Užitočné nápady

17 roztomilých a užitočných gizmos, ktorých náklady nenarazili do vrecka

Pin
Send
Share
Send
Send


17 roztomilých a užitočných gizmos, ktorých náklady nenarazili do vrecka

Návrhári neustále vymýšľajú veci, ktoré sú navrhnuté tak, aby uľahčili náš každodenný život.

Môže to byť nálepka pre teplomer pre deti a kuchynský časovač a transformátory príborov.

Zhromaždili sme 17 roztomilých a užitočných gizmos, ktorých náklady sa nezasiahli do zákona.

1. kryt


Čiapka pohára.

Máte radi varenie čaju? Táto očarujúca čiapka s kvetinou vám ju pomôže pripraviť. Výrobok je vyrobený z mäkkého silikónu, ktorý ľahko odoláva teplotám od -40 do +260 stupňov a pohodlne padne do šálky. Veko sa okrem varenia čaju môže používať aj na ochranu nealkoholických nápojov pred zápachom chladničky.

2. Záves pre skrinku

Závesný vešiak na skrinku.

Pohodlný vešiak, ktorý sa dá umiestniť na vnútornej strane dvierok akejkoľvek kuchynskej skrinky a ktorý sa používa na ukladanie malých domácich potrieb. Podľa nášho názoru niekoľko z týchto vešiakov, ktorých cena nepresahuje 100 rubľov, umožní obnoviť poriadok v naložených kuchynských skriniach.

3. Púzdro na kefu

Puzdro na zubnú kefku.

Dole so starými okuliarmi na zubné kefky. Kvôli vlhkosti v nich sa veľmi rýchlo objaví hrozný sediment. Namiesto všeobecného skla odporúčame venovať pozornosť jednotlivým plastovým kufríkom s malými otvormi, ktoré umožňujú odparovanie vlhkosti.

Poznámka: Zubní lekári dôrazne odporúčajú uchovávať zubné kefky členov rodiny takým spôsobom, aby sa ich štetiny nedotkli. Inak celá rodina môže zdieľať chorobu, ktorú predtým znášala iba jedna z nich.

4. Nálepkový teplomer

Nálepka na meranie teploty.

Každý, kto aspoň raz zmeral teplotu dieťaťa, vie, aké bolestivé môže byť týchto päť minút. Vyriešenie problému pomôže nálepke teplomeru. Stačí ho prilepiť na čelo vášho dieťaťa a za pár minút získate presný výsledok. Jeden pásik sa môže znova použiť do 48 hodín.

5. Zariadenie na čistenie odtoku

Trubica na čistenie odtokového potrubia.

Podľa informácií sú najbežnejšou príčinou upchatia potrubia vlasy, ktoré sa hromadí v odtokovom potrubí. Riešenie tohto problému pomôže špeciálnemu zariadeniu na čistenie potrubí. Nádherné zariadenie je úzky dlhý pruh z pružného plastu s množstvom zárezov.

6. Šperkovnica

Očarujúce šperkovnica.

Očarujúci box vyrobený vo forme známeho tortu, ktorý poskytuje miesto na uloženie vašich obľúbených šperkov.

7. Nálepka z bridlice

Nálepka na bridlicu na kreslenie.

Rodičia maličkosti si často vymývajú detské umenie zo stien. Týmto problémom sa však dá predísť zakúpením niekoľkých štítkov z bridlice. Deti budú šťastne maľovať na stenách bez toho, aby ich zkazili.

8. Kuchynský časovač

Časovač vo forme myši.

Ak máte radi do kuchyne rôzne roztomilé veci, tento časovač podobný myši vás nenechá ľahostajným.

9. Príbory

Skladacie príbory.

Aby ste netrpeli jednorazovým riadom v chate alebo na kampani, mali by ste dostať podobnú súpravu skladacích opakovane použiteľných riadov. Sada pozostáva z lyžice, vidličky, čínskych paličiek a malého praktického puzdra.

10. Špirálový nôž

Špirálový mini nôž.

Malý špirálový nôž, ktorý urobí malé rezy na párkoch. Môže sa používať doma na varenie párkov v mikrovlnnej rúre alebo na varenie, ale najlepšie rezy s párkami varíme na ohni.

11. Pohár s otočným mechanizmom

Šálka ​​s automatickým miešadlom.

Technológia nestojí a nikdy neprestane udivovať, čo uľahčuje a zlepšuje ľudský život. Živým príkladom je šálka s otočným mechanizmom, vďaka ktorému nemusíte svoj nápoj po varení ani miešať.

12. Keramický nôž

Svetlý keramický nôž.

Svetlý skladací nôž z keramiky bude verným pomocníkom v kuchyni, ako aj na každej ceste. Nôž je dostatočne ostrý a odolný, čo vám umožní rezať akékoľvek výrobky a jeho kompaktné rozmery vám umožňujú vziať si ho so sebou kamkoľvek idete.

13. Známky

Známky pre súbory cookie.

Milovníci domáceho pečenia budú určite potešení, keď ako darček dostali sadu roztomilých pečiatok na pečenie. Je potrebné poznamenať, že všetky formy sa dajú ľahko zložiť a nezaberajú veľa miesta.

14. Sada nožov

Sada kuchynských nožov.

Štýlová a veľmi originálna sada nožov. Všetky sú vyrobené z vysoko kvalitného kovu a vybavené magnetickými časťami, ktoré im umožňujú zložiť sa do jedného veľkého noža.

15. Lieviky

Sada svetlých lievikov.

Sada skladacích svetlých lievikov vyrobených zo silikónu - nie je to prvá vec, ale stále užitočné v hospodárstve.

16. Jazero

Kropiaca kanvica.

Každý, kto má doma deti vo veku 3 až 5 rokov, by sa mal pozrieť na túto očarujúcu kanvu. Vďaka tejto pomoci bude pre deti nielen oveľa pohodlnejšie používať kohútik, ale aj tam, kde je to zaujímavejšie robiť.

17. Kliešte na šalát

Originálne kliešte na šalát.

Tieto originálne kliešte môžu z obyčajného zeleného šalátu urobiť skutočnú stolovú hviezdu. Ich vzhľad určite pritiahne všeobecnú pozornosť na také jednoduché jedlo na prvý pohľad.

Video bonus:

Pin
Send
Share
Send
Send