Užitočné nápady

Jasné a odvážne nápady na dizajn toalety, ktoré sa dajú ľahko implementovať aj na 1 meter štvorcový

Pin
Send
Share
Send
Send


Spravidla je úzka a malá toaleta veľká väčšina bytov, a preto problém zdobenia tak malej miestnosti tlačí mnohých do rohu.

Existuje však veľa originálnych nápadov na dizajn, ktoré pomôžu nielen vyrovnať sa s touto náročnou úlohou, ale tiež ukážu zaujímavé riešenia pre racionálnejšie využitie dostupného priestoru. Na konci článku na vás čaká pikantný bonus - môžete si byť istí, že vytvorením fantastického a originálneho interiéru vytvoríte aj toaletu.

Pôvodný dizajn úzkej toalety.

Takže sa rozhodnete vykonať opravy na malom záchode. Je potrebné začať s dôkladnou analýzou toho, čo by sa nakoniec malo dostať a v akom štýle dizajnu. Spočiatku premýšľajte o všetkých komunikačných a inžinierskych spojeniach, zrazu sa rozhodnete nainštalovať ďalšie domáce spotrebiče alebo umývadlo. Ak chcete ozdobiť dekoračnými predmetmi, je lepšie zvoliť panel, obrazy alebo malé kvetináče.

Používajte vodovodné batérie kompaktnej veľkosti.

Pre tak malú veľkosť miestnosti sa pokúste nájsť optimálne ergonomický spôsob umiestnenia vodovodnej skrinky, preto je lepšie kúpiť potrebné predmety malých rozmerov. S týmto riešením nestratíte nič z funkčnosti a veľa získate tým, že uvoľníte miesto.

Štýlový dizajn malej kúpeľne.

Nasledujúcich niekoľko tipov a zaujímavých nápadov vám pomôže zistiť, ako sa dá malá kúpeľňa nielen obnoviť, ale aj vyrobiť štýlovo a prakticky.

Svetlé dekorácie toalety 1 meter štvorcový.

Ak je vaša toaleta veľmi malá, to samozrejme zužuje možnosť inštalovať ďalšie inštalatérske práce a nábytok. Ale zariadiť v modernom štýle a vizuálne zväčšiť jeho oblasť, so správnym výberom farieb, najmä položených dlaždíc alebo 3D tapety, bude úspešná.

Malá toaleta v takej farebnej schéme nie je vôbec žiaduca.

Kontrast jasný a monotónny vytvorí jedinečný štýl.

Po prvé, poďme zistiť, čo sa nedá urobiť, aby sme predišli chybám a poskytli zaujímavú možnosť, ktorú možno vidieť v časopise alebo na televíznej obrazovke. V žiadnom prípade nepoužívajte tmavé alebo pochmúrne tóny na všetkých stenách, navyše taký interiér sa rýchlo stane nudným, je stále schopný vizuálne absorbovať priestor.

Ak máte radi povrchovú úpravu, naneste ho iba na jednu stenu alebo vytvorte panel.

Kontrastná poznámka v rozumných medziach vždy oživí interiér.

Skvelá voľba - keď je iba jeden povrch jasne orámovaný.

Je nežiaduce vyrábať všetky steny textúrami alebo masívnymi reliéfnymi materiálmi, je lepšie imitovať, najlepšie na jednej strane alebo usporiadať panel.

Ak ste fanúšikom jasných a kontrastných farieb - žiadny problém, môžete si jednu stenu vytvoriť v obľúbenej farbe.

Tieto neobvyklé tapety pomôžu vizuálne zväčšiť plochu toalety.

Tieto tapety - vždy výherná možnosť pre malé priestory.

Šikmé dlaždice môžu „rozpúšťať“ steny.

Táto možnosť umiestnenia textúrovanej omietky pomôže vizuálne zväčšiť miestnosť.

Experimentujte s perspektívnou čiarou - prilepte fotografickú tapetu s 3D efektom, položte dlaždicu pod uhlom a správne umiestnite vodorovné čiary textúrovanej omietky, čo vám umožní „otvoriť“ steny a pozrieť sa do diaľky.

Svetlé kontrastné predné dvere skrinky organicky rozšíria vašu toaletu.

Originálny dizajn pomôže vizuálne zväčšiť miestnosť.

Tento farebný rozsah a rozloženie prúžkov má veľmi organický vzhľad.

Môžete kombinovať vertikálne a horizontálne čiary a striedať široké svetlé pruhy s úzkymi tmavými pruhmi. Táto technika dodá dynamiku a pomôže zázračné rozšírenie kúpeľne. Ozdobte zadnú časť steny vodorovným panelom kontrastnej farby alebo svetlých políc a môžete tiež použiť dvere vstavaných skríň.

Zrkadlo v malej miestnosti môže „vymazať“ hranicu.

Elegantná kombinácia farby a lesku.

Skúste zavesiť na jednu stenu veľké zrkadlo alebo ho ozdobte lesklým povrchom a pozrite sa, aká väčšia bude vaša toaleta. Hlavná vec nie je preháňať, nerobiť zrkadlovú chodbu.

Ak chcete navrhnúť svetlú zadnú stenu, je lepšie zvoliť dlaždicu zdobenú v štýle patchwork.

Pri navrhovaní toalety by sa mal klásť hlavný dôraz.

Nebojte sa experimentovať. Ozdobte časť steny jasnými dizajnovými dlaždicami alebo iba kontrastným jasným pruhom, je lepšie zamerať sa na zadnú stenu. Tento trik pomôže odvrátiť pozornosť od malej veľkosti miestnosti.

Vytvorte originálne osvetlenie a vaša toaleta bude žiariť novými farbami.

Zamerajte sa na zadnú stenu s osvetlením.

Takéto originálne nižšie svetlo pomôže vytvoriť pohodlie a zdôrazniť štýl.

Správne osvetlenie dokáže tiež zázraky! Mnoho ľudí robí veľkú chybu aj s nádherným a štýlovým dizajnom, pretože si myslia, že na osvetlenie tejto malej miestnosti bude stačiť jednoduchá žiarovka s nízkou spotrebou energie. Toto rozhodnutie však neguje vaše úsilie o vytvorenie organického interiéru. Koniec koncov, všetok nákladný povrchový materiál a dobre zvolená farebná schéma budú vyzerať vyblednuté a nepredstaviteľné. Skúste použiť osvetlenie na zvýšenie pohodlia a vytvorenie ďalšej ilúzie priestoru a originality.

prémia

Kreatívny dizajn toaliet - všetko je pripravené na zostup!

Pre fanúšikov vtipov!

Ak to priestor dovoľuje, je možné interiér vyzdobiť originálnym spôsobom.

Pikantná dekorácia toaletného papiera.

Nie minútu bez hudby a nástrojov!

A samozrejme sľúbený bonus. Existuje niekoľko originálov, ktoré dokážu vytvoriť niečo očarujúce aj v toalete. Samozrejme, nie veľa z nich sa rozhodne stelesniť také „klzké“ majstrovské diela a také provokatívne nápady na dizajn interiéru toalety, ale bude vyzerať veľmi zaujímavo.

Pin
Send
Share
Send
Send