Užitočné nápady

21 nápadov, ako premeniť obyčajnú škôlku na svetlý tropický raj

Pin
Send
Share
Send
Send


Mnoho ľudí by chcelo pridať do dizajnu svojho bytu letné motívy a detské izby nie sú výnimkou. Dnes budeme hovoriť o tom, ako „osviežiť“ škôlku tak, aby vyzerala ako „kúsok tropického leta“ aj v tých najnáročnejších zimných dňoch.

Vyberte si správne farby

Tropické deti nevyžadujú vždy výrazný dekor, môžu byť celkom neutrálne a pokojné. Najskôr by ste mali pochopiť, či chcete rodovo neutrálny priestor alebo chcete zdôrazniť, že toto je miesto pre chlapca alebo dievča. Ak chce niekto vytvoriť priestor pre dievča, mal by si zvoliť ružové, zlaté a krémové farby, ako aj pridať zeleň, a ak je to miesto pre chlapca, sú lepšie modré odtieňov a prírodné drevo. Ak si chcete vytvoriť rodovo neutrálny priestor, urobia to svetlé neutrálne farby a tmavšie odtiene stromu.

1. V štýle „ružového plameniaka“

Takmer všetky dievčatá milujú ružovú farbu.

Lesklá „tropická“ škôlka pre dievčatá. Stena z tropických listov, ružové pruhované textílie, plameniaky a pozlátené ozdoby.

2. A tapeta je tropická.

Tapeta a správne umiestnené akcenty.

Upokojujúci tropický priestor s atraktívnou tapetou na stene. Osobitný dôraz na skutočnosť, že ide o škôlku, dáva ružový luster a umelý kožušinový koberec.

3. A veľa zelene na stenách

Tapeta v banánovom štýle.

Veľmi zaujímavý nápad pre škôlku, v ktorej je stena vyrobená v podobe obrovských banánových listov. Všetko ostatné sa robí kontrastne v čiernej a bielej farbe.

4. Pink plameniaky tapety

Ružové plameniaky na tapetu.

Tropické tóny škôlky je možné pridať vďaka tapete s ružovými plameňmi. Zrejme tu nie sú zbytočné ružové tóny v dekorácii.

5. Živé rastliny

Živé tropické rastliny vyzerajú skvele v škôlke.

veľmi svetlý priestor.

Veľmi svetlý priestor v ružovej farbe s výtlačkami z palmových listov. Celkový dizajn miestnosti pre malé dievčatko bol vybraný v neutrálnom štýle.

7. Tropická škôlka pre chlapca

A palmy v modrých odtieňoch.

Táto tropická škôlka pre chlapca. Stena s potlačou modrej palmy, koberce s krásnym vzorom a nábytok z teplého dreva.

Potlač tropických listov

Výtlačky z tropických listov pomáhajú zdôrazňovať štýl priestoru, sú veľmi obľúbené v každej miestnosti a v skutočnosti sú „nadčasovým“ dizajnom. Preto ich možno použiť v škôlke. Najzaujímavejším spôsobom je maľovať stenu s palmovými listami v škôlke - bude to jej stredná časť a celý interiér môže byť usporiadaný okolo nej. Môže to byť tlač vo veľkom meradle, malá tlač alebo nejaký iný druh tapety a môže to byť dokonca iba náznak trópov v miestnosti (všetko ostatné sa dá robiť v neutrálnych farbách). Pokiaľ ide o ďalšie nápady, môžete na stoličky, pohovky, pohovky a vankúše a dokonca aj maľby nanášať listy. To stačí na vytvorenie celého prístupu.

8. Deti sú vždy svetlé farby a prírodné materiály.

Deti sú vždy svetlé.

Veselá tropická škôlka so stenami v listoch. Atmosféru zvýrazňuje ratanová stolička, detská postieľka, jutový koberec a neónové svetlo.

9. Biela a zelená

Listy na stene a biele akcenty.

Stena s potlačou listov, koberec z umelej kožušiny na podlahe a biela kožená pohovka, to všetko podčiarkuje množstvo prirodzeného svetla.

10. Farebný lesk

Ak rodičia sú priaznivcami pôvabu.

V tejto škôlke okamžite upútajú ružové steny s tropickou potlačou, ružové kreslo, očarujúci luster a brilantný osman.

11. Zlato na bielom

Interiér dodáva lesk zlaté vložky.

Svetlá detská izba v jasných farbách. Pruhované steny a strop, potlač tropických listov a akrylové kreslo.

12. Detská izba pre dievčatá

Všetko, čo dámy milujú.

Ružové steny, krištáľový luster, umelá kožušina a obrazy s tropickými listami idú dobre spolu.

13. Tropický lesk

Ružové, zlaté a biele sú skvelým riešením.

Lesklá tropická detská izba. Stena s dalmatínskou potlačou, ružovými textíliami, čiernym poťahom na posteľ a listy.

8. Jednoduché a vkusné.

Steny dodávajú miestnosti osobitný dotyk.

Docela jednoduchý dizajn pod trópmi. Ružová detská postieľka stojí pod stenou vymaľovanou palmovými listami s umelou hlavou plameniaka.

9. Dosť vtipné deti

Deti sú nevyhnutnosťou!

Kreatívne nástenné maľované rastlinami. Kombinuje cool s farebnou podstielkou a hračkou panda.

10. Výtlačky majú vždy svoje miesto.

Výtlačky majú vždy svoje miesto.

Štýlová škôlka so stenou s potlačou listov. Existuje niekoľko ružových doplnkov, plameniaková hlava na stene a očarujúci luster.

Tropické tóny a príslušenstvo

Nakoniec je čas doplniť obraz tropickej škôlky. V prvom rade je to ratanový a prútený nábytok (okrem toho to môže byť nielen detská postieľka, ale aj stoličky, stoličky, lavičky a ďalšie veci), ktoré okamžite vyvolávajú pocit relaxácie. Môžete tiež pridať plyšové plameniaky a zavesiť zvieracie hlavy zvierat (akékoľvek, ktoré sa vám páčia) na stenu. Ak chcete pridať nejaké šik, môžete zavesiť krištáľový luster a pridať niekoľko predmetov, ako je napríklad koberec z umelej kožušiny. Môžete tak pre svoje dieťa vytvoriť nádherný tropický priestor.

17. Detská maľba medzi dlaňami.

Svetlé a nezvyčajné.

Farebné deti na tropické tému. Podčiarkuje to veľká rastlina vo vani, množstvo dlaní a umelecké diela.

18. Veľa svetla - veľa listov.

Veľa svetla a veľa listov.

Svetlá vyplnená detská izba, ktorej stena je vymaľovaná palmovými listami. Biele postele vyzerajú dobre a medzi nimi je prútené kreslo.

19. A zrkadlo v ratanovom ráme

Listy a ratan.

Palmové listy na stene sú zvýraznené zrkadlom v prútenom ráme. Biely nábytok vyzerá veľmi dobre pri čiernej a bielej bielizni.

20. Keď sú dve deti

A tí dvaja sú zábavnejšie.

Dieťa pre dve deti. Je to okamžite viditeľný boho štýl - lámané lustre, umelý kožušinový koberec a stena v krásnych listoch.

21. A malá pláž

Keď chceš leto.

Tropický dizajn je tu nepochybne rozpoznateľný na surfovej doske v rohu. To je podčiarknuté tapetou s palmami a farebnými textíliami.

Pin
Send
Share
Send
Send