Užitočné nápady

15 skvelých spôsobov, ako transformovať interiér bez výdavkov a úsilia

Pin
Send
Share
Send
Send


Ako často chcete do interiéru pridať nejakú chuť, ale v obchodoch sa vám nepáči nič alebo nechcete naň míňať peniaze. Môžete si však sami vytvárať úžasné veci bez toho, aby ste míňali transcendentálne sumy. Dnes sme pre vás zhromaždili niekoľko jednoduchých a lacných nápadov, ktoré môžete implementovať vlastnými rukami.

Zdieľame s vami myšlienky vytvárania vecí doma bez problémov.

1. Sprchovaciu vaničku urobte pohodlnou a krásnou.

Skvelý nápad pre tých, ktorí sú unavení z nudnej panvice a chcú si vo svojej kúpeľni urobiť niečo nové bez toho, aby sa uchyľovali k radikálnym opatreniam.

2. Zloženie fotografií na prázdnu stenu

Niekedy dokonca aj vášniví priaznivci minimalizmu chcú niečo ozdobiť svojimi stenami. V takom prípade urobí koláž fotografií. Môžete si vytvoriť takúto dekoráciu bez toho, aby ste museli minúť jediný cent, pretože každý dom má lepidlo a obľúbené obrázky.

3. Nové koberce pre život

Ak máte chuť získať niečo nové a starý koberec, potom je táto metóda práve pre vás. Vďaka niekoľkým jednoduchým akciám s farbou a páskou ho môžete zmeniť na návrhára vytvorením vlastného vzoru, ktorý nebude mať nikto iný.

4. Transformujte lavicu

Takáto lavička nebude vyžadovať vysoké výdavky a zároveň budete môcť zmeniť starú a zbytočnú vec na novú a útulnú. Hodiť na to niekoľko dekoratívnych vankúšov - a dostanete krásny kus nábytku.

5. Dodatočný povrch

V kúpeľni sa často nenachádza dostatok políc a skriniek, ale je tu veľa miesta, ktoré je možné využiť. Tu vám ponúkame túto možnosť, ak vám chýbajú voľné povrchy. Takáto polica sa po prvé stane ďalším miestom, kam môžete dať rôzne košíky a poháre, a po druhé doplnením interiéru.

6. Štýlový držiak na knihy a časopisy.

Bežné skrinky, zásuvky a konferenčné stolíky nie sú vašou voľbou? A ako sa vám zdá taký držiak kníh a časopisov? To nebude trvať veľa času a materiálov, aby sa to, a váš vlastný štýl bude určite vysledovať.

7. Modernizácia steny bez vysokých nákladov

Ak chcete pridať interiér do svojho interiéru, nemusíte kupovať to, čo sa predáva vo všetkých obchodoch, alebo sledovať niektoré z najnovších trendov. Aby mal váš domov osobitnú individualitu, môžete si vlastnými rukami pridať podrobnosti, ktoré vytvoríte. Napríklad zavrite stenu dreveným panelom, ktorý vyzerá úžasne.

8. Skryte radiátory za zaujímavými panelmi.

Otvorené radiátory neprinášajú pohodlie žiadnemu domovu, pokiaľ to samozrejme nie je nijaké špeciálne, vyrobené na objednávku alebo kúpené za veľké peniaze. Tento problém však môžete vyriešiť bez toho, aby ste naň museli minúť veľa peňazí, stačí urobiť také panely, ktoré vám spríjemnia vašu izbu.

9. Rozšírte funkčnosť obvyklého stojana

Z bežného stojana si môžete vyrobiť takú multifunkčnú pohovku. Stačí to len prevrátiť a položiť jeden veľký vankúš na vrch - nikto by netušil, že to bol pravidelný vertikálny stojan.

10. Z obyčajnej dlaždice urobte majstrovské dielo.

V súčasnej dobe je veľmi obľúbená dlaždica s rôznymi ornamentami, tak prečo si ju nevyrobiť zo starého chodníka, aby ste nezmenili podlahu alebo steny? Tento spôsob transformácie je pomerne jednoduchý a prístupný a výsledkom je obrázok, ktorý nezbavuje vaše oči.

11. Upravte svoje okno

Do svojej izby môžete pridať útulnú atmosféru a urobiť ju jedinečnou jednoduchou zmenou okna, ktoré vyzerá neosobne a nudne. A s takýmto rámcom to vyzerá oveľa lepšie.

12. „Drevený“ magnet na nože

Obyčajný magnetický panel sa nezmestí do dizajnu vašej kuchyne a chcete niečo neobvyklé? Takého držiaka si môžete vyrobiť sami pomocou drevenej dosky a niekoľkých magnetov.

13. Vešiak na rohy

Mnohé z nich majú rohy jeleňov niekde v dome alebo na vidieku, ktoré sa zdajú byť na nič dobré, ale nezdvihnú ruku. Je tu dobrá správa: dajú sa prispôsobiť vášmu modernému interiéru pomocou farby a farebnej pásky. S týmto vešiakom na šaty vás prekvapia nielen vaši hostia, ale aj dom zdobia.

14. Hojdacia hojdačka

Niekedy chcete byť sami s knihou alebo len relaxovať. Práve pre tieto prípady bude táto malá hojdacia sieť vyhovovať, čo sa bude páčiť deťom aj dospelým. Hlavnou vecou je použitie trvanlivých a kvalitných materiálov, aby nedošlo k nepríjemným prekvapeniam.

15. Dekorácie kvetináčov rastlinami

Ak chcete do interiéru pridať nejaké akcenty, môžete týmto spôsobom ozdobiť kvetináče vlastnými rukami. Na to nebudete potrebovať žiadne výstredné materiály, iba ruky a polymérové ​​hliny.

Pin
Send
Share
Send
Send