Užitočné nápady

16 módnych sprievodcov, ktorí pomôžu spoznať tých, ktorých bývanie je v trende

Pin
Send
Share
Send
Send


16 módnych sprievodcov, ktorí pomôžu spoznať tých, ktorých bývanie je v trende

Návrhári diktujú každý rok nové pravidlá týkajúce sa usporiadania interiérov a ponúkajú originálne a nezabudnuteľné dekoratívne predmety.

Samozrejme, starí dobrí klasici nikdy nevyjdú z módy a nebudeme si vynucovať náš názor, ale treba venovať pozornosť 16 veciam z dnešného materiálu.

1. Tabuľka dizajnérov

Dizajnový stôl v priemyselnom štýle.

Unikátny dizajnový stôl v priemyselnom štýle, vyrobený z betónu, bude veľkolepým detailom moderného interiéru.

2. stojan na bicykle

Interiérový stojan na bicykel.

V modernom svete môže byť bicykel nielen dopravným prostriedkom, ale aj ozdobou bytu. Na tento účel je potrebné nájsť vhodný stojan. Redaktori odporúčajú venovať pozornosť neštandardnej verzii dreva, ktorá pomôže nielen opraviť vozidlo, ale aj zónovať obytný priestor.

3. Auto

Auto v interiéri.

Hlavným vrcholom tohto moderného interiéru sa stalo brilantné modré auto. Takéto neštandardné riešenie je stelesnením snov každého človeka.

4. Predsedajúci

Futuristické stoličky.

Futuristické kreslo, ktorého sídlo pripomína nebezpečného hada, pripravené na útok. Samostatná pozornosť si zaslúži cieľ. Prírodná látka a ušľachtilá farba robí z tejto stoličky pohodlnú a veľmi elegantnú.

5. Konferenčný stolík

Elegantný konferenčný stolík.

Elegantný konferenčný stolík, vyrobený väčšinou z ľahkého dreva, s bočnými panelmi opláštenými látkou a celou sadou konektorov, počnúc bežným USB a končiacim AUX.

6. Drez

Umývadlo v štýle minimalizmu.

Toto umývadlo nie je také, aké sme videli v domácnostiach a obchodoch. Minimalistický dizajn, použitie takého luxusného materiálu, ako je sklo a mramor, ho robia skutočne veľkolepým. Okrem toho obdivuje spôsob upevnenia umývadla: sklenenú misku, ako keby bola murovaná v zavesenej kocke mramoru.

7. Polica

Polička skateboardov.

Originálna polica na knihy alebo topánky vyrobené zo skateboardu bude skvelým doplnkom do bytu pre mladých. Za zmienku stojí, že ak ste sa kedysi takémuto druhu dopravy páčili a máte nejaké zbytočné skateboardy, môžete skúsiť vyrobiť si poličku vlastnými rukami.

8. Kreslo

Dizajnová stolička.

Pozrime sa bližšie na túto stoličku a všimnete si, že jej obrysy vyzerajú ako zakrivené ženské chrbát a sedadlo vyzerá presne ako šnurovanie korzetu. Podľa nášho názoru produkt vyzerá originálne a nevyzerá ako klasická verzia sedadiel.

9. Grand piano

Futuristické červené klavír.

A opäť neobvyklý druh známej veci. Tentoraz sa jedná o klavír. Všetci sme zvyknutí spájať túto vec so zrelosťou, eleganciou a klasikou vo všetkých jej prejavoch. Niet divu, že táto červená kópia s futuristickým dizajnom sa stala skutočným zlomom vo vzore.

Poznámka: Vynálezcom klavíra bol dvorný majster Bartolomeo Cristofori z Talianska. Táto udalosť sa stala v roku 1709. Nový nástroj bol vytvorený ako existujúci cembalo, ale s inou úrovňou hlasitosti. Počas 19. storočia bol nástroj transformovaný a vylepšený, jeho vzhľad sa však drasticky nezmenil.

10. Ekologická polica

Ekologická polica.

Moderní dizajnéri čerpajú inšpiráciu z prírody a sú jednoducho posadnutí ekologickým štýlom. Živým príkladom je táto drevená, nerovná polica zdobená miniatúrnymi stromovými figúrkami.

11. Pohovka transformátora

Pohovka, ktorá sa dá zmeniť podľa vlastného uváženia.

Transformácia nábytku už dokázala svojou multifunkčnosťou upútať pozornosť moderného spotrebiteľa. Táto svetlá pohovka na šalát nie je výnimkou. Skladá sa zo skupiny blokov, ktoré je možné podľa vlastného uváženia zdvíhať a otáčať.

12. Stolička

Stolička, akordeón.

Moderná stolička, podobná harmonike, je vyrobená z hustého, ale flexibilného materiálu, ktorý sa môže pohybovať po tele osoby, ktorá na nej sedí, dokonale zapadá do interiéru moderného bytu, kancelárie alebo baru.

13. Schody

Rebrík s kopcom.

Schodisko by malo byť nielen pohodlné, ale aj zábavné - určite dizajnéri, ktorí toto umelecké dielo vytvorili. Zakrivené schodisko je vyrobené z ľahkého dreva a je doplnené šmýkačkou určenou pre tých, ktorí nechcú chodiť po schodoch.

14. Hrudník

Svetlý dizajnérsky hrudník.

Ako by mal vyzerať moderný komoda? Áno, nech sa vám páči, pokiaľ je jasná a nezvyčajná. Napríklad, ako na fotografii vyššie. Daný príklad má úzku nízku konštrukciu a vložky zo zeleného skla.

15. Svetlo

Lúč svetla.

Táto moderná lampa sa nazýva „lúč svetla“ a to všetko vďaka žltej poličke, ktorá je súčasťou tohto produktu. Police má flexibilný dizajn, ktorý vám umožňuje namontovať ju rôznymi spôsobmi v závislosti od umiestnenia samotnej žiarovky.

16. Pohovka cloud

Pohovka v podobe mraku.

Dizajnová pohovka, ktorá nielenže vyzerá ako oblak, ale aj tak sa cíti. Vysoko kvalitné materiály umožnili, aby bol taký hebký a príjemný na dotyk, že sa z neho nechcete vstávať.

Pin
Send
Share
Send
Send