Užitočné nápady

23 variantov chladných 3D epoxidových podláh

Pin
Send
Share
Send
Send


Pokiaľ ide o podlahové krytiny pre váš domov, existuje veľa nápadov a možností: od dreva a obkladov po laminátové a dokonca aj gumové výrobky a zoznam pokračuje. Existuje však ďalšia zaujímavejšia a originálnejšia verzia - 3D epoxidové podlahy, ktoré môžu zlomiť všetky záznamy, pokiaľ ide o neuveriteľne realistické efekty, ktoré vytvárajú.

Výhodou takýchto podláh je to, že vďaka modernej technológii sú veľmi odolné proti opotrebeniu. Takéto podlahy často obsahujú základný náter, samonivelačný poter, priehľadný polymér, ochranný lak a vami vybraný obrázok. Poter je polymér modifikovaný cementom, ktorý nevyžaduje veľké množstvo vody, dve vrstvy polyméru - zahusťovadlo a tvrdidlo s ochranným lakom na vrchu robia z nich neuveriteľne silné a úplne odolné proti opotrebeniu. Preto je tento povlak ideálny do každej miestnosti: od kúpeľne po spálňu a škôlku, ako aj pre balkón, kuchyňu, predsieň a kúpeľňu.

1. Jednoduchá geometria

Lievik.

3D podlahový dizajn je jedným z najjasnejších a najzaujímavejších moderných trendov v interiéri.

2. Morské ryby

3D podlaha v kúpeľni.

Moderné nápady a materiály na podlahy používané na samonivelačné podlahy sú ekologické a bezpečné pre zdravie.

3. More pod nohami

More v kuchyni.

3D dizajn podlahy vám umožní vytvoriť kontrast v miestnosti a pridať krásne obrázky, ktoré zlepšujú náladu.

4. Kamienky

Morské kamienky.

Nápady na 3D dizajn podlahy sú praktické a trvanlivé.

5. Námorný motív

More v spálni.

Táto podlaha odolá hmotnosti ťažkého nábytku. Všetko sa ľahko čistí a čistí.

6. Vodopád

Vodopád.

Dizajn samonivelačnej 3D podlahy vyzerá skvele, je funkčný a veľmi dekoratívny.

Kosmos.

Samonivelačné podlahy sú dobrou voľbou pre moderný ekologický dizajn interiéru, ktorý spĺňa všetky bezpečnostné požiadavky.

8. Úspory

More peňazí.

Objemná 3D podlaha je tekutý polymér, ktorý sa nanáša na povrch podlahy atraktívnym vzorom pre každú chuť.

9. Sedmokrásky

Harmančekové pole.

Po zaschnutí vytvorí podlaha hladký, hladký povrch, ktorý pripomína zrkadlo.

10. Mapa sveta

Stručný prehľad celého sveta.

Pri pohľade na podlahu v určitých uhloch môžete oceniť exotické 3D výtlačky, ktoré dodávajú modernému interiéru a dekorácii nepredvídateľný prvok.

11. Pod vodou

Ľadový medveď

Samonivelačné podlahy prinášajú morské vlny a zlatý piesok, delfíny, koraly a farebné ryby, zelené trávniky a vodopády, motýle, rastliny a kvety, satelitné fotografie, svetlé a zložité vzory, ktoré vyzerajú ako moderné umenie, a slúžia ako ideálny prvok interiéru v interiéri.

12. Horská rieka

Odpočívajte.

3D podlahový dizajn môže byť prispôsobený špeciálne pre váš interiér, čím sa dosiahne väčšia harmónia s existujúcim nábytkom a do interiéru vášho domova sa pridá úvodná farba vašej obľúbenej farby.

13. Korytnačka

Veľká korytnačka.

Takáto podlaha je ideálnou voľbou pre všetky priestory. Je vhodné ho používať doma aj v školách, nemocniciach, obchodoch, kaviarňach a reštauráciách.

14. More surf

More sa obáva raz ...

Námorná téma je obľúbená mnohými a najbežnejšími variantmi, ktoré sa stávajú vynikajúcim prvkom výzdoby každej miestnosti.

15. Na dne mora

Obyvatelia mora.

Štýlový, moderný a kreatívny - všetko potrebné na realizáciu nápadov, snov a fantázií.

16. Exotika

Koralové útesy.

Keď sa more priblížilo. A nie je potrebné chodiť na ostrovy obdivovať biely piesok, smaragdové vlny a farebné ryby. Na vytvorenie požadovanej atmosféry pokoja a mieru stačí použiť samonivelačnú 3D podlahu.

17. Odraz

Okná vášho domu.

Keď oblaky plávajú na podlahe a okná sa odrážajú, akoby v kalužiach - chcem snívať a užívať si každý deň, nostalgický o niečom nádhernom.

18. Šachy

Šachovnica.

Pre tých, ktorí majú radi hry, je šachovnica s pôsobivou veľkosťou figúr, ktoré sa skutočne chcete presúvať z jednej bunky do druhej.

19. Čiary

Čiernobiele cukrovinky.

Tí, ktorí uprednostňujú klasiku žánru, vyberajú si čiernobiele farby a odtiene, by mali dávať pozor na podlahu s geometrickými, ale zároveň hladkými čiarami, ktoré pripomínajú kresbu lízatka.

20. More

Tender Sea.

Hluk z príboja, penové vlny a úplná relaxácia - všetky tie pocity, ktoré dodávajú jemnému moru, sa šíria po celej ploche vašej obývacej izby.

21. Plazy

Krokodíly.

A extrémnym milovníkom sa určite bude páčiť trávnik s krokodílmi, ktorí po otvorení úst čakajú, až ich obete bežia k posteli.

22. Oasis

Raj.

Beh s prekážkami je prvá vec, ktorá príde na myseľ, keď uvidíte, že táto podlaha vedie k skutočne nebeskému lôžku.

23. Kvetinové motívy

Slnečnica.

Ó, pole, pole, žlté a slnečné, a priťahuje, pripomínajúce detstvo.

Pin
Send
Share
Send
Send