Užitočné nápady

17 výnimočných úložných systémov, ktoré jednoducho a krásne dajú veci do poriadku

Pin
Send
Share
Send
Send


17 výnimočných úložných systémov, ktoré jednoducho a krásne dajú veci do poriadku

Možno, že každá hostiteľka pozná situáciu, keď je okolo domu roztrúsených veľa malých vecí, ktoré sa jednoducho nedajú zariadiť.

Existuje však východisko. Stačí si vybrať správne úložné systémy.

Týchto 17 možností ľahko a krásne usporiada veci do vecí.

1. Vešiak na šperky

Organizér na dekorácie.

Z malých obručiek a farebných nití môžete vyrobiť úžasné vešiaky na náušnice, náramky a prívesky. Taký fantastický organizátor, podobne ako zložitý pavučina, môžete bezpečne vysielať na stenu alebo hrdo nasadiť komodu ako dekoráciu.

2. asketické police

Veľký stojan na topánky.

Ak ste šťastným majiteľom obuvi alebo máte veľkú rodinu, je lepšie byť múdry a snažiť sa strčiť obuv do skrinky. Ale mať na chodbe ležérne topánky nie je možné. Domnievame sa, že vysoké stručné regály pomôžu vyriešiť problém s topánkami. Opatrne si naň položte všetky svoje topánky a nezabudnite v nej udržiavať poriadok.

3. Závesný stojan

Závesný stojan na korenie.

Korenie sa pohodlne skladuje v špeciálnych nádobách na jednom mieste. Najjednoduchší závesný drôtený stojan vám pomôže usporiadať perfektné skladovacie podmienky pre vaše obľúbené korenie. Môžete ho upevniť na vnútornej strane jednej z horných skriniek.

4. Územné členenie

Územný box.

Zásuvky v kuchyni často vyzerajú ako plášť explodujúci vo vnútri. A to všetko preto, že sa tam veci pripočítavajú náhodne, bez akéhokoľvek systému. Územné pásmo pomocou malých plastových košov pomôže obnoviť poriadok v takýchto škatuliach.

5. Organizér pre skrutky a pomôcky

Odkladacie skrutky, skrutky a matice.

Ak sa skrutky, pomôcky, skrutky, skrutky a iné drobné veci nestratia, uložte ich do samostatných pohárov. Pre väčšie pohodlie a šetrenie miesta je možné nádoby pripevniť pod jednu z políc v dielni.

Board-pegbord.

Pegboard je takmer univerzálny systém na ukladanie najrôznejších vecí. V tomto prípade sa na uloženie obruče a iných nástrojov na vyšívanie použila malá pegboard.

7. Stojan na úrad

Stojan na písacie potreby.

Je ťažké uveriť, že tento svetlý organizér je vyrobený z obyčajných plechoviek pokrytých látkou. Podľa nášho názoru je urobiť takú maličkosť, ktorú môže každý, a jej užitočnosť je jednoducho zrejmá.

8. Zásobník na časopisy

Kartónový stojan na časopisy.

Jednoduchý a zároveň veľmi praktický stojan na notebooky a časopisy, ktoré sa dajú ľahko vyrobiť z nepotrebných kartónových krabíc. Tento stojan vám umožní usporiadať úložisko na pracovisku, kde nie sú žiadne posuvné skrinky.

9. Ekonomickí organizátori

Využívanie ekonomických organizátorov.

Ak ste v železiarstve, nezabudnite si kúpiť pár bežných organizátorov tkanín alebo utierok. Následne môžu byť prispôsobené na ukladanie rôznych vecí: korenie, detské hračky, topánky, šatky, ponožky atď.

10. Stojan na náradie

Viacúrovňový stojan na náradie.

Jednoduchý a zároveň veľmi funkčný viacúrovňový stojan na ručné náradie, ktoré môže vyrobiť ktorýkoľvek človek z dosiek DVP a drevených kolíkov.

11. Nádoby na kozmetiku

Skladovanie dekoratívnej kozmetiky.

Malé priehľadné plastové obaly pomôžu vyčistiť kozmetiku a zorganizovať krásny systém na ich skladovanie. Takéto kontajnery si môžete kúpiť doslova za cent na čínskych webových stránkach alebo v železiarstve.

12. Drôtené police

Police vyrobené z drôtu.

A opäť lacné gizmy ich železiarstva. Tentoraz hovoríme o drôtených policiach. Priskrutkujte ich k vnútorným dverám, vnútorným častiam skriniek a použite ich na ukladanie tašiek, doplnkov, časopisov alebo hračiek.

13. Vedro

Vybavenie kúpeľne v vedre.

Tento vedro namontované na stene je veľmi originálny a pekný spôsob ukladania kúpeľňových doplnkov. Pre väčšiu príťažlivosť ozdobte vedro farbou alebo samolepiacim papierom.

14. Pozastavené skladovanie

Závesný skladovací systém v garáži.

Zaskrutkujte dve lamely s háčikmi na voľnú stenu garáže alebo prístrešok, aby ste na ne pripevnili všetko, čo sa na nich dá zavesiť. Takýto úložný systém obnoví poriadok a uvoľní podlahu.

15. Polica na obuv

Jednoduchá polica na obuv.

Na vytvorenie poličky na obuv použite jednu z najbežnejších drevených paliet. Je potrebné poznamenať, že napriek jednoduchosti tohto nápadu, police z palety vyzerá veľmi štýlovo a je schopná zapadnúť do interiéru každej haly.

16. Závesné systémy

Závesné systémy do kúpeľne.

Tu sú dva príklady zavesenia úložných systémov v kúpeľni. V prvom prípade sa použil lacný drôtený kôš vhodný na skladovanie malých fliaš kozmetiky, kefiek na vlasy a dekoratívnej kozmetiky. V druhom - široká doska, na ktorú pomocou kovových svoriek pripevnené malé sklenené nádoby naplnené rôznymi maličkosťami.

17. Štýlové police

Štýlové police zásuviek.

Ak máte nepotrebný nábytok so zásuvkovými skrinkami, nevyhadzujte ho úplne. Vyberte boxy, nakrájajte ich a maľujte v jemných pastelových odtieňoch. Výsledný produkt je namontovaný na stene v kúpeľni. Nové police nielen vytvoria úložný priestor, ale tiež ozdobia interiér.

Video bonus:

Pin
Send
Share
Send
Send