Užitočné nápady

15 štýlových nápadov na vytvorenie racionálneho a atraktívneho domu

Pin
Send
Share
Send
Send


Každý chce žiť v útulnom a krásnom dome.

V skutočnosti však nie je ľahké vytvoriť štýlový interiér, ktorý zefektívni aj priestor.

Táto recenzia obsahuje nápady profesionálnych dizajnérov, ktorí vám pomôžu vyriešiť problém vytvorenia skutočne pohodlného a racionálneho domu.

1. Monochromatické farby

Dobrý nápad pre domácnosť: „Monochromatické farby“.

Dokonca aj tie najužšie chodby sa dajú vytvoriť priestrannejšie a dostatočne veľké na to, aby držali topánky, topánky a kabáty. Háčiky s háčikmi v rôznych výškach znamenajú, že každý člen rodiny sa môže ľahko dostať k oblečeniu. Tieto prúžky je potrebné natrieť matne čiernou farbou, aby zodpovedali skrinkám.

Zrkadlo v plnej veľkosti nezaberá priestor, ale zväčšuje zmysel pre priestor a je tiež jednoducho vhodné na chodbe. Jeho rám je potrebné maľovať v rovnakej farbe ako lamely. Nebude na mieste umiestniť lavičku pri predných dverách, aby ste pri sedení mohli nosiť topánky, a tiež, kam dať tašku pri vstupe do bytu. Tiež pri dverách si môžete dať pár košov - sú skvelé na uloženie klobúkov, šál, futbalových loptičiek atď.

2. Drevo a kameň

Dobrý nápad pre domácnosť: „Drevo a kameň“.

Niektoré nápadné kusy nábytku získajú špeciálny „faktor wow“, keď sú umiestnené oproti „mramorovej“ stene. Podobného účinku je možné dosiahnuť použitím špeciálnej krytiny na stenu za cenu 25 - 40 GBP za meter štvorcový.

Nie všetky veci musia byť na displeji. Mali by ste si vybrať šatník s otvorenými policami a uzamykateľnými zásuvkami, ako je napríklad knižnica Halmstad (695 GBP) od spoločnosti Barker & Stonehouse. Kombinácia viacerých materiálov na jednom mieste je veľmi dobrý trend. Napríklad v tejto skrinke kombinujú drevené panely a bielo-šedú mramorovú povrchovú úpravu.

3. Moderný minimalizmus

Dobrý nápad pre domácnosť: „Moderný minimalizmus“.

Dobrý nápad pre domácnosť: „Zlúčenie tónov.“

Môžete si vytvoriť vstavaný šatník, ktorý bude takmer nerozoznateľný na pozadí, ak ho vyberiete v rovnakej farbe ako steny. Dobrým príkladom je nábytok Lay-on Gloss Alabaster s tenkými úchytkami z cínu. Je to však také drahé - od 5 000 GBP. Na šatníku sa oplatí ušetriť, pretože táto vec bude trvať mnoho rokov.

5. Skladovanie v kúpeľni

Dobrý nápad pre domov: úložný priestor v kúpeľni.

V kúpeľni je všetko možné usporiadať do úzkych skriniek, ktoré sa zmestia do najužších rohov. Príkladom je skrinka John Lewis za 185 libier a mini stôl 40 libier, ktorý je možné namontovať na boky vane. Taktiež nehádžte neatraktívne veci, napríklad zvyšky a vatové tampóny za uši. Môžu byť vložené do krásnych sklenených nádob.

6. Priama symetria

Dobrý nápad pre domácnosť: „Priama symetria.“

Ak niekto prenajíma byt, mal by si kúpiť nejaký ľahko prenosný nábytok. Tieto dve police na schodiskové schody za 249 libier budú pohodlnejšie ako jeden veľký šatník. Tieto „schody“ môžete nainštalovať vedľa seba, položiť na ne knihy a ozdobiť ich maľbami alebo kvetmi.

7. Priemyselná oblasť

Dobrý nápad pre domácnosť: „Industrial Corner“.

Kombinácia „priemyselného“ nábytku vyrobeného z ocele a bielych stien a plných plných farieb bude dobre vyzerať. Knižnica Good Lad za 695 GBP od spoločnosti Loaf dokonale dopĺňa domácu kanceláriu, ako aj dostatok priestoru pre knihy a priečinky. Na také sieťované police je možné použiť drôtené kreslo a kovový stôl. A tento kov môžete zjemniť pomocou mäkkých krytov a váz s kvetmi.

8. Neutrálny priestor

Dobrý nápad pre domácnosť: „Neutrálny priestor.“

Steny v apartmánoch sa spravidla nepoužívajú. Police si však môžete kúpiť až po strop s úplne individuálnym dizajnom, ako je napríklad koncept Barnet Living Concept za 3 000 libier, ktorý sa zmestí na všetko. Miešanie otvorených a uzavretých políc v tomto príklade znamená, že môžete skryť menej atraktívne predmety a zobraziť obrázky, dekorácie a knihy.

Kombinácia bielych políc a ružových dverí vytvára pocit väčšieho priestoru v tejto osvetlenej miestnosti a dokonale kontrastuje s tmavou farbou.

9. Elegantnosť a jednoduchosť

Dobrý nápad pre domov: „Elegantný a jednoduchý.“

Pozlátený drôt, drevený stôl, bambusové kreslo, biele steny a drevené podlahové dosky - nič nadprirodzené, ale vyzerá to skvele. Nad tabuľkou bude vyzerať dobrý stojan na noty a fotografie Vogue, čo bude stáť 70.

10. Inteligentný kubizmus

Dobrý nápad pre domácnosť: „Inteligentný kubizmus“.

Ak je doma plošina s plošinou, zvyšok dekorácie si môžete nechať „okolo“. Napríklad bledá drevená podlaha a mäkké sivé steny dopĺňajú bielu vrstvu postele.

Príkladom je posteľ 4You King s úložnými priestormi za 895 GBP, čo je moderný pohľad na klasické postele so štyrmi plagátmi. Má police a priehradku za čelom postele. Posteľ je plne prispôsobiteľná - pod ňu je možné nainštalovať ortopedickú matraci s veľkým úložným priestorom.

11. Balenie vecí

Dobrý nápad pre domácnosť: balenie vecí.

Ak chcete vytvoriť tichú spálňu bez príliš veľkého množstva odpadu „pod nohami“, môžete si kúpiť posteľ s plošinou s úložným priestorom, napríklad posteľ Classic Tube, za 525 libier. Má dostatok úložného priestoru od oblečenia a obuvi, cez rohože na jogu a športové vybavenie. Posteľ sa môže stať ústredným prvkom miestnosti zakúpením „bohatého“ tmavomodrého zamatového mysu a maľovaním stien a podlahy v spálni v jemnej bielej.

12. Farebné bloky

Dobrý nápad pre dom: „Farebné bloky“.

V obývacej izbe by nemalo dôjsť k zámene, preto by ste si mali kúpiť nástenné skrinky a stojany, ktoré využívajú celú výšku miestnosti. Ako príklad možno uviesť modulárny systém String v hodnote 1 384 GBP, ktorý obsahuje police a skrinky.

13. Geometria v pastelových farbách.

Dobrý nápad pre domov: „Geometria v pastelových farbách.“

Krása modulárneho úložného priestoru spočíva v tom, že si môžete kúpiť toľko nástenných políc a skriniek, koľko skutočne potrebujete, a neprehľadávať miestnosť skrinkou. Dobrou voľbou by boli modulárne pamäťové bunky natierané v pastelových farbách, Novamobili 06, za cenu 2 060 GBP.

S nimi sa predáva „knižničné“ schodisko, takže môžete využiť celú výšku miestnosti a zvýšiť množstvo dostupného úložného priestoru. S týmito policami tiež nie je zbytočné, aby boli nastaviteľné nástenné svietidlá.

14. Sila kvetov

Dobrý nápad pre domácnosť: The Power of Flowers.

Hranice medzi bežným skladovaním a umením môžu byť vyhladené touto luxusnou sadou kvetinových škatúľ MiaFleur za cenu 360 GBP. Aby ste ešte viac zdôraznili kvety, môžete maľovať steny tmavo šedou farbou. Biela podlaha s tým pôjde dobre.

15. Úložný priestor v kuchyni

Dobrý nápad pre domov: úložný priestor v kuchyni.

Byliny, koreniny a chuťové prísady je možné skladovať v špeciálne navrhnutých stojanoch vo dverách skrinky. Kuchynská skrinka Harptree v hodnote 18 000 GBP má dostatok priestoru pre malé spotrebiče a riad. Pri navrhovaní kuchyne musíte čo najlepšie využiť každý kút. Úzke medzery (napríklad medzi podlahou a spodkom nočných stolíkov) sa môžu použiť na skladovanie podnosov alebo tenkých zásuviek.

BONUS

Dobrý nápad pre domácnosť: harmónia farieb a svetla.

Zdroj

Pin
Send
Share
Send
Send