Užitočné nápady

Skryté črty detského prášku, po jeho zistení, chcú ihneď ísť za ňou do obchodu

Pin
Send
Share
Send
Send


Detský prášok sa spravidla používa striktne na určený účel, t. J. Pre deti.

Táto látka má však obrovské skryté schopnosti. Môže sa používať nielen pre deti, ale aj v každodennom živote. A ako presne - ďalej v recenzii.

1. Depilácia

Žiadosť o depiláciu.

Počas depilácie použite prášok na zníženie bolesti. Jednoducho rozotrite malé množstvo prášku na plochu, ktorá bude dostupná, aby ste ochránili pokožku pred poškodením a mikrotraumami.

2. Dlhé mihalnice

Predĺžte mihalnice.

Pomocou plochej kefy naneste malé množstvo detského prášku na mihalnice a potom ich natrite pomocou maskary. Táto technika spôsobí, že riasy budú vizuálne dlhšie a objemnejšie.

3. Gumové rukavice

Pohodlné rukavice z gumy.

Pred nasadením gumových rukavíc posypte ruky detským práškom. Prášok absorbuje vlhkosť a robí rukavice pri nosení omnoho pohodlnejšie.

4. Cibuľoviny kvetov

Ochrana žiaroviek.

Aby ste zabránili hnilobe kvetinových cibúľ z nadmernej vlhkosti, upravte ich pred vysadením detského prášku.

5. Prechádzka na pláž

Ochrana chodidiel pred pieskom.

Na ochranu chodidiel pred pieskom používajte detský prášok. Prášok bude absorbovať vlhkosť a piesok sa nebude držať na nohách.

6. Ťažké plachty

Hrubé plachty.

Po nažehlení rozložte plachty malým množstvom detského prášku. Tak sa stanú hustejšie a odpudzujú vlhkosť.

7. Mastné škvrny

Odstráňte mastné škvrny.

Detský bikarbonátový prášok sa vyrovná s čerstvou mastnou škvrnou na odevoch alebo nábytku. Kontaminovanú oblasť jednoducho posypte práškom, nechajte pôsobiť päť minút a potom ju umyte ako zvyčajne.

8. Suchý šampón

Alternatíva k suchému šampónu.

Detský prášok sa dá použiť ako alternatíva k suchému šampónu. Stačí ho aplikovať na vlasové korienky a dobre sa rozčesať. Prášok pohltí prebytočný mazu, vráti objem vlasov a upraví vzhľad.

9. Čerstvosť obuvi

Osviežte tenisky.

Nalejte trochu detského prášku do bežeckých topánok a nechajte pôsobiť 5-6 hodín na chladnom mieste. Prášok absorbuje pot a súčasne zvyšky nepríjemných zápachov.

10. Uzly

Rozmotajte reťaz.

Nie každý uzol na reťazi sa dá zviazať sám o sebe, ale s práškom ho môžete urobiť rýchlejšie. Jednoducho naneste malé množstvo detského prášku na problémovú oblasť a jemne uvoľnite uzol ihlou.

11. Biele košele

Žehliace biele košele.

Prachový golier, manžety a podpazušia zaprášite detským práškom a potom žehlite. Tým sa tkanina utesní, zvýši sa jej odolnosť voči špine a chráni sa pred výskytom žltých škvŕn.

12. Skinny džínsy

Natiahnite pevné džínsy.

Ťahanie za pevné rifle je skutočný problém, najmä pokiaľ ide o leto. Telo sa okamžite potí a materiál prakticky nekĺzne po nohách. Na zmiernenie problému pomôže detský prášok. Libra prášok na nohy tak, že absorbuje vlhkosť a až potom nosiť džínsy.

13. Po podráždení holením

Po holení odstráňte podráždenie.

Detský prášok možno použiť namiesto holenia po holení. Prášok zjemňuje pokožku a pomáha vyrovnať sa s podráždením.

14. Mravce

Ochrana mravcov.

Detský prášok je skvelý repelent. Preto, ak vás mravce obťažujú v prírode, posypte okraje podstielky detským práškom. To odradí hmyz a obíde vás.

15. Psia vlna

Suchý šampón pre psov.

Detský prášok môže úspešne nahradiť drahý suchý šampón. Jednoducho naneste prášok na kožušinu vášho domáceho maznáčika, počkajte pár minút a opatrne ho očistite.

Video bonus:

Pin
Send
Share
Send
Send