Užitočné nápady

Triky, ktoré pomôžu vyčistiť dom a položiť všetko na police

Pin
Send
Share
Send
Send


Aby ste sa vyhli zámene v dome, musíte umiestniť každú vec na svoje miesto ihneď po tom, ako sa stalo.

Najprv musíte samozrejme priniesť miestnosť a všetky veci v nej do tohto stavu „poriadku“.

Ako to urobiť lepšie, aby všetko, čo doslova leží na policiach, bolo v tomto prehľade.

1. Skladovanie obalov

Krabica s plastovými vreckami.

Aby ste udržali plastové vrecká po ruke a aby ste nezaberali miesto na parapete alebo v zásuvke, uložte ich do kartónovej škatule pripevnenej na vonkajšej strane dvierok akejkoľvek kuchynskej skrinky. Mimochodom, papierové utierky sa môžu skladovať rovnakým spôsobom.

2. Objednajte si v chladničke

Skladovanie potravín v chladničke.

Ušetrite priestor a vyčistite chladničku. Pomôžete tak lacným plastovým nádobám. S ich pomocou môžu byť produkty triedené, rozdelené do skupín a kontrolované zásoby potravín. Okrem toho môžu byť tieto kontajnery označené nálepkami, ktoré vám pomôžu ľahko nájsť ten správny produkt a predovšetkým vám pripomenú, aké jedlo jesť.

3. Pomenované kontajnery

Pomenované nádoby vo vani.

V rodinnej kúpeľni sa hygienické výrobky môžu skladovať v samostatných plastových obaloch. Tento trik skryje vaše osobné hygienické potreby a naučí domácnosti, aby svoje prostriedky vždy zavádzali.

4. Stylingové nástroje

Úložný priestor a sušiče vlasov.

Na stojane na fľašu vína môžete uložiť kulmu, sušič vlasov, elektrický holiaci strojček, kliešte a niektoré ďalšie veci. Tento stojan je najlepšie umiestniť na nočný stolík v zrkadle alebo na práčku.

Skladovacie metly, lopatky a mopy.

Najbežnejšie ekonomické háčiky pomôžu priniesť poriadok do skrinky alebo špajze. Stačí zavesiť najjednoduchšie zábradlie pozdĺž jednej zo stien a pripevniť na neho mriežky, prachovky, mopy, dáždniky a akékoľvek iné veci, na ktoré môžete zavesiť.

6. Nabíjacia stanica

Miesto na nabíjanie modulov gadget.

Aby káble na nabíjanie miniaplikácií neboli rozmiestnené po celom byte a nenarušovali vzhľad miestnosti, spravidla nabíjajte všetky zariadenia na jednom mieste. Ak to chcete urobiť, natiahnite ju do jedného z posuvných skriniek nočnej skrinky tak, že tam prenesiete a nabijete svoje zariadenia.

7. Kôš na vankúše

Kôš na posteľnú bielizeň.

Vedľa postele umiestnite veľký prútený kôš, ktorý môžete v noci uložiť na dekoratívne vankúše a prikrývky na posteľ. Okrem toho bude tento kôš skvelou alternatívou k nočnému stolíku a bude vhodný na skladovanie rôznych vecí.

8. Organizér pre malé veci

Usporiadateľ látky pre maličkosti.

Zvyšky látky sa dajú použiť na vytvorenie pôvodného organizátora, ktorý sa dá umiestniť na jednu zo stien postele a použiť na uloženie mobilného telefónu, diaľkového ovládania, kníh a pohárov.

9. Ochrana políc v chladničke

Police potiahnuté filmom.

Kúpte si kotúčik najlacnejšej utierky a zakryte ho všetkými policami a nádobami v chladničke. Keď sa ropná utierka znečistí, bude potrebné ju vymeniť. Tento trik vždy udrží chladničku v čistote a veľmi uľahčí proces umývania.

10. Polica pri umývadle

Postavte sa blízko umývadla.

Starý a dlho používaný stojan na torty sa môže zmeniť na pohodlnú poličku na uskladnenie špongií, mydiel a čistiacich prostriedkov na riad.

11. Upevňovacie drôty

Upevňovacie drôty.

Pomocou spojiva a jedinej skrutky môžete všetky vodiče pripevniť a pripevniť k jednej zo stien pracovnej plochy.

12. Skrinky na prístroje

Technika v skrinke.

Pokiaľ je to možné, skúste skryť použité spotrebiče zriedka v skriniach alebo zásuvkových skriniach. Napríklad môžete vopred vybaviť veľký box pre tlačiareň a skener. Takýto trik umožní ušetriť veľa miesta na stole a chrániť zariadenie pred prachom.

13. Skladovanie obalov

Nádoba na viečka.

Malá mriežka na riad zmení akýkoľvek plastový kontajner na pohodlný stojan na uloženie obalov z rôznych pohárov a nádob.

14. Skladovanie vriec

Skladovacie vrecká v skrini.

Bar pre vešiaky v skrini je možné úspešne použiť na uloženie tašiek, dáždnikov a klobúkov. Ak to chcete urobiť, zaveste na panel niekoľko ekonomických háčikov a zaveste na ne všetko, čo chcete.

15. Skladovanie hračiek v kúpeľni

Nádoby na hračky.

Pomocou najjednoduchších zábradlí, priskrutkovaných blízko vane a niekoľkých malých plastových nádob, môžete výrazne zvýšiť kapacitu malej kúpeľne. Tento skladovací systém sa dá použiť na uloženie detských hračiek, šampónov, žín a kozmetických doplnkov.

Video bonus:

16. Stlačte Organizér

Ukladajte noviny a časopisy.

Skladujte noviny, časopisy a účty vo vhodnom organizátore, ktorý môže byť vyrobený z niekoľkých plastových fliaš priskrutkovaných k malému kúsku preglejky alebo dreva.

17. Organizér na bielizeň

Skrinka na bielizeň.

S pomocou niekoľkých prúžkov kartónu je možné zásuvku rozdeliť na malé bunky a premeniť ju na funkčného a pohodlného organizéra na ukladanie spodnej bielizne, pančuchových nohavíc a ponožiek.

Video bonus:

18. Skladovanie čistiacich prostriedkov

Skladovanie čistiacich prostriedkov na dvierkach skrinky.

Najjednoduchší hadrový organizér na topánky pomôže zvýšiť kapacitu malého kúpeľa. Jednoducho odrežte malú časť a pripevnite ju na vnútornej strane dverí skrinky. Takto získate niekoľko ďalších priehradiek na uchovávanie kozmetických výrobkov, pracích prostriedkov alebo výrobkov osobnej hygieny.

19. Skladovanie hrncov a panvíc

Skladovacie panvice v kuchyni.

Umiestnenie veľkých jedál v malej kuchyni môže byť veľmi ťažké. V tejto situácii by ste mali priestor využiť na maximum. Napríklad pripevnite niekoľko háčikov na rímsu a použite ich na uloženie veľkých hrncov a panvíc.

Video bonus:

Pin
Send
Share
Send
Send