Užitočné nápady

Útulné interiéry malej obývačky, vďaka ktorej sa stane najlepším miestom v dome

Pin
Send
Share
Send
Send


V obývacej izbe prejdite pokojné rodinné večery a hlučné priateľské stretnutia. Ale nech sa stane čokoľvek v tejto miestnosti, útulná atmosféra je povinná.

Vytvorenie prostredia priaznivého pre priateľskú komunikáciu je jednoduché.

Aj keď je obývacia izba viac ako skromná. Zdieľame výber útulných interiérov malej obývačky, ktorá z nej urobí srdce domu.

1. Jemné odtiene hnedej

Interiér malej obývacej izby v hnedých odtieňoch.

Hnedá farba - výhodné pre bytové zariadenie. Ale že interiér nevyzeral nudne, zastavte výber na neštandardných odtieňoch. Napríklad na horčici.

2. Rovnako ako v siedmom nebi

Obývacia izba v pastelových farbách.

Modrošedý interiér malej obývačky nevyzerá chladne kvôli množstvu kontrastných dekoratívnych detailov. Úzka vodorovná polica, ktorá slúži ako podpora mnohých obrazov a fotografií, dáva neobvyklú situáciu.

3. Mestská džungľa

Interiér s nádychom safari.

Čistý štýl safari pre malú izbu nie je najlepšou voľbou. Ale prečo nezaviesť do interiéru niektoré prvky exotiky av ich ironickej verzii? Takže malá obývačka nebude vyzerať preťažená detailami.

4. Extravagantné ázijské motívy

Interiér je v orientálnom štýle.

Napriek existujúcemu stereotypu nemusí malá miestnosť nevyhnutne vyzerať iba v jasných farbách. Najlepším dôkazom toho je nezvyčajný interiér s orientálnymi tónmi. Takáto extravagantná obývacia izba sa pre hostí určite stane skutočným magnetom.

Obývacia izba s neobvyklým osvetlením.

Obmedzený interiér je transformovaný neštandardným dizajnom osvetlenia. Osvetľovacie zariadenia sú umiestnené nielen na strope, ale aj v regáloch. Mäkká bielo-hnedá gama vytvára príjemnú atmosféru.

6. Inšpirujúce škandinávsky štýl

Obývacia izba v škandinávskom štýle.

Škandinávsky štýl - demokratický a pohodlný. Tento interiér je optimálny pre obývaciu izbu, ktorého majiteľmi sú dynamickí ľudia, ktorí sa neboja zmeny.

7. Sila v detailoch

Dekoratívny interiér malej obývačky.

Mnoho dekoratívnych detailov sa stáva skutočnou ozdobou malej obývačky. Vzhľadom na prevahu bielej vo svojom vnútornom priestore sa nejaví stiesnené. Pohovka bohatej modrej farby sa stáva sémantickým centrom celého interiéru.

8. Primeraný luxus

Interiér je v neutrálnych farbách.

Diskrétna čierno-biela farebná schéma ožíva s kovovými a plastovými časťami, umelou kožušinou a postriekaním svetlých farieb. Výsledok je pôsobivý. Interiér vyzerá demokraticky, ale zároveň luxusne.

9. Farebný výraz

Moderný interiér obývacej izby.

Čiernobiela - jedna z najvýraznejších farieb na palete. Okrem týchto dvoch farieb obsahuje výrazné trio oranžovo-hnedú farbu. Interiér sa stáva vznešeným kvôli množstvu objektov zložitého tvaru - od dekorácie po soklové lišty.

10. Expresívne čerešňové detaily

Výrazný interiér obývacej izby.

Čiernobiely interiér sa môže javiť ako bežné riešenie pre malú obývačku. To sa však nestane, ak sa kontrastná situácia zriedi podrobnosťami bohatej čerešňovej farby. Stane sa vznešenejšou náhradou za červenú, ktorá sa tak často riedi čiernobielym gamutom.

11. S náznakom podkrovia

Interiér s detailami v podkroví.

Loftový štýl - nie je najlepšou voľbou pre interiér malej obývačky. Niektoré z jeho prvkov - tehlová stena, kovové lampy - sú však celkom prijateľné. Koniec koncov, tieto zložité textúry prehlbujú interiér.

12. Slnečná nálada

Interiér v bielych a žltých odtieňoch.

Optimistický interiér v bielej a žltej farbe zlepšuje náladu. Všetci hostia potrebujú vrelý rozhovor v dobrej nálade. V takej pozitívnej atmosfére môžu majitelia domov nájsť iba tému na konverzáciu a večer uspeje.

13. Nový pohľad na klasickú farebnú kombináciu.

Interiér je čiernobiely.

Čiernobiela, ktorá v tomto interiéri prevláda, nevyzerajú prísne. Tajomstvo spočíva v prevahe jednoduchých foriem. Textilné prvky, tj koberec a vankúše, životné prostredie úspešne oživia bez jeho preťaženia.

14. Útulný ročník

Interiér s vintage prvkami.

Vlnený koberec na podlahe a vintage kreslá z polovice minulého storočia robia interiér malej obývacej izby teplým a útulným. Moderný povrch a dekor mu dodáva potrebný význam.

15. Symfónia výtlačkov

Interiér s množstvom výtlačkov.

Nárazová stena prelepená neobvyklou tapetou dokonale ladí so závesmi. Táto kombinácia výtlačkov zbavuje šedo-hnedý interiér neutrality, vďaka čomu je individuálny.

Pin
Send
Share
Send
Send