Užitočné nápady

15 najlepších nápadov, ako v kuchyni dosiahnuť dokonalý poriadok

Pin
Send
Share
Send
Send


Mnoho ľudí pozná podobnú situáciu: keď varíte doma, pokúsite sa niečo nájsť, ale za to musíte vytiahnuť veľa jedál, pohárov atď.

Aby ste sa vyhli zbytočným nervom pri hľadaní „nepolapiteľného“ korenia alebo kefy, a tiež aby ste uvoľnili veľa času, stojí za to udržiavať poriadok v kuchyni.

Dnes budeme hovoriť o niektorých zaujímavých nápadoch o tom, ako môžete dosiahnuť dokonalý poriadok a organizáciu.

1. Organizátor pre obaly

Organizér pre obaly.

Určite takmer každý čelil problému „, kam dať v kuchyni viečka“. Hrnce a panvice sa dajú ľahko skladať a skladovať, ale viečka sú tu jasne „extra“. Môžete si udržiavať poriadok v kuchyni tak, že ich vložíte do tohto pohodlného organizátora. Je vhodný pre všetky typy uzáverov.

2. Úložný priestor pod umývadlom

Všetko, čo potrebujete, je po ruke.

Všetko, čo je uložené pod umývadlom, môžete ľahko organizovať pomocou tohto organizátora. Má plastové boxy rôznych veľkostí, ako aj plastový kôš na uskladnenie špongií a čistiacich prostriedkov.

3. Kuchynský časovač

Štyri v jednom.

Pri varení rôznych jedál užitočných ako ďalší praktický gadget. Umožňuje hostiteľke začať odpočítavanie štyroch rôznych časovačov, ako aj písať poznámky alebo pripomienky na dosku. Varenie bude jednoznačne ľahšie.

4. Kompaktný stojan na riad v umývadle

Riad správne usušte.

Keď umývate riad, nemali by ste ho okamžite uložiť na miesto, kde sú uložené, ale mali by sa nechať uschnúť. Ak je však veľa jedál, je často problémom - kam ich umiestniť na sušenie. Tento stojan umožní riadu vyschnúť riad nad umývadlom a nezaberá miesto na stole.

5. Držiak kuchynských spotrebičov

Štýlové a pohodlné.

Ak chcete maximalizovať nevyužitý priestor vo vašej kuchyni, môžete použiť držiak na kuchynské spotrebiče Float. Môže sa pripevniť pod skrinku alebo na stenu.

6. Držiak na kuchynské spotrebiče s tabletom

Držiak na kuchynské spotrebiče s tabletom.

Celkom zaujímavý nápad. A budete mať k dispozícii všetky potrebné lyžice s nožmi a počas varenia si môžete prečítať recept, počúvať hudbu alebo skontrolovať počasie.

7. Vnútorná strana dverových skriniek

Vnútorná strana dverí skrinky ako držiak.

Priestor na vnútorných stenách skriniek sa takmer nikdy nevyužíva. Ale na týchto miestach môžete pripevniť malé plastové držiaky na „remeslá“ na uskladnenie malých predmetov (vrecká s korením atď.).

8. Organizér kuchynského riadu

Kuchynský organizér.

Tento organizátor vám umožní usporiadať všetky listy na pečenie, pečenie muffínov a doštičiek. Zdá sa, že niečo také existuje, ale toto miesto ušetrí peniaze.

9. Stojan na poháre

Držiaky na poháre sa môžu líšiť.

Hrnčeky s šálkami sú zvyčajne v skrinke a zaberajú veľa miesta. Prečo ich zavesiť na úplne očarujúci domáci stojan vyrobený z dreva. A viac miest a jednoducho krásne.

10. Organizér pre panvice

Panvice skladujte pohodlne.

Svoje panvice si môžete usporiadať s podobným stojanom. Môže byť nainštalovaný vertikálne aj horizontálne.

11. Potraviny v konzervách za chladničkou

Racionálne skladovanie konzervovaných potravín.

Priestor medzi chladničkou a stenou sa tiež nikdy nevyužíva. Môžete si nainštalovať úzky domáci regál s policami na skladovanie konzervovaného tovaru.

12. Racionálne využívanie priestoru

Háčik ako spasenie.

Priestor v skrini je možné uvoľniť zavesením kvetináčov a panvíc na háčiky pripevnené k rukoväti pripevnenej na stene. Je dôležité zvoliť si pero opatrnejšie, aby znášalo všetko toto.

13. Magnetické korenie

Korenie na magnetoch.

Ukázalo sa, že svoje korenie môžete usporiadať pomocou pekných krabičiek s magnetickým dnom. Je to jednoduché - lepenie škatúľ na akýkoľvek kovový vertikálny povrch.

14. Nádoby na potraviny

Tak rôzne a tak pohodlné kontajnery.

Všetky vaše suché potraviny (vermicelli, káva, cereálie atď.) Je možné skladovať vo vhodných obaloch. Tvar ich uzáverov a dna bol navrhnutý špeciálne tak, aby sa kontajnery dali na seba. Tieto nádoby sú navyše utesnené, takže výrobky vydržia dlhšie.

20. Pod umývadlom

Pod umývadlom môže byť čokoľvek.

A späť pod umývadlo. Po prvé, háčiky na skladovanie rukavíc a čistiacich prostriedkov sa dajú pribiť na stenu pod ňou. Po druhé, pod ním môžu byť priehľadné (takže bolo jasné, že obsahujú) boxy na ukladanie hromady všetkého užitočného.

Pin
Send
Share
Send
Send