Užitočné nápady

15 jednoduchých a účinných trikov, ktoré okamžite prinesú dokonalý poriadok

Pin
Send
Share
Send
Send


Harmonickú atmosféru v dome nič nepoškodí, rovnako ako rôzne malé veci roztrúsené po celom byte.

Bohužiaľ však nie je dostatok miesta na ich uloženie. Musím sa vyrovnať neustálemu neporiadku?

Nie je to vôbec potrebné. Zdieľame výber jednoduchých nápadov, ktoré vám v priebehu okamihu pomôžu zbaviť sa chaosu.

1. Usporiadajte prácu s radosťou

Správna organizácia pracoviska.

Pracovisko, ktoré je starostlivo objednané a prispôsobené elegantnému skladovaniu kancelárskych potrieb, pomôže naladiť obchodnú náladu. Stačí pripevniť malú tyč s háčikmi na stenu, na ktorú môžete zavesiť rôzne nádoby. Niekoľko škatúľ pripevnených na stene vyrieši problém ukladania dokumentov, ktoré sa zvyčajne hromadia na stole.

2. Užitočné okno v kuchyni

Ukladanie riadu na okno.

V malej kuchyni je dôležité racionálne spravovať každý centimeter štvorcový. Priestor pri okne je však často prázdny, aj keď je možné umiestniť veľa vecí. Napríklad závesné hrnce a panvice na vodorovnej lište. Koniec koncov, miesta na ich organizované ukladanie sú niekedy také ťažké nájsť.

3. Topánky sú v poriadku

Ukladací systém potrubí pomôže vyčistiť chodbu.

Plastové trubice môžu byť súčasťou systému na ukladanie obuvi. Jednoducho rozrežte rúry na dĺžky 45 - 50 cm a prilepte ich spolu so stavebným lepidlom. Potom pozbierajte ich prvky obuvnitsu požadovaného tvaru a veľkosti. Výhodou tohto dizajnu je, že sa dá skutočne umiestniť aj na malej chodbe, kde je jeden voľný roh.

4. Uloženie škatule

Krabice pomôžu vyčistiť dom.

Ako ukazuje prax, veľa polí neexistuje. Pre každú z nich je niečo, čo treba pred zvedavými očami skrývať. Veci rôznych farieb a tvarov ležiace na policiach vytvárajú dojem chaosu. Je však potrebné dať rovnaké police na police a dať do nich všetky malé veci - a miestnosť bude mať pekný vzhľad.

Krabice vo vnútri zásuvky na ukladanie malých predmetov.

Krabice sa napriek svojej priestrannosti a funkčnosti často stávajú miestom chaotického hromadenia vecí. Všetky objekty, spočiatku úhľadne poskladané, sa vzájomne prelínajú a nie je možné medzi nimi nájsť ten správny. Riešenie tohto problému pomôže malým kontajnerom alebo škatuľkám umiestneným vo vnútri škatule.

6. Mini hojdacia sieť pre vaše obľúbené obrázky

Udržiavanie malých vecí na pracovisku.

Každý z nás má obľúbené obrázky a fotografie, ktoré sú zdrojom inšpirácie a povznášania. Preto ich skrytie vo fotoalbume alebo vo vzdialenej schránke je skutočný zločin. Vytvorte pre nich originálny držiak. K veľkému drevenému rámu prilepte alebo pripevnite gumu. Pod tieto žuvačky umiestnite svoje obľúbené obrázky. Je lepšie zavesiť ich nad stôl - tak sa stanú zdrojom inšpirácie počas pracovného procesu.

7. Elegantná vstupná hala - vizitka doma

Vyčistite chodbu.

Chodba nespravodlivo venujú malú pozornosť. Aj keď je to vedené prvým dojmom jej hostí, rozhodnúť sa, či majú radi atmosféru v dome. Široká lavica, ktorá sa vojde aj do malej chodby, rieši niekoľko problémov naraz. Pod ním umiestnite niekoľko škatúľ pre malé predmety, čím vytvoríte úložný systém na lavičke. Dajte dekor na sedadlo a lavica bude zdobiť aj chodbu. Nezabudnite nechať určitý voľný priestor na sedenie na lavičke: koniec koncov, nikto nezrušil svoje priame funkcie. Všetky drobnosti zhromaždené v chodbe na jednom mieste to spresnia.

8. Miesta na príbory

Organizované skladovanie v kuchyni.

Príbory ležiace spolu v spoločnej zásuvke nie sú najvhodnejším riešením. Navyše, v horizontálnej polohe zaberá množstvo zariadení v zásuvkách oveľa viac priestoru ako vo zvislej polohe. Riešenie problému pomôže špeciálnemu úložnému systému. Dosku pripravte podľa veľkosti jednej z hlbokých zásuviek v kuchynskom nábytku a urobte do nej niekoľko otvorov zodpovedajúcich priemeru plechovej nádoby. Zostáva len vložiť dosku do škatule a vložiť poháre do vytvorených otvorov.

9. Objednávka dámskych drobností

Úložný systém pre dámske maličkosti.

Všetko spravodlivé sex - obrovské množstvo malých vecí, ktoré sa neustále exponenciálne hromadia. Niektoré z nich možno rozložiť na škatule, ale čo robiť s tými, ktoré by mali byť vždy po ruke? Vytvorte roztomilý organizátor kúsku korkovej tapety a navijakov s lepiacou páskou. Stačí nalepiť cievky na korok. Ak je to žiaduce, môže byť taký skladovací systém dodatočne ozdobený napríklad voľným trblietkom vysadeným na lepidlo.

10. Spomienky pre milovníkov vína

Myšlienka ukladania dopravných zápch.

Spomienka v angličtine znamená „pamäťová doska“. Na takú dosku, zostavenú z vína, môžete umiestniť šeky, upomienky, poznámky a ďalšie potrebné kúsky papiera. Jednoducho prilepte zátky silikónovým lepidlom na preglejku. Ak je príliš veľa dopravných zápch, rozrežte každú z nich na dve časti.

11. Nový život starých priečinkov

Organizátori pre maličkosti z priečinkov.

Ďalším originálnym spôsobom usporiadania malých vecí, ktoré sa neustále hromadí na pracovnej ploche, je použitie starých plastových priečinkov so západkami. Aby boli parky krajšie, môžu byť vyzdobené pomocou kúskov starých tapiet alebo textílií. Aby ste udržali textílie alebo papier pevne na svojom mieste, použite veľké kusy, ktoré idú k zadnej časti priečinka.

12. Rug-bag pre čistú škôlku

Kabelka na koberec pomôže priniesť poriadok do škôlky.

Originálne a pohodlné rohožové tašky si môžete kúpiť v internetových obchodoch špecializujúcich sa na predaj tovaru pre deti. Ak sa takáto vec nedá nájsť, potom to nie je ťažké. Budete potrebovať hrubú tkaninu a odolný kábel. Z látky musíte odrezať kruh vhodnej veľkosti a zošitie pásika z obidvoch strán pozdĺž jeho okraja. Zostáva iba navliecť vláknitý „tunelový“ kábel a koberec je pripravený.

13. Ladenie bežnej schránky

Pohodlná odkladacia schránka pre dámske maličkosti.

Bežná škatuľka nemusí byť na uloženie drobností pre ženy dosť vhodná. Na všeobecnom oddelení sa navzájom prelínajú a hľadanie potrebného predmetu je komplikované. Ak chcete, aby bol úložný priestor pre ženy usporiadanejšie usporiadaný, prilepte alebo zošívajte niekoľko vreciek po stranách krabice.

14. Pojazdné skrinky na kolesách

Využitie priestoru pod posteľami na skladovanie.

Staré skrinky z nábytku, ktorý už prežil svoj vlastný, sa používajú na vytváranie mobilných úložných systémov. Stačí pripevniť malé kolesá k zásuvkám, ktoré je možné kúpiť v obchode s nábytkom. Ideálnym miestom na umiestnenie takýchto úložných systémov bude voľný priestor pod posteľou. Krabice sa dajú naplniť naplno - ich získanie je vďaka prítomnosti kolies veľmi jednoduché.

15. Fľaša a fľaša - na miestach.

Skladovanie malých vecí v kúpeľni.

V kúpeľni sa nevyhnutne hromadí veľa fliaš a fliaš s kozmetikou. Množstvo farebných nádob umiestnených po stranách vane a umývadla vyzerá nepresne. Riešením situácie budú miniatúrne police, ktoré sa dokonale zmestia aj do malej miestnosti. Je potrebné dať na ne všetky fľaše, fľaše - a miestnosť sa zmení.

Pin
Send
Share
Send
Send