Užitočné nápady

16 nápadov na výzdobu interiéru, na realizáciu ktorých potrebujete iba malú predstavivosť a zručnosť

Naše apartmány nás niekedy ovplyvňujú neočakávanými spôsobmi. Vedci zistili, že abstraktné myslenie je lepšie pre ľudí v miestnostiach s vysokými stropmi a majitelia domácich rastlín častejšie pomáhajú druhým. Nemali sme čas na vykonanie vlastného prieskumu, sme si však istí: veci z tejto zbierky zmenia byt a jeho obyvateľov k lepšiemu.

Zhromaždili sme 16 položiek interiéru do atmosféry, vďaka ktorým bude vaša izba jedinečná. Väčšina z nich sa dá urobiť ručne v jeden voľný večer.

1. Kĺzavé párenie

Hrubá priadza je elegantný a útulný interiérový detail, je tiež veľmi teplá a príjemná na dotyk. A čo je najdôležitejšie - je ľahké ho zviazať vlastnými rukami, to znamená, doslova rukami, a nie pomocou pletacích ihiel.

2. Ručne maľovaná stena

Sny o cestovaní do výšok v takej spálni sú zaručené. Zároveň nemusíte byť schopní kresliť, aby ste túto horskú krajinu replikovali doma.

3. Lampa z drevených tyčiniek

Kto povedal, že dizajnová lampa je drahá? Môžete si vyrobiť lacné nočné svetlo vlastnými rukami - stačí len trochu fantázie a stačí drevené paličky.

4. Otvorte vešiak na šaty

Prečo skrývať v šatníku svetlé šaty? Nechajte ju vyzdobiť izbu a domáce drevené vešiak pridá do interiéru kúzla vidieckeho domu.

5. Asymetrické police

Tento stojan je zostavený z úložných boxov spojených s kancelárskymi sponami a jemné pastelové farby mu dodávajú zvláštne kúzlo. Chcete aktualizovať interiér? Stačí vymeniť časti.

6. Kvety nad posteľou

Jemné dekorácie pre hlavu postele sa dajú ľahko vyrobiť z umelých kvetov. Na obyčajnej tapete vyzerá veľmi štýlovo a vhodne.

7. "Honeycomb" na stene

Zručne vybrané farby plus štýlové police - šesťuholníky - a je pripravená veľkolepá stena.

8. Ročník regály

Po opravách neponáhľajte vyhodiť staré rámy okien. Z drevených rámov a sietí proti komárom, ktoré sa stali zbytočnými, môžete urobiť taký elegantný retroshellage.

9. Obrázky na obruči

Čo robiť, ak vášeň pre vyšívanie prešla a zbytočné obruče a ležiace v skrini? Môžete ich vložiť do podnikania vložením kúskov látky s krásnou potlačou dovnútra a zavesením na stenu.

10. Svetlá stolná lampa

Ďalšie použitie zvyškov svetlej látky: môžu byť použité na ozdobenie starej lampy za 10 minút.

11. Stolička s pleteným čalúnením

Čalúnenie stoličky alebo stoličky môžete aktualizovať pomocou starého sveter a ozdobiť kvetináč zvyškom materiálu.

12. Veci v orientálnom štýle

Skontrolujte si svoje koše: možno najzábavnejšia lampa alebo príliš svetlý vankúš, ktorý ste kedysi priniesli ako suvenír, bude vyzerať ako skvelý doplnok do interiéru. A ak sa nenájde nič, môžete si vytvoriť orientálnu chuť vlastnými rukami.

13. Viacfarebné police

Na tieto police chcem dať všetky svoje obľúbené veci: ceny, suveníry alebo zbierka superhrdinov drahá do môjho srdca. Súčasne farebné škvrny na stene nevyzerajú z miesta kvôli harmonickej kombinácii odtieňov.

14. Dúhové závesy

Máte okná otočené na sever? Nezáleží na tom - slnečné nálady si môžete vytvoriť vlastnými rukami pomocou ľahkých dúhových závesov.

15. Posteľná bielizeň

Okrasné rastliny sa určite rozveselia a pitie kávy pri takomto stole je dvojnásobne príjemné. Hrniec s rastlinami sa dá ľahko odstrániť a nahradiť niečím praktickejším, napríklad fľašou nápojov, ak čakáte na skupinu priateľov.

16. Kvetinové vázy žiaroviek

Z vyhorenej žiarovky získate kompaktnú vázu alebo kvetináč. Niektoré z týchto vázy - a miestnosť bude vyzerať ako leto, dokonca aj v drsnej zime.

Chcel som aktualizovať známu atmosféru? Ktorej položke z našej kolekcie sa najviac páčilo?