Užitočné nápady

20 osvedčených spôsobov vizuálneho zvýšenia toalety v byte

Pin
Send
Share
Send
Send


Aká je najmenšia izba v byte? Správne, záchod. Na prvý pohľad sa môže zdať, že s tým nemožno nič urobiť, čo urobili, čo urobili.

Ale v skutočnosti môžete priestor rozšíriť - vizuálne.

Ak to chcete urobiť, musíte jednoducho uviesť do praxe užitočné tipy, ktoré dizajnéri dávajú. Tak začnime!

Viac farieb

Z toalety urobíme oceľovú miestnosť.

Jasné akcenty na malom záchode.

Prvá vec, ktorú by ste mali venovať pozornosť pri renovácii v kúpeľni, je farebná paleta. Pre malé a stiesnené priestory sa neodporúčajú „ťažké“ farby ani príliš farebné a neónové farby. Klasická verzia je biela, ale ak sa zrazu zdá príliš nevýrazná, môžete ju vždy zriediť peknou paletou. Kombinácia bielej s tyrkysovou, modrou a dokonca aj čiernou, ale druhá by mala byť trochu. Ak si nie ste istí svojimi schopnosťami, pozrite sa na rôzne fotografie s účasťou bielej a čiernej a skúste stelesniť to, čo videli.

Modrá farba na záchode - takmer dokonalé riešenie.

Svetlo, svetlo, ešte viac svetla!

Svetlo je tiež dôležité.

Kúpeľňa skromná veľkosť.

Ale nech si vyberiete akúkoľvek farebnú schému, nebude stačiť, ak v miestnosti nezaistíte dostatok svetla. Neobmedzujte sa na výkon jednej žiarovky - čím viac svetla, tým viac vizuálneho priestoru sa objaví. Nie je potrebné zavesiť luster na toaletu, samozrejme, existuje veľa ďalších možností na osvetlenie - napríklad osvetlenie kúpeľne, bodové osvetlenie.

Premyslené osvetlenie.

Zrkadlá zväčšujú priestor

Zrkadlá na záchode - efektívne riešenie interiéru.

A pre malú kúpeľňu existuje zrkadlo.

Zrkadlo zatiaľ nezkazilo žiadne priestory, vrátane toalety. Keď však z nejakého dôvodu túto miestnosť navrhnete, nie všetci si ju pamätajú, a dokonca aj tu bude veľmi užitočná. Nejde o zrkadlá plnej dĺžky, ale o miniatúrne zmeny svetla bez veľkého rámu. Takýto doplnok vyvolá ilúziu pokračovania miestnosti, a to „vytlačí“ úzke steny.

Perspektíva a dynamika

Pracujeme pre budúcnosť.

Prírodné materiály.

Túto techniku ​​je možné použiť nielen na toaletu, ale aj na akýkoľvek iný malý priestor. Pointa je zdobiť steny tapety a kresby v štýle perspektívy. Môže ísť napríklad o výhľad na oceán alebo cestu vedúcu do diaľky. Priestranná izba a vodorovné čiary, ktoré sa dajú umiestniť na tapety aj na dlaždice, sa zmestia aj na drevené dosky. Geometria v tomto ohľade nie je tak účinná, ale je lepšie ju používať zdola - na podlahe. Ak je dlaždica na spodku rovina, položte na ňu koberec napríklad s diamantmi alebo štvorcami.

Gramatické akcenty

Správne umiestnite akcenty.

Výzdoba je štýlová.

Pri rozširovaní skromného priestoru funguje dobre jeden dizajnový trik, ktorý spočíva v rozptyľovaní pozornosti. Môže to byť čokoľvek, ale najobľúbenejším krokom je použitie svetlého koberca alebo ozdobenie dlaždíc neobvyklým vzorom.

Svetlý dizajn pre toaletu.

Nebojte sa experimentovať - ​​používajte čokoľvek vaše srdce túži. Vzhľadom na to, že pri mnohých dlaždiciach nie je potrebné umiestniť akcenty týmto spôsobom, je možné ich zakúpiť z obchodov, ktoré sa často predávajú s veľkou zľavou, čo znamená, že môžete ušetriť aj peniaze. Najlepšie je pozrieť sa na tie dlaždice, ktoré majú geometrické vzory alebo niečo v štýle patchwork.

Zrozumiteľnosť pri výbere inštalatérskych prác

Laconic WC.

Je dôležité zvoliť správne inštalatérske práce.

Nejde skôr o trik, ale o nevyhnutné pravidlo. Ak sa toaleta nemá kam otočiť, potom je potrebné malé inštalatérske práce. Teraz na trhu existuje veľa rôznych možností. Najobľúbenejšie je toaleta, ktorej odtoková nádrž je skrytá pred očami. Pamätajte, žiadna masivita - iba ľahkosť a vzdušnosť!

Pin
Send
Share
Send
Send