Užitočné nápady

Ako poraziť chaos detí alebo 10 jednoduchých riešení v boji proti neporiadku

Pin
Send
Share
Send
Send


Deti sú veľmi ťažké sledovať. A ešte ťažšie s nimi neustále udržiavať poriadok. Detské hračky akoby akoby prechádzajú rôznymi časťami bytu a vôbec nechcú zostať na svojich miestach. Ak chcete zastaviť tento večný neporiadok a prinútiť dieťa, aby sa zaujímalo o čistenie, musíte k procesu pristupovať s tvorivosťou.

Originálne nápady na ukladanie detských vecí je možné robiť pomocou predmetov, ktoré už dlho ležali v skrini. S nimi sa usporiadanie vecí zmení na skutočne vzrušujúcu hru.

1. Zbierame kufre

Pohodlné a praktické. Na vytvorenie môžete použiť akékoľvek nepotrebné pole.

Deti radi hrajú s vecami dospelých. A radi si robia vlastné súkromné ​​tajomstvo. Môžete to zariadiť pomocou starého kufra alebo tašky. Môžu zanechať retro vzhľad alebo urobiť jasnejší dizajn. Výzdoba sa ľahko robí pomocou farebného papiera alebo farebných zvyškov tapiet. Malé hračky, knihy alebo akékoľvek iné veci sú na požiadanie dieťaťa dokonale umiestnené v malom kufri. A môžete ho skryť pod stôl alebo posteľ, aby ste nezasahovali. Nie je to zlé, pozrie sa na voľné miesto pri stene. V každom prípade oveľa lepšie ako hŕstka rozptýlených medveďov a markerov.

2. Kreatívne tašky a tašky

Svetlé a chladné tašky na uskladnenie hračiek.

Takéto vrecká sa môžu šiť nezávisle od akejkoľvek tkaniny. V hornej časti musíte urobiť zviazanú čipku alebo skladaciu časť. Stenám vaku môžete poskytnúť stabilný rám vyrobený z lepenky, takže improvizovaný úložný priestor si zachová požadovaný tvar a zaberie menej miesta. Na uskladnenie detského oblečenia sa dobre hodí aj akékoľvek vrece z hrubej PVC fólie. Je to transparentné, takže bude zrejmé, že leží. Pre dizajnéra je možné vyrobiť veľkú praktickú tašku okrúhleho tvaru. Rozviňte a rozložte ho, môžete zbierať časti priamo na tkanine, nie rozptyľovať po podlahe. A po zápase je všetko opäť čo najrýchlejšie.

Veľmi praktická taška na odkladanie malých častí.

3. Praktická možnosť pre malé veci.

Môžu sa použiť akékoľvek nádoby alebo plastové nádoby.

Vystúpte na malý detail z niečoho tam - dosť príjemného. Aby ste zachovali všetky škodlivé veci na mieste, môžete kováčikom dať detské poháre rôznych veľkostí alebo si kúpiť sadu plastových nádob. Všetok obsah je viditeľný a zároveň nikoho neobťažuje. Farebné čiapky alebo kreatívny dizajn pomôže dieťaťu zaujať. Môžete prilepiť postavu na kryt alebo maľovať sklo pohromade - neobmedzte let fantázie a nechajte svoje milé dieťa zúčastniť sa procesu navrhovania.

Kreatívny dizajn vlastnými rukami.

4. Používajte dvere s výhodami

Aby ste ušetrili miesto, môžete usporiadať uloženie hračiek priamo na dvere.

Vybavenie dverí na uskladnenie malých plyšových hračiek, kníh, kresliacich potrieb je celkom praktický nápad. K tomu je potrebné umiestniť panel s taškami. Môže byť vyrobený z akejkoľvek veľkosti az rôznych materiálov. Vhodná hustá tkanina alebo odolné plastové vrecká. Skladovanie sa môže vykonávať v jednej farbe alebo rozdelené do zón. Samostatné vrecká alebo malé panely budú na stene vyzerať krásne. Môžu byť zavesené nad posteľou alebo vedľa stola. Jednoduché výšivky a bežné tašky sa zázračne premenia na vtipné tváre.

Nezvyčajný dizajn, pre ktorý sú potrebné iba vlákna a ostré oko.

5. Pohodlné obláčiky s tajomstvom

Hádajte, z čoho je tento osmanský.

Pre škôlku je možné vyrobiť domáce osmanské jedlo z takmer všetkého. Uloží sa stará kovová nádrž alebo vedro, ktoré na farme už nebude užitočné, ale ešte nebolo vyhodené. Zhora je potrebné vytvoriť kryt s vešiakom. Za týmto účelom je potiahnutá látkou a vo vnútri je plnená penou. Spodná časť môže byť nalakovaná alebo potiahnutá textilom pre estetickejší vzhľad. A teraz hlavné tajomstvo - odstránením krytu môžete ukladať veci pre deti v takom multifunkčnom puzdre.

6. Sieťované police

Prístupné a pohodlné kdekoľvek v miestnosti.

Niektoré hračky si môžete schovať v palietách pripevnených na stene. Zvyčajne sa používajú na umiestnenie kvetín. Ako improvizované police sú však tiež veľmi užitočné. Je dôležité, aby dieťa jasne zistilo, že leží. To znamená, že všetko je v dohľade, ale stále to nenarušuje poriadok. Do mriežky je možné umiestniť aj ťažšie predmety, napríklad knihy.

7. Knihy priamo vo fľašiach.

Lacný organizátor na ukladanie kníh.

Akékoľvek silné plastové fľaše, ktoré ste sa už chceli zbaviť, môžu byť prospešné. Keď odrežete ich hornú alebo bočnú stranu, získate úžasnú poličku na knihy. Prepojené niekoľko kusov tvorí vhodné časti. Vylepšené police sa dajú namontovať priamo na stenu, položiť na stôl alebo podlahu. Teraz bude vždy k dispozícii akákoľvek požadovaná kniha.

8. Hračky rozdelíme na časti

Pohodlné police na uskladnenie hračiek rôznych veľkostí.

Jednoduché police pod uhlom a farebné zásuvky - kľúč k úspechu pri obnove poriadku. Urobiť taký dizajn nie je ťažké, ale výhodou bude more. Na vytváranie zásuviek sa hodí každá kapacita: od umývadiel a kvetináčov po kartónové alebo drevené debny. Je možné prispôsobiť lyžicu aj na skladovanie, aj keď je to plast pre deti, aj keď je to pravý kov. Ak je hračiek málo, bude stačiť niekoľko kusov, ale pre veľké zásoby môžete vyrobiť celú konštrukčnú konštrukciu.

9. Objednávka v kúpeľni

Takáto zavesená štruktúra ušetrí veľa miesta.

Do kúpeľne sa posiela zvyčajný ovocný kôš alebo jedlá, ktoré už nie sú potrebné v kuchyni. Po vytvorení originálnych a pohodlných sklopných políc môžete rýchlo obnoviť poriadok s hračkami na kúpanie pre deti. Už sa nestratia pod kúpeľňou alebo v práčke.

10. Hračky na hojdačke

Hračky tiež niekedy potrebujú zábavu.

Dieťaťu sa určite bude páčiť také pôvodné obydlie pre jeho mäkkých priateľov. Na závesné police s úspechom pojme všetky hračky. Simulované hojdanie sa dá ľahko nahradiť vzduchovými hojdacími sieťami. Vyzerá štýlovo a zaujímavo, a čo je najdôležitejšie, ľahko vykonáva dve funkcie: rýchle obnovenie poriadku a vhodné miesto na hranie.

Pin
Send
Share
Send
Send