto materiáli sme zhromaždili 15 úžasných nápadov týkajúcich sa výzdoby, ktoré môžu ženy robiť cez víkendy.

1. Elegantné detaily

Vešiaky zdobené zátvorkami.

Ak chcete zmeniť obvyklý vešiak na chodbe alebo ozdobiť otvorený šatník v spálni, pomôže vám niekoľko ozdobných zátvoriek. Stačí ich natrieť striekaním a priskrutkovať ich na obidve strany závesu.

2. Stĺpce

Tabuľka konzoly so stĺpcami.

Pravidelná polica môže vyzerať štýlovo a originálne, vďaka trom tvarovaným nohám z dreva. Jednoducho namaľujte všetky kusy v požadovanom tieni, spojte ich a priskrutkujte ich na stenu v chodbe alebo obývacej izbe.

3. Zloženie gúľ

Štýlová kompozícia bowlingových loptičiek.

Bowlingové gule a lopty sa dajú použiť na vytvorenie jedinečnej kompozície, ktorá sa stane skutočným vrcholom záhrady. Na uskutočnenie tohto záväzku sa vyžaduje iba plechovka so špeciálnym náterom s kovovým efektom.

4. Tabuľka konzoly

Konzolový stôl s maľovanými nohami.

Pomocou šablóny a bielej farby môžete z bežnej police urobiť elegantný konzolový stôl, ktorý nepochybne ozdobí interiér každej miestnosti.

5. Spila

Výzdoba stien a podláh s drevenou pílkou.

Malé drevené rezy sú vynikajúcim a pomerne lacným materiálom na dekoráciu stien a podláh. Realizácia takejto myšlienky si, samozrejme, vyžiada určitý čas a niektoré ďalšie materiály, ale konečný výsledok sa oplatí.

6. Jemné vzory

Lustrová dekorácia.

Pomocou nádhernej maľby môžete zmeniť vzhľad matného monochromatického stropu alebo sa zamerať na krásny luster. Okrem toho na realizáciu takéhoto nápadu sa nebudú vyžadovať žiadne umelecké zručnosti, iba dva polkruhové šablóny, džbán farby a nejaký voľný čas.

7. Aktualizujte steny

Originálne vzory pomocou šablóny.

Osviežiť vzhľad znudených stien pomôže pôvodnej maľbe. Ak to chcete urobiť, musíte si kúpiť alebo vyrobiť špeciálnu šablónu a špeciálnu farbu kontrastného odtieňa.

8. Zloženie lepenky

Zloženie lepenkových škatúľ.

Pomocou krytov škatúľ na topánky vytvorte nádhernú a originálnu kompozíciu, ktorá je ideálna na zdobenie stien v škôlke.

9. Fotorámčeky

Originálne fotorámčeky.

Neuveriteľne kreatívne a veľmi krásne fotorámčeky môžu byť vyrobené z drevených tyčiniek zmrzliny.

10. Nočný stolík

Nočné stolíky to urobte sami.

Neponáhľajte vyhodiť starý jedálenský stôl. Namiesto toho ho nakrájajte na polovicu, namaľujte ho v jasnej novej farbe a pripevnite ho k stene pri posteli. Výsledný konzolový stôl sa dokonale zmestí do interiéru spálne a pomôže umiestniť všetky potrebné veci.

11. Nadýchaný luster

Lustrové dekoratívne perie.

Dekoratívne perie pomôže transformovať vzhľad jednoduchého lustru. Stačí ich prilepiť okolo stropu pomocou horúceho lepidla a užiť si nový dizajn stropného svetla.

12. Záznamy

Výzdoba vinylových platní.

Zbytočné vinylové platne sa dajú zmeniť na pôvodné obrazy. Dosky musia byť pokryté tenkou vrstvou farby a potom pomocou akéhokoľvek ostrého nástroja škrabance na výkresoch.

13. Zrkadlový rám

Kvetinový rám pre zrkadlo.

Originálny zrkadlový rám sa stane ohromujúcim kvetinovým rámom, ktorý si môžete vyrobiť z lepenky alebo plastových nádob na vajíčka.

Video bonus:

14. Koberec

Okrúhla utierka na uteráky.

Osušené osušky sú vynikajúcim materiálom na vytvorenie jemného a svetlého koberca. Hotový výrobok môže byť položený na chodbe, v kúpeľni alebo v spálni pri posteli.

15. Kytica kvetov

Banda plastových lyžičiek.

Očarujúca kytica nezodpovedajúcich kvetov vyrobených z plastových lyžíc vymaľovaných v jasných farbách bude jednou z komponentov pohodlia domova.

Video bonus:

Pin
Send
Share
Send
Send