Užitočné nápady

14 účinných schém, ktoré pomôžu kompaktne zložiť veci a vyložiť skrinky

Pin
Send
Share
Send
Send


Možno, že každá žena sa aspoň raz stretla s problémom nazývaným "ako sa vpliesť do skrinky nevpihuemoe."

Veľa vecí, ale málo miesta. To však nie je problém univerzálneho rozsahu, ak viete, ako správne sukne sukne zložiť.

Týchto 14 účinných schém skutočne pomôže kompaktne zložiť veci a vyložiť skrinky.

1. Dámske nohavičky

Kompaktne zložené dámske nohavičky.

Použite túto inštrukciu namiesto umiestnenia nohavíc do hromád a potom vykopajte celú horu a hľadajte tie správne. Doslova tri pohyby a spodná bielizeň sa premenia na elegantné obálky, ktoré je možné zložiť do špeciálneho organizátora alebo do malej škatule.

2. Ponožky

Krútiace ponožky.

Aby sa ponožky „neplazali“ okolo skrinky a boli vždy uložené vo dvojiciach, stočte ich do malých roliek.

3. tričko

Krásne skladané tričko.

Košele sa nemusia skladovať na vešiakoch. Krásne ich zložte do rovných hromád pomocou bežného časopisu. Keď to pochopíte, váš šatník bude vyzerať ako polica drahého obchodu.

4. Športové podprsenky a topy

Ako zložiť športový top.

Nabudúce nestrácajte čas, posúvajte každú vec pri hľadaní športovej známky, zložte ju podľa vyššie uvedených pokynov a uložte ju s iným spodným prádlom.

5. Pánske nohavičky

Skladovanie pánskeho spodného prádla.

Pánske spodky sú o niečo viac ženské, a preto zaberajú viac priestoru v skrini. Najlepšie sa stočia do malých roliek, ktoré sa dajú umiestniť na jednu zo stien posuvnej skrinky.

6. Džínsy

Kompaktné skladovanie džínsov.

Väčšina ľudí ukladá nohavice a džínsy v nerozbalenej forme do malých vodorovných stohov. Ak ich však pridáte podľa vyššie uvedených pokynov, budete môcť uvoľniť polovicu police.

7. Svetre

Mikiny a svetre na vešiakoch.

Mnoho ľudí sa bojí zavesiť svetre a svetre na plecia, pretože sa obávajú, že sa výrobky roztiahnu a stratia tvar. Ak však obalíte plášť okolo závesu, ako je to znázornené na obrázku, budete si môcť udržať tvar produktu a bezpečne ho pripevniť na záves.

8. Uteráky

Froté uteráky.

Froté uteráky sú dosť objemné a zaberajú veľa miesta v skrini. Môžu sa však zložiť do krásnych kompaktných hromád, aby sa všetko zmestilo a miesto zostalo.

9. List s elastickým materiálom

Hárok jemne preložte gumenou páskou.

Mnoho žien v domácnosti vážne verí, že nie je možné zložiť taký list opatrne. Ale v skutočnosti je potrebné kompetentne zastrčiť žuvačku a potom výrobok prevrátiť ako normálny list.

10. Veľké obliečky na vankúše

Veľký vankúš na malej vankúši.

Ak vankúš bol viac ako vankúš, nebojte sa. Niekoľko zručných pohybov umožní „fit“ na požadovanú veľkosť.

11. Balíky

Skladovanie balíkov.

V dobrej domácnosti je všetko úhľadne zložité a má svoje miesto, aj keď ide o bežné balenia. Ak chcete, aby plastové vrecká zaberali minimum miesta, premieňajte ich na malé trojuholníky podľa schémy zobrazenej na fotografii.

12. Bodiki

Detská kombinéza.

Rodičia na vedomie, existuje zložitý spôsob, ako uchovávať detské bodykity, ktoré môže zvládnuť ktokoľvek. Tesné valce sa perfektne hodia aj do malej výsuvnej skrinky.

13. Tričká

Fotoinštrukcie na skladanie tričiek.

Dômyselný spôsob, ktorý vám umožní zložiť tričká kompaktným a krásnym spôsobom a zabráni vzniku záhybov a záhybov.

14. Vešiaky

Výber a použitie vešiakov.

Ak váš šatník nie je príliš veľký a oblečenie sotva zapadá, je vhodné nahradiť všetky drevené vešiaky tenkými pogumovanými doplnkami. Okrem toho, ak je skriňa dostatočne vysoká, pripevnite ramienka k sebe, aby ste maximalizovali vertikálny priestor. S týmito jednoduchými tipmi môžete v skrini uvoľniť asi 20 - 30 centimetrov.

Pin
Send
Share
Send
Send