Užitočné nápady

15 netriviálnych nápadov na toaletný dizajn bez nudných dlaždíc a plastov

Pin
Send
Share
Send
Send


Mohlo by sa zdať, že by mohlo byť viac nudných záchodov.

Miestnosť je malá, špeciálne dekor pre neho nemôže nájsť.

Moderní návrhári s podobnými tvrdeniami však zásadne nesúhlasia.

V tomto materiáli zhromaždených 15 možností pre návrh toalety, ktorá jednoducho nemôže páčiť.

1. Dekoratívne platne

Dosky na stenách.

Súhlasím, taniere - to je to posledné, čo očakávate v interiéri toalety. Sú však také neočakávané podrobnosti, že sa vytvárajú jedinečné priestory. Živý príklad tohto - táto kúpeľňa v ukľudňujúcich farbách s množstvom dekoratívnych dosiek visiacich nad toaletou.

2. Mozaika

Svetlá mozaika zdobiaca časť steny.

Vrcholom tejto snehobielej toalety bola mozaika malých svetlých dlaždíc, ktoré zdobia časť steny za toaletou. Je potrebné poznamenať, že takýto projekt bude môcť realizovať každý majiteľ jednofarebnej kúpeľne, aby sa tento víkend doslova pretvoril.

3. Mapa sveta

Mapa sveta na stenách toalety.

Ak ste prešli polovicu svetla alebo ste o tom len snívali, tento dizajn je pre vás! A to všetko preto, že steny tohto záchodu sú omietnuté nástennou maľbou zobrazujúcou mapu sveta. Kto vie, možno práve v tomto „rohu premýšľania“ sa objaví poznanie toho, kde skutočne chcete byť.

4. Patchwork

Dizajn kúpeľne v mozaikovom štýle.

Stalo sa vo vašom živote, že po dokončení dokončovania miestnosti ste pochopili, že nemáte dostatok materiálu a že obchod už nemá tieň, ktorý potrebujete? Určite sa stalo niečo podobné tomu, kto vynašiel smer mozaiky. Možno to podnietilo myšlienku použiť materiály rôznych farieb a tvarov. Pri pohľade na dlaždice, ktoré zdobia steny tejto kúpeľne, vidíme, že napriek rôznym farbám a výtlačkom vyzerá interiér jasne, dynamicky a harmonicky.

Noviny na stenách.

Na tomto záchode je vždy čo čítať, pretože jeho steny sú zdobené tapetou s týmito novinkami. Ďalším neobvyklým detailom tohto priestoru bola hrubá drevená škatuľka naplnená toaletnými kotúčmi. Podľa nášho názoru ide o prípad, keď sa praktický detail stal ozdobou interiéru.

6. Alternatívne materiály

Kúpeľňa s tehlovými stenami.

Kto povedal, že steny toalety musia byť obložené keramickými dlaždicami. Pred čitateľmi je vynikajúci príklad použitia dekoratívnych sadrových tehál na zdobenie stien kúpeľne. Dizajn v tomto štýle vyzerá stručne, štýlovo a trochu brutálne.

7. Edenova záhrada

Elegantný interiér toalety.

Pri pohľade na interiér tejto kúpeľne sa jazyk neobracia na to, aby sa nazývalo WC alebo WC, pretože miestnosť vyzerá skôr ako rajská záhrada. Základnú náladu tohto priestoru určuje úprava: fotopapier s obrázkom magickej krajiny, ktorá plynulo prechádza od stien k stropu, a mramorové dlaždice na podlahe. Poslednými dotykmi boli zlaté kovania, zrkadlo v elegantnom ráme a moderná toaleta.

Zaujímavý fakt: sanitárne zariadenie, ktoré nazývame záchodom, má bohatú a pomerne zaujímavú históriu, počas ktorej sa jeho vzhľad výrazne zmenil. Prvýkrát sa v Číne v 1. storočí pred naším letopočtom objavilo niečo ako toaletná misa. V roku 1596 si Sir John Harington vynašiel toaletu s cisternou pre anglickú kráľovnú, ktorá sa nazýva Ajax. Najaktívnejšia premena toaletnej misy sa začala v roku 1777 a pokračuje dodnes.

8. Perspektíva

Nástenné maľby s perspektívou.

Tí, ktorí sa cítia nepohodlne v malých uzavretých priestoroch, by sa mali pozrieť na fotografiu s perspektívou. S ich pomocou môžete „vymazať“ steny a vytvoriť ilúziu nekonečného priestoru.

9. Obrazy

Obrazy na stenách toalety.

Všetci sme boli zvyknutí vidieť obrázky v obývacích izbách a na chodbách, ale vidieť obrázky na záchode - vzácnosť. Neveďte sa však do prísneho rámca konvencií a ak sa vám tento nápad páči, môžete ozdobiť steny vašej kúpeľne malbami a plagátmi v lakonických rámoch. Táto výzdoba prinesie malú dynamiku do interiéru malého priestoru.

10. Lišty

Výzdobou sú svetlé lišty.

Malý, ale veľmi svetlý priestor, ktorý bol vytvorený pomocou ozdobných líšt natretých v kyslých odtieňoch. Interiér tejto kúpeľne je dobrým príkladom toho, ako zmeniť nudnú malú miestnosť za cent a bez energie.

11. Ekodizajn

Ekologický dizajn skrine.

Fantastická toaleta, ktorej steny sú zdobené vždyzelenými fytopanels s kvetmi, určite osloví všetkých milovníkov prírody, ako aj tých, ktorí snívajú o vlastnom dome, ale musia bývať vo výškovej budove.

12. Moderný štýl

WC v modernom štýle.

Väčšina kúpeľní v našej krajine má rovnaký typ a dosť nudný dizajn. Redaktori veria, že tento trend je čas zmeniť. Navyše nie je ťažké urobiť malý priestor zaujímavým. Stačí vytvoriť kontrastnú prízvukovú stenu, vyzdvihnúť zaujímavý koncepčný nápad pre podlahu alebo strop, pridať svetlo a užiť si výsledok.

13. Pixely

Zmiešané dlaždice.

Použitie kontrastných dlaždíc rovnakého tvaru je pravdepodobne najjednoduchší spôsob, ako vytvoriť originálny dizajn bez väčších problémov. Len sa pozrite, ako prekrásny je nerovný prechod tmavej šesťuholníkovej dlaždice na svetlo.

14. Klasický štýl

WC v klasickom štýle.

Klasický štýl v interiéri, kde sa neočakáva. Dohodnite sa zriedka, keď uvidíte toaletu, štylizovanú ako obývacia izba. Takýto dizajn sa však uskutočňuje.

15. Maľovanie

Svetlé nástenné maľby.

Ľudia, ktorí nemajú talent, môžu samostatne vytvoriť svoju kúpeľňu jedinečnou. Vyzbrojte sa farbami, štetcami, uvoľnite sa fantázii a nakreslite na steny inšpiratívne príbehy.

Video bonus:

Pin
Send
Share
Send
Send